Ločevanje živil 90. dni - 5. del

1katka1  

član od: 28.12.2009

sporočila: 57

12. feb 2010 14:49

hvala kriznana,...jaz bom verjetno kar na zelenem čaju ostala,...ker kave nasploh ne maram! Če boš imela čas mi še malo opiši kakšnega okusa je? kot kava ali bolj kot čaj? Jutri pa sadni dan????Grrrr pa pustna sobota!!! Skoraj sigurna sem da bo kakšen krofek padel med sadjem! Lep vikend vsem!! 1katka1

Edija  

član od: 28.3.2009

sporočila: 26

12. feb 2010 19:47

Tud jst pijem zeleni čaj..običajno zjutraj namesto oz zravn kave. Sadni dan mam danes...kr hudo..zdej sm pojedla jabuček pa malo študentskih oreščkov. Matra me... Jutri pa bodoči možek kuha...ribice..mmmmmmmmm Edija

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

13. feb 2010 21:26

Jaz že odštevam dneve...1..2..3..četrtek Knjigo z recepti kar v službo nosim in preučujem recepte. Sem pa zdajle brala za eno leto nazaj. Zdržala sem 2 meseca, nato pa me je izdal želodec. Mi je pa tudi letos še malo premraz za rekreacijo, pa sem že kak mesec nazaj kupila nove baterije za sobno kolo, ga privlekla iz spalnice (kjer je bil obešalo za cunje) v hodnik, da ga imam bližje televiziji, no in sedaj v hodniku odlagamo nanj bunde in plašče,ha,ha andreja č.

jagoda s smetano  

član od: 28.3.2009

sporočila: 19

14. feb 2010 8:46

a lahko zamenjam mesni in zelenjavni dan k mam mesnega na post? jagoda s smetano

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

14. feb 2010 10:07

Saj lahko ješ ribo, ali pa sir andreja č.

1katka1  

član od: 28.12.2009

sporočila: 57

15. feb 2010 8:48

Ha joj, nič kaj uspešno zame ta vikend, saj sem kar grešila! Krofi in ostale dobrote so se kar vrstile, no se bom pa med tednom bolj potrudila! Danes za kosilo riževi vaflji in namaz iz paprike, večerja pa še ne vem če ne čisto isto! Lep dan,... 1katka1

slana  

član od: 15.2.2010

sporočila: 4

15. feb 2010 14:19

Živjo! Sem nova na forumu. Od sobote sem na dieti in upam, da se vam lahko pridružim pri debati. Danes je moj tretji dan in zaenkrat mi kar gre. Grešim edino s kavo z mlekom, ampak brez kave pač ne gre. Vsaj zaenkrat. Lep pozdrav slana

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

15. feb 2010 21:27

Oj. Še vedno na dieti ter še vedno brez greha-kar se hrane tiče seveda!! So se pa kilogrami ustavili in ne gre dol. Pa grem čisto po dnevi in res pazim in telovadim. Sicer se tolažim s tem, da je šlo prvi mesec prehitro dol in da se enkrat mora malo vstaviti. Vsem začetnicam veliko volje in ne obupat, ostale pa nadaljujte z zastavljenim ciljem, menda da se splača. Zdaj grem pa za pol ure na orbitrek. barbay

onija  

član od: 21.11.2004

sporočila: 99

16. feb 2010 7:59

Danes je moj 88. dan! Čeprav me vleče, sem se odločla, da se do četrtka zjutraj ne bom vagala. Danes imam sadni dan. Odkrito povedano je bilo prejšnji teden najhuje. Veš, da gre proti kraju, ampak se ti zdi, da ne mine in ne mine. Čeprav bi se moral zavedati, da sebi delaš dobro.

onija

zakosek  

član od: 25.10.2007

sporočila: 27

16. feb 2010 8:03

Živjo! Prebiram ,ugotavljam kako ste uspešni v doslednosti. Sem nova,želela bi izgubiti par kilc,ne vem,če imam toliko trdne volje če bi zmogla,namreč delam v kuhinji. Po moje bo teška mogoče se prepričam in poskusim zaki zakosek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti