Ločevanje živil 90. dni - 5. del

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 702

18. feb 2010 7:11

Dobro jutro.

Evo mene z vami 90 dni. Kot sva rekli, andreja č., začneva. Se zelo veselim, da sva skupaj. Jaz že pijem jutranjo kavico, seveda brez mleka, ker ga od prejšnje ločevalne dijete iz pred 4. let, ne pijem več. Odlično se počutim brez mleka v mojem življenju.

Bravo Blazka73, smo slupaj.

Onija, dieta po 90. dneh se nadaljuje tako, da za zajtrk še vedno ješ samo sadje, ostale obroke pa normalno. Lahko se pa motim, rajši preveri in kasneje poročaj.

onija  

član od: 21.11.2004

sporočila: 99

18. feb 2010 8:47

To za sadje zjutraj vem, mene bolj "muči" ostalo. Zdaj imam že skoraj maničen strah, da se bom zredila nazaj. Jaz sem mleku v kavi tudi nisem odpovedala in je ravno tako šlo dol. Za tisti 2 kavi na dan res nima smisla. Sem pa opazila, da mi beljakovine škodujejo. Vsakič, ko sem imela mesni dan sem šla gor pol kile, ki sem jih sicer potem tudi takoj izgubila, ampak se mi zdi, da mi je to zaviralo hujšanje. Tako sem se odločila, da bom meso probala jest 1x tedensko.Razmišljam sicer, da si bom ogledala prehrano po krvnih skupinah, pol bomo pa vidli kaj se bom odločla. Ker nisem še končala. Preveč robe se je nabralo v 15-ih letih zakona.

Izkupiček po devedesetih dneh pa znaša skupaj izgubljenih 14,7 kg. Lahko trdim, da sem s sabo zelo zadovoljna . In punce in fantje ... Občutek je fenomenalen!

onija

Sporočilo je spremenil(a) onija dne 18. 2010 08:48

zakosek  

član od: 25.10.2007

sporočila: 27

18. feb 2010 12:58

ima kdo kake iskusnje z prehrano po krvnih skupinah. Čez zimo premalo gibanja,sedaj moram nekaj narediti zase. Moram izgubiti pez kilc.A to so težke kile. zaki

onija  

član od: 21.11.2004

sporočila: 99

18. feb 2010 20:11

mislim, da bo bolje, če odpremo novo temo na prehranjevanje po krvnih skupinah, da ne mešamo dveh različnih stvari. Jaz jo že prebiram in, če v iskalnik vpišeš prehranjevanje po krvnih skupinah ti takoj vrže ven pravi zadetek kjer je vse lepo napisano. Samo svojo krvno skupino moraš poznati.

onija

kiw  

član od: 4.2.2010

sporočila: 5

18. feb 2010 21:15

kiw.. pa se še kr šepavo drži.. v službi mam res glupe sodelavce k vsakega na polno zabavajo kolko gre in če bi slučajno omenla, da se bom drugače prehranjevala.. bi bila glavna tema.. za cel teden vrjetno in posmeh itd.itd. Problem je ker imamo malico ob 10h, do 16h pa delam. Nikakor si ne pridem skupi kako naj jem. Aja, malice si ne morem prestavljat.. Ima katera podobne težave? Kako jih rešit? Čestitke vsem, ki se tako lepo držite. lp kiw :( kiw

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

18. feb 2010 21:39

Skuhala sem si že zelenjavno rižoto za jutri. V službi bo sicer hladna, pa še par listov solate bom vzela s seboj. Danes mi je bilo kar malo čudno, ko sem v službi jedla kao kosilo. Tudi jaz sem precej premišljevala kako. Še najboljše bo, ko bom imela vitaminski dan. Takrat bo tko vseeno kdaj in kje pojem sadje ali zelenjavo. andreja č.

1katka1  

član od: 28.12.2009

sporočila: 57

19. feb 2010 8:41

Pozdravljene nove hujšarice,...danes je moj 47 dan,...sem že malo čez polovico! Sicer zastavljene kilce sem že skoraj dosegla(še malo), saj jih je bilo le malo za izgubit,...je pa res da se človek kar navadi na ta način prehranjevanja! Sem pa ta teden čisto izgubila voljo in razmišljam,da do 50ga dneva bom dosledna, potem pa malo manj,.. Onija tebi čestitke za dobro opravljeno delo. (mislim da je naslednjih 90 dni zelo podobnih, najbolje je da si izposodiš ali kupiš knjigo) Danes pa škrob, bom kar spet na riževih vafljih z papriko (na ta dan imam najmanj idej) 1katka1

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

19. feb 2010 10:35

Oj. Včeraj sem imela sadni dan, zato sem danes stopila na tehtnico. In? Nič ni šlo več dol od vodnega dne. Niti 10dkg. Žalost. Ampak kako pravijo? Bo že. lp barbay

Edija  

član od: 28.3.2009

sporočila: 26

19. feb 2010 15:58

Oj! jaz pa pravkar grešim z rezino poln. kruha...mam očitno neko blažjo obliko trebušne gripe in me vse boli v želodcu...:(..dobr izgovor a?! za večerjo me pa čaka kremšnita...hihihi Edija

Blazka73  

član od: 11.10.2009

sporočila: 6

19. feb 2010 19:05

pozdravljene .karnak in andreja č ,pa vsi ostali na ločevalni,danes bi naj bil moj 3 dan pa nič iz mene. nimam prave volje.jutri začnem znova. čao Blazka73

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti