Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Mateja_g  

član od: 22.5.2011

sporočila: 4

14. feb 2012 10:03

Za zajtrk do kosila lahko ješ 3x vitaminski/sadni obrok. Katerokoli sadje, zelenjava ali orščki. 

Kislo zelje je nevtralno živilo, ki ga lahko ješ kadarkoli. 

Kuskus pa mislim da je za OH dan dovoljen. 

 

Pa srečno, jaz sem danes že 29. dan, skopnelo je 7 kg.  

Mateja_g

f0rk  

član od: 3.11.2011

sporočila: 68

24. feb 2012 16:49

pozdravljene!

najprej čestitke in dobre želje za vse, ki pridno ločujete

2 leti nazaj sem s pomočjo te diete izgubila 10kg, zdržala sem nekaj več kot 60dni. po tem nisem več ločevala živil, tudi zajtrk ni bil samo sadni. sedaj sem po porodu in še vedno sem na istih kilogramih, so se pa malo drugače razporedili   do poletja bi rada izgubila kakšen kg in še najraje po že preverjeni metodi. ker pa človek marsikaj pozabi me zanima, če lahko na sadni dan jem zelenjavo-kakšno juhico bi z veseljem zmazala

 

f0rk

diana65  

član od: 24.5.2011

sporočila: 22

24. feb 2012 16:56

Pozdravljena fOrk, seveda lahko ješ zelenjavno juho, jaz to redno prakticiram, sploh pozimi mi paše nekaj toplega za pojest na sadni dan.

pa le pogumno naprej,

diana65

Mandica  

član od: 19.11.2011

sporočila: 31

5. mar 2012 13:08

Pozdravljene!

Tudi jaz sem začela z dieto oziroma ločevanjem. Sicer šele od včeraj, tako da imam danes škrobni dan. Za zajtrk sem pojedla eno banano, malica pest amer.borovnic sedaj za kosilo pa sem si pripravila segedin. Tudi za večerjo bom jedla segedin. To dieto izvajam 3.krat. Prvič sem zdržala le 1 teden (sem bila vrjetno prestroga do sebe), tudi drugič nisem dolgo zdržala-le pičla 2 tedna (v kateri sem dol vzela 4kg).

Ampak tokrat upam,da mi uspe, imam občutek da imam močnejšo voljo, saj si res zelo zelo zeloooo želim, vsaj enkrat v življenju obleči obleko- v kateri ne bi imela pomislekov, da mi ne paše oz.da sem preširoka.

:)

Lp

Mandica

spelja  

član od: 22.8.2010

sporočila: 63

5. mar 2012 13:51

Na facebooku obstaja stran 90-dnevna ločevalna dieta, kjer na vprašanja odgovarjajo avtorice knjige (mislm no da so avtorice), npr. kaj se lahko je na določen dan, kako naj bodo razporejeni obroki, pa tudi vsi ki se trenutno prehranjujejo po tej metodi pišejo svoja mnenja in podobno... mislim da je ta stran kar dobra vzpodbuda. Pa si malo oglejte, seveda če ste prijavljene na fb-ju.

spelja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

6. mar 2012 18:02

A mogoče katera ve, kdo je začel z idejo za 90 dnevno ločevalno dieto?

 

Vanja

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

6. mar 2012 19:59

Breda Hrobat in Mojca Poljanšek sta, kolikor vem, prvi v Sloveniji objavili to dieto v knjižici. Sama ideja pa je že zelo stara, enih 100 let približno in izvira iz ZDA.

Naj me kdo, ki več ve o tem, popravi, če se motim.

rosie

"PETJA"  

član od: 5.11.2007

sporočila: 14

7. mar 2012 11:20

oj

 

jaz vem samo to, da deluje v dveh mesecih sem - 10 kg in zelo vesela, še 5 jih bo potrebno sklestit in bom kot rožica

"PETJA"

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

7. mar 2012 14:20

Samo to vam povem, da ne boste preveč razočarane - ko nehate z ločevanjem živil, pride vse nazaj. Sama sem shujšala za približno 10 kg, držala sem se še celo malo dlje, ravno zaradi bojazni, da se vse povrne in res sem v kakšnem letu dobila vse nazaj. Ni pa priporočljivo, da bi tako jedel vse življenje-to mi je rekla osebna zdravnica. Odločitev je pa vaša.

JJ

Mandica  

član od: 19.11.2011

sporočila: 31

7. mar 2012 19:28

Če bom sploh kaj dobila dol pa magari le za 1leto - bom prav srečna! :) Tudi če potem dobim nazaj nekaj. Samo da vidim, če mi bo uspelo kile dol dobiti, potem se več ne bom bala kg, saj bom vedla kako se boriti proti njim.

danes sem šele 4.dan - ja šele začetek. Cel dan sadje. Paše jest sadje.

 

LP

Mandica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti