Ločevanje živil 90. dni - 5. del

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

23. mar 2009 11:39

jaz sem tudi zabluzila. Malo me daje želodec, potem kaj takega pojem kar odgovarja želodcu (dieti pa malo manj) Malo pa se pozna, da sem bila pred leti na tej dieti. Takrat sem v dveh mesecih oklestila 10 kg, da nisem tretji mesec več bila na dieti. Sedaj pa gre toliko počasneje. Ampak, zdaj grem veselo naprej. klavdija

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

23. mar 2009 23:27

Pozdravljeni vsi skupaj! Tatam jaz ti priporočam, da ne spuščaš nobenega obroka. Mogoče boš hujšala res počasneje, vendar bodo rezultati na dolgi rok boljši, še posebaj ob redni rekreaciji. Življenja po treh mesecih diete ne bo konec, zato je zdaj toliko bolj pomembno pridobiti neke dobre prehranjevalne navade in vključiti dovolj gibanja. Saj kilogramov nočemo nazaj, kajne? Jaz bi pa včeraj morala biti na vodi, pa sem se raje kar posvetila beljakovinam. Tehtnica me danes zjutraj ni razočarala in mi je pokazala 11,8 kg minusa. Jutri se bom pa upravičeno lahko sladkala, ker imam na vrsti OH. Z jutrišnjim dnem bo za mano že 60. dan diete. Vsem želim še naprej veselo in uspešno zbijanje kilogramčkov! sabina69

daby  

član od: 7.2.2008

sporočila: 73

25. mar 2009 7:25

Drage moje sotrpinke, želim vam prelep naš praznik! Pa upam, da bo naslednje presenečenje danes bolj pozitivno, ne pa tako kot danes zjutraj, ko me je ob pogledu skozi okno skoraj zadela kap................SNEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa saj ne morem verjet, kaj tega res ne bo konec!!! No, vsaj zdaj je posijalo sonce, upam, da se bodo tudi temperature hitro dvignile. Pa lepo praznujte in malo grešite ( malo pa vseeno lahko, saj je naš praznik ), jaz sem danes na sadju, če sem bolj natančna na jagodah ( če že moram jest sadje, bom vsaj tistega, ki ga imam najraje! ). Naj vam bo v cvetju.................... daby

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

25. mar 2009 12:16

Ja ,Daby odkod pa si,da ste dobili sneg. Tudi jaz vam želim lep dan in še naprej uspešno hujšanje. Brez greha pa danes ne bo šlo.Ampak,ta greh,bo mali. renata69 http://renata69.moj-album.com/

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

25. mar 2009 14:19

Pozdrav vsem, ja tudi pri nas na dolenjskem imamo nekaj snega cca 5 cm in kar hladmo. Še ne bo konec zime. Drugače pa moja dieta napreduje tako tako. Do kosila se kar držim, potem pa pride večer in moje učenje na izpit ZUP-a in glej ga zlomka moram vzeti malo čokolade in to na B dan. Groza. Vendar danes zopet vztrajam. Za kosilo bo zelje in fižol. Mnjami, to jed imam zelo rada. Jutri pa je zopet luna in to ob 17,06. Bom pa z luno malo uravnavala mojo težo, če gre z dieto bolj počasi. Imejte se lepo in seveda vsem mamicam lep praznik želim, si ga zaslužimo. mial

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

26. mar 2009 11:52

A ni zelje pri beljakovinah ,fižol pa pri škrobu??? Jaz bom danes tudi kršila.Delam pico,pa bo tudi tuna gor.Temu se ne morem odpovedat!Drugače pa kilce kar grejo dol,zaenkrat jih je moje telo zapustilo 5!!! Kje pa lahko najdem kake recepte za to dieto oz.bolj jedilnike?? Se opravičujem,če je kje napisano.Mam bolj malo časa za pc-služba,potem štirje majhni otroci....Upam,da mi je oproščeno ) tatam

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

27. mar 2009 13:10

no bejbe,tiste "ta vztrajne",in tiste mal manj.Ne,nisem obupala nad hujšanjem,samo nad tole dieto.Pa ne,da ni dobra,samo jaz preveč pojem.Tako da si zdaj pomagam s SUHCEM.Pa tudi vaje za izboljšanje postave sem končno začela delati.Vsak dan eno uro.Tako da mi gredo kg sedaj vsaj dol.Počasi,ampak se premika. Vsem želim veliko volje še naprej. Tebi Sabina pa kapo dol.Velikokrat se spomnim nate in na tvoje uspehe pri hujšanju.Vse čestitke antaja

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

27. mar 2009 18:58

To pa zanima tudi mene, ker tudi verjetno preveč pojem in premalo shujšam. Daj anataja, napiši malo o tem, prosim?

Kyara

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

27. mar 2009 21:49

tale SUHEC je ena huda dieta,pri kateri se poje veliko ananasa,suhih marelic in suhih sliv.predvsem sadje,čeprav seveda tudi prava hrana.je kar kruta,ampak,ker se mi je po ločevalni želodec kar močno skrčil,sem na primer danes kar z lahkoto preživela dan na grozdju.Dieta traja 35 dni,vsak dan imaš določeno,kaj naj bi jedel. antaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti