Ločevanje živil 90. dni - 5. del

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

8. mar 2009 23:23

Danes je pa kar tiho tukaj. Lep sončen dan smo imeli in upam, da ste ga dobro izkoristile. Jutri ponovno napovedujejo dež. Jaz sem imela danes na jedilniku špagete in puding. Jutri pa bo na vrsti ponovno sadje. Tako zdaj začenjam naslednjih 45 dni, ker je polovica diete za mano. Vsem želim lep in uspešen teden! sabina69

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

9. mar 2009 12:02

Ojl, kje ste vse danes. Imate mačka od včerejšnjega osmega marca. Čez vikend sem bila pridna samo včeraj na B dan sem za moje nardila torto iz mikrovalovne in seveda sem mogla pojesti kos. Potem pa še vložene beskeve. Sem bila jezan na sebe potem. Danes grem naprej brez greha. Ma ne vem kaj mi je. Dva dni se striktno držim diete potem pa kot bi me kokla brcnila moram, ampak res moram narediti greh. Bom za kazen v sredo zopet držala polno luno. Pri nas na Dolenjskem je danes gredo deževno veme. lep pozdrav do jutri. mial

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

9. mar 2009 21:18

In potem vse tiho je bilo.Pa res ni danes nikjer nikogar?? Dan je bil res deževen in "ponedeljkov",pa se je hvala bogu končal. Komaj zdajle mi je uspelo priti do račnalnika...in hladilnika,sam sem ga zaprla nazaj,čeprav moram priznat da sem ful lačna. Najbolje bo da grem v posteljo.. lepo ničko vam želim. petardica

daby  

član od: 7.2.2008

sporočila: 73

9. mar 2009 21:44

smo, smo tu, samo danes je tak en čuden dan, da bi najrajši vse poslala k vragu ( pa oprostite besedi ), res se tak počutim, ko povožen pes. So rekli, da je najbolj depresiven dan v letu tretji ponedeljek v januarju, pa bi dala glavo stavit, da je ta dan danes ( no, vsaj zame. ). Tudi jaz vam želim lepo nočko...........bo pa jutri boljše, a ne ? daby

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

10. mar 2009 0:20

Pozdravljeni vsi skupaj! Današnji dan sem preživela ob sadju brez najmanjšega problema. Sem prav ponosna sama nase, kako dobro mi gre. Niti na misel mi ne pride kakšen prekršek. Pa eno res dobro misel sem našla; Razvajajte se, spreminjajte se na bolje. Izžarevajte svetlobo, bodite ponosni nase, na vsak svoj uspeh tudi tisti najmanjši. Večina ljudi sploh ne ve česa so sposobni. Samo zato, ker so tik preden bi uspeli - obupali. Lep in uspešen dan sabina69

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

10. mar 2009 3:55

Joj Sabina, kako si to lepo napisala. Pa da veš, čisto prav imaš.Res večina obupa, pa sploh ne ve, kaj vse je sposobna napraviti.

Tudi moj sadni dan je minil brez težav in problemov. Sem pojedla samo 2 pomaranči zjutraj in popoldan 2 jabolki pa malo orehov. Lačna nisem, počutim pa se dobro. No, danes pa mesek. Se že veselim.

Punce, nikar obupajte! Zazrite se v dananšnji dan, ki je že zjutraj jasen, čeprav hladen. Poglejte, koliko je ura, zunaj pa mesec sveti v vsej svoji lepoti in veličini.

 

Kyara

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

10. mar 2009 5:37

sabina, za drugi mesec imam jaz - 1 kg klavdija

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

10. mar 2009 8:54

Živijo! Jutri je luna,a boste imele danes mogoče sadje?Ali normalno naprej po urniku. Lep sončen dan želim! renata69 http://renata69.moj-album.com/

mojcej77  

član od: 5.1.2009

sporočila: 25

10. mar 2009 10:44

Živjo, punce! No, da se še jaz malo oglasim. Malo sem počakala, preden pišem, ker, kot veste, sem že velikokrat začenjala znova. Zato sem si rekla, da bom kaj napisala, ko bo že kar nekaj uspešnih dni za mano. Dejansko mi je uspelo ponovno začeti na pepelnično sredo, ko so bili vsi tisti krofi mimo, tako da danes lahko rečem, da štejem 14.uspešen dan. Tudi gibam se veliko in vas vsak dan berem. Prvi uspehi se že kažejo in verjamem, da mi bo tokrat uspelo zdržati do konca, potem pa preklopiti na vzdrževalni režim. Veliko uspeha vsem!!! mojcej77

gardelin  

član od: 8.1.2009

sporočila: 73

10. mar 2009 18:52

Ojla! Tudi meni je motivacija močno popustila,se sploh ne upam zvagat.Me pa zanima od kdaj je polna luna.Že vnaprej hva la za odgovor. gardelin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti