Ločevanje živil 90. dni - 5. del

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

16. mar 2009 9:14

mojcej,saj gre tudi tebi več kot odlično!!!! vsem ostalim pa lep dan,pri nas se že malo sonček kaže,bo spet lep dan za rekreacijo. cheleste

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

16. mar 2009 16:22

Punce,živjo! Kako ste kaj?Jaz slabo.Do včeraj popoldne je bilo vse okej,potem pa kriza.Imela sem sadni dan,popoldne pa na obisku,domača šunka,sir,skutini retaši.Danes za zajtrk nič,ker ni bilo časa.Za malico ene 4 kose jajčne zlevanke.Čez čas bi pa tako nekaj sladkega,da sem zmazala od šuba riževo čokolado.Za kosilo pa toast z pizza šunko,gobicami in sirom.Ma ne vem,kaj mi je. Skregajte me.Tako sem jezna. Drugače sem vsak dan na sprehodu,ampak je to premalo.Danes pa spet veter piha,da ne bo nič s tega. Lepo se mejte! renata69 http://renata69.moj-album.com/

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

16. mar 2009 22:46

Pozdravljeni vsi skupaj! Renata69, če narediš kakšen prekršek še ne bo konec sveta. Se bo pa treba vzeti v roke in ne ponavljati napak. Tale ideja mojcej77 s kvizkotom mi je zelo všeč. En prekršek na mesec naj bo dovolj. Jaz sem se danes sladkala, ker sem imela OH dan. Jutri je na vrsti zopet sadje, jabolka, ananas in paprika. Pri rekreaciji me ne zaustavi ne veter, ne dež, ne sneg. No, saj bo itak še dva dni toplo. Nato napovedujejo malo mraza in snega. Itak je potrebno za lepoto malo potrpeti Jutri pa novim uspehom naproti sabina69

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

17. mar 2009 10:38

pozdrav vsem... renata69-ko boš padla noter,ti ne bo veter nobena ovira več(razen,ko boš tako vitka,da bo nevarno,da te kam odpihne) ko začneš redno z rekreacijo,vsak dan malo več,potem te kar samo vleče-to je včasih kot čokolada,ne moreš se upret!!! jaz se ravno zdaj odpravljam-zunaj je tako lep sonček,se mi zdi,da me kar kliče. veliko sončka vsem cheleste

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

17. mar 2009 12:02

Pozdravljene! Tudi jaz se oglašam po doooolgem času. MOram vas razočarat, da sem čisto obupala in vse skupaj prekinla. Zdaj pa lahko grem spet znova. Toda tokrat bom ubrala malo drugačno pot. Ločevala bom še naprej, s tem da večerje absolutno odpadejo in pa vsak dan rekreacija. Z današnjim dnem začnem. Sedaj, ko se začenja lepše vreme mi bo tudi lažje šlo. Danes sem bila pridna in sem bila zjutraj 10 min na orbitreku. Ni dosti, je pa nekaj. Danes namreč delam od 11.00 do 19.00 pa ne gre drugače, zvečer pa grem k fantu. Čeprav se ne bom držala vrstnega reda dnevov upam, da mi bo vseeno uspelo. Juma midve sma sedaj približno na istem načinu prehranjevanja. Tehtala pa se bom čez 14 dni, če me ne bo tehtnica prej pramamila. Mojcej77 zelo dobra ideja s tem kvizkotom, si moram zapomnit;))) Da se malo še potožim. Včeraj sem si kupila spomladansko jaknico s številko 43/44. Še nikoli nisem rabila take številke. Tako da je res trreba nekaj nardit. Pa za poletje imam take lepe cotike doma, upam, da ne bodo šle v nič. Če ne shujšam bodo res stale. ;((( Vsem pa iskrene čestitke, da ste tako pogumne in močne volje. Občudujem vas. lep prekrasen sončen dan vam želim lp, tocka Sporočilo je spremenil(a) tocka dne 17. mar 2009 12:04:59

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

17. mar 2009 13:05

pozdravljena točka sigurno ti bo šlo,zaupaj vase!!! ko boš začela z rekreacijo v naravi,sedaj,ko se začenjajo tako lepi dnevi,te bo kar vleklo ven in vsak dan boš imela več energije. evo,jaz imam danes za sabo 9,5km čudovitega teka s kombinacijo hoje,ob vodi,po sončku,ptički pojejo-res si nafilaš baterije.;)) vsem pozdravček cheleste

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 233

17. mar 2009 14:05

Nekaj dni sem na ločevalni dieti. Priznam, da še nisem čisto not padla in  tudi kršim.

Zanima  me kaj jeste  za kosilo, ko ste v službi razen sadja.

 

Lp

 

Iča

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

17. mar 2009 14:27

Sabina69 in cheleste,hvala vama za tople besede.Verjamem glede rekreacije,ker sem že šla enkrat skozi to.Tako sem bila zasvojena,da sem šla tudi če je deževalo.Potem je pa prišel dopust,pa je vse minilo. Zato pa upam,da danes začnem.Sicer me boli križ,ker sem bila na vrtu skoraj tri ure pripognjena.Ampak imam voljo,pa če bo dež,grem z marelo,če bo treba. Fajn bojte! renata69 http://renata69.moj-album.com/

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

17. mar 2009 20:03

Spet se javljam jaz.Moram se malo pohvalit,saj sem ravno prišla z rekreacije(hitra hoja,tek). Za prvi dan je bila ena ura kar dovolj.Sem se fajn predihala in se odlično počutim. Kako pa kaj ve?Javljamo se samo ene in iste.Pišite kaj,da nam bo lažje vsem skupaj. Lp renata69 http://renata69.moj-album.com/

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

17. mar 2009 21:53

Ja renata69, bravo zate! Jaz si ne predstavljam več življenja brez 2 uric zvečer ob teku in hitri hoji. Priznam, da sem odvisna Drugače sem dan preživela ob jabolkih in ananasu. Jutri pa bodo svinjski kareji, dušena špinača in veliko solate. Do drugega vodnega dne imam samo še ta krog, potem v nedeljo voda. Se pa tudi jaz sprašujem kje so vse ostale. Menda ja niste obupale. Tocka in iča, vama pa prisrčna dobrodošlica sabina69

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti