Ločevanje živil 90. dni - 5. del

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

5. mar 2009 12:28

Pozdrav vsem! Danes je pa slabo veme, pusto in turobno. Danes imamo na meniu Š. Verjetno bo kar rižotka in solata. Danes sem bila v trgovini in se morem pohvaliti, me je videl sosed kateri me že nekaj časa ni in mi rekel, da sem nekaj shujšala. Vam povem, da sem bila tako ponosna, da sem skoraj streho pebila od veselja. To se pravi, da se že nekaj pozna tudi na videzu. Mi je takoj več volje dal ta moj sosed. Tako, da punce in fant gremo naprej do končnega uspeha. Ne obupat. Pozdrav novim hujšarcam-breskva in ostale. Z nami je lažje hujšati verjamite. Veselo do zmage. Lp mial

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

5. mar 2009 12:55

Pozdrav vsem! Sem prav vesela danes. Včeraj sem se sladkala, zjutraj pa stehtala. Vaga mi je pokazala po 40 dneh diete 10kg minusa. Tudi pri meni vsi opažajo, da sem kar precej shujšala. Včeraj sem bila deležna kar nekaj komplimentov, predvsem z moške strani. Sem dobila še več volje in motivacije. Tistih par kilc, ki jih nameravam še sneti, mi ne bo delalo problemov. Do konca diete imam še 50 dni.Kako pa poteka prehrana pri vzdrževanju? Še en prisrčen pozdrav našim novim sotrpinkam. Pa nobenih prekrškov in veliko gibanja priporočam vsem! sabina69

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

5. mar 2009 13:38

Zdravo! Jaz pa sem čisto zgubila voljo. Od nedelje pa do danes sem grešila. Kg mi po 1 mesecu ne grejo nikamor, zgubila sem samo 2 kg. Danes pa imam drugače OH dan. Zakosilo sem jedla testenine z omako, za večerjo pa bi naj bla sladica, ampak mi sploh ni do nje- kar me preseneča, ker kadar sem žalostna se vedno zatečem k čokoladi. Tak, da ne vem kaj naj jem za večerjo. Ima katera kakšen predlog? Morala bi se začet tudi ukvarjat z kakšno telovadbo, ker sem tako zakrnela, da me vse boli. Sedaj sem sicer celo bila pridna 2 dni in sem bla po 15 min na orbitreku, ampak to ni dovolj, Moram si zmislit neke ragibalne vaje. Aja, je katera kdaj hodla na solo salso? Se menimo s kolegicami, da bi šle, pa me zanima, če ima katera izkušnje s tem. tocka

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

5. mar 2009 14:08

Tocka,ne sekiraj se preveč.Jaz sem se tudi včeraaj pregrešila,sem pojedla (zvečeer)4 kose morske pice,3 komade posolanke,za kosilo sem imela mesne zvitke.Sin je naredo izpit za traktor in je často.Jedli smo pri mojih starših,in je mama spekla skutino posolanko.Veš kak dobro naredi,in je bilo seveda PRENAŽIRANJE.Ko smo prišli domov,mi je pa bilo tak slabo,sem bila tak napinjena da bi najraje bruhala,pa kaj če ni šlo. Samo zaradi tega včeraj,sem dobila 1 kg gor.Bo strogo spet naprej,dobro,da ni kakšnega praznovanja. Zanima me,če se lahko zmes namesto vode, pije svež domač sadni sok. Lp.Renata renata69 http://renata69.moj-album.com/

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

5. mar 2009 14:12

no punce,k meni je pa prijateljica angina prišla na obisk,in ker sem prijazna gostiteljica,se težko držim diete pred njo.Za nameček se je odločila,da malce dalj časa ostane,ker jo že dolgo ni bilo. Tako da petardici sporočim rezultate v naslednjem tednu. Pridne bodite,pa dajmo vztrajat do 90 dne,se bomo vsaj s tem lahko pohvalile,če že slučajno z rezultati ne bomo zadovoljne antaja

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

5. mar 2009 14:19

punce, povejte, čeprav ste se o tem že gotovo pogovarjale, pa ne grem brat 1000 strani, ali lahko ajdovo in proseno kašo, ješprenj, štejem kot škrobno živilo ali pa to jem na hidratni dan. Ali prav razmišljam,da so škrobi preprosti OH (riž, krompir), "kompleksni" OH so pa testenine, bel kruh in podobno. Upam, da nisem preveč zakomplicirala z vprašanjem pa mogoče katera ve, kaj mislim vprašat. LP juma

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

5. mar 2009 15:33

no, pa se oglašam po kar nekaj izgubljenih dnevih tudi jaz. Kaj se je dogajalo v tem času? Diete sem se kar uspešno držala do vodnega dneva, potem pa so se začele težave. Karkoli sem pojedla, me je začelo srbeti tu, tam, nazadnje že celo telo. Pa napihovalo. In bilo mi je tako slabo, da nisem več vedela, kaj naj še sploh jem. In sem šla na alergijske teste. Seveda je pokazalo katastrofo. Alergijo na vsa osnovna živila, mleko, moko, jajca, oves, oreščke, sladkor, svinjino, teletino...ni, da ni. Pa še barvila in čistila. Skratka, živi obup. nad vsem tem sem se zamislila, pogled na mojo razpraskano kožo pa je naredil piko na i. Nič sladkorja, le kislo sadje, zelenjava, piščanec, ribe, polnovredne žitarice. In tako jem že celi teden. Stanje? Ni več tako hudega praskanja, ni napihovanja, hlače postajajo prevelike same od sebe. Učim se, kaj paše teleseu, kar bi morala storiti že davno, ne pa da sem ga silila z raznimi dietami, ki so mi zaradi alergij prinašale le težave. Kako dolgo bom zdržala? Ne preostane mi nič drugega, kot da taka hrana postane način mojega življenja! In ko se bom pregrešila, bom zavestno tvegala, da sama sebi škodim.... saj sem ves čas vedela, da nekaj ni v redu, vseeno pa na začetku nisem niti dojela, da je vse skupaj resnično. In sedaj me k tej prehrani ne sili več motivacija, ampak nuja. vsem vam forumašicam želim veliko uspeha pri dieti, jaz bom morala do idealne teže priti na drugačen način. A cilj je cilj, ne glede na sredstvo, s katerim ga dosežemo, ne? neika

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

5. mar 2009 20:44

Neika, ne obupat! Boš pač imela svoj način prehranjevanja! Sčasoma se bo tudi tvoje stanje unesko in se boš kar nekako vživela v svoje prehranjevanje. Če se sekiraš, si samo še bolj škoduješ.

Vseeno se še kaj oglasi. Držim ti pesti, da ti bo uspelo, tako ali drugače. Saj bo, vem!   

Kyara

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

5. mar 2009 23:40

Neika, zdravje naj bo vedno na prvem mestu. Važno je, da sedaj veš kaj tvojemu telesu odgovarja. Jaz dobim izpuščaje kadar v gostilni pojem kaj ocvrtega ali gobovo juho. Drugače pa nas vse druži isti cilj: biti zadovoljne in srečne v svoji koži. Volja vedno najde pot. Sadni dan je minil, jutri pa bom po dolgem času jedla pečene postrvi. Komaj čakam Antaja čim prej se pozdravi! Mirno noč in uspešen dan! sabina69

daby  

član od: 7.2.2008

sporočila: 73

6. mar 2009 7:25

Ojla, sotrpinke in naš tulipan ! Po dolgem času se zopet malo oglašam, še vedno sem z vami, vas redno berem, samo nikakor se nisem mogla spravit zraven, da nekaj napišem. Najprej pozdravljene nove članice, me veseli, da ste tudi ve sklenile, da boste nekaj dobrega storile zase. Le pogumno naprej ! No, naj povem, da sem imela včeraj vodni dan, ki je popolnoma uspel, pa tudi vaga je bila danes zjutraj moja prijateljica, ker mi je v tem mesecu pokazala še dobre 4 kg in pol manj, torej sem od začetka shujšala že celih 11 kg, kar je en kg več kot sem planirala. Sem ful veselaaaaaaaaaa!!!!!! Petardica, tebe prosim, če me daš na seznam. Hvala ! Antaja, tebi želim čimprejšnje okrevanje, potem pa z nami v boj naprej !!!!!!! Neika, ha-ha, jaz sem pa mislila, da si zgubila v moževem objemu, ko tako dolgo ni bilo glasa od tebe.................saj je prišel že domov iz tujine ? Glede diete pa je tako, da cilj opravičuje sredstva, če je tvoje telo alergično na marsikaj, boš pač jedla tisto, kar lahko. Zdravje je prvo !!!!!! Sabina, glede vzdrževanja diete pa je tako, da še obstaja drugi del Rinine ločevalne diete, kjer samo vzdržuješ kg. Dnevi so malo drugače razporejeni, je pa bistvo, da še vedno ločuješ, vendar samo v obrokih, lahko pa za kosilo ješ beljakovine, za večerjo pa škrob. To je dovoljeno. Edino, kaj me moti je to, da je še vedno za zajtrk sadje, sadje in še enkrat sadje. Naj bo dovolj za sedaj, se tipkamo ..... daby

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti