Ločevanje živil 90. dni - 5. del

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

2. mar 2009 11:31

Ojla, pozdravljeni! Sem zopet nazaj. Počitnice in smuka uspela 100%. Tudi luna v četrtek zelo uspela -1,5 kg, tudi sadni dan v petek sem se lepo držala, potem pa razpad sistema. Tako, da sem jedla kar vse lepo po vrsti. Res, da sem tudi kurila kalorije z gibanjem vendar se kar bojim iti na tehtnico. Danes se zopet držim diete. Pravite, da imamo tiste, ki smo začele 5.1.2009 jutri drugi vodni dan. Super, bom vsaj malo popravila moje prekrške. V ponedeljek se bom zopet tehtala. Berem, da imate tudi nekatere težave s prekrški. Samo ne smemo obupat. Pohvale pa sabini69in ostalim, katere so res pridne. Imejte se lepo kljub slabemu vremenu. mial

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

2. mar 2009 13:10

oj

Pa je spet nov teden meni zoprni ponedeljek,sej potem mi je lažje ko ga prebrodim ko vem da bo spet kmalu konec tedna.

Ja punce tale naša Sabina69 je res lahko nam za vzgled samo kaj ko jaz nisem ona in nisem toliko trmasta da bi se lepo držala diete,zmeraj me kaj iz tira vrže in dam kaj v usta kar ne bi smela.

Antaja če boš toliko pridna da boš telovadila in se držala boš šla lahko drugi mesec kupit še  manjše kavbojke.

Cheleste zdej se pa morva tudi midve vzet v roke in resno začeti drugače se bova ob naslednjem snidenju na kavici počutili neprijetno ko bosta sabina in antaja preveč sexsi.

Lepo se imejte in vsem sotrpinkam prijeten začetek tedna

-pika   

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

2. mar 2009 15:06

joj pika,iz tvojih ust v božja ušesa.naj se uresniči antaja

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

2. mar 2009 21:04

Razen dveh kapučinov,uspešno prestala sadni dan.Jutri bo bolj napeto,ker je vodni dan.Ampak bomo to tudi prestale,a ne. Moramo!!! renata69 http://renata69.moj-album.com/

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

2. mar 2009 23:15

Ja hvala punce! Vidiš antaja zdaj se moramo res potruditi, da se bodo pikine napovedi uresničile. Bomo pridno telovadile in se držale diete. Manekenska postavica nam ne uide Tistim, ki imate jutri vodnega, pa veliko sreče. sabina69

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

3. mar 2009 8:55

Ja tak, meni ni uspelo včeraj preživet vodni dan. Sem se preveč slabo počutla in sem morala nekaj pojest. Bom pa se zato držala vsake polne lune. 2 dni sem ga zdaj tak biksala, sem normalno jedla in vam povem, da se sploh ne počutim dobro, sem kar spet napihnjena. Res je to ločevanje zlata vredno, sam, ko bi šle še kile kaj dol. Tisto 1 kaj sem zgubla prejšnji teden po luni, je potem nasledni dan kar nazaj prišo pa sem se držala reda. Eh, ne vem, očitno so se kg zarotli proti meni. Zdaj pa grem počasi na orbitrek, mogoče se bom potem kaj bolje počutila. Lep dan vam želim, kljub slabemu vremenu;) tocka

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

3. mar 2009 13:34

Pozdravljeni, danes pa voda, voda in samo voda. Kje ste vsi? Ali gre ali ne? Sem spila že kar nekaj vode in seveda dve kavi z natrenom. Malo me zebe ampak bo šlo. Kljub slabemu vremenu se imejte lepo. Lp mial

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

3. mar 2009 14:30

Tudi jaz sem dan začela z vodo samo mi je ob 13 v službi postalo slabo in sem pojedla eno žemljo-ni šlo. Sploh pa je tale mesec kot zaklet nič ni tako kot bi moralo biti. Zaradi mojih grehov bo jutri na vagi poraz ,sicer pa že zdaj vem da ni šlo nič dol....upam da bo naslednji mesec boljši,ker do cilja je še daleč... Upam da vam uspe in boste zdržale. lp petardica

LuckyL  

član od: 31.12.2008

sporočila: 4

3. mar 2009 14:31

Pozdravljene , sem povratnica, le da imam tokrat drugo ime torej lani nekje tak čas sem se vam pridružila, potem nekaj časa ni bilo ne duha ne sluha o meni, zakaj?? enostavno : nekaj časa je bil računalnik v okvari , pa družina...... saj veste čeprav sem doma , pride kaki dan , ko enostavno nimam niti 5 minut časa zase... NI TO GROZA??!!,ampak vsake toliko časa sem pa pokukala sem gor,pa vidim da ste kar uspešne....... Konec nakladanja , skratka vrnila sem se, ker vas očitno rabim ob sebi, kar nekajkrat sem se lotila ločevanja, pa sem kmal začela vse po starem,........ No takrat sem izgubila 11 kg, s tem da sem kakšen dan grešila, kar ni nič nenavadnega, pa celo prej sem odnehala,,,4 kg so že prisopihali nazaj, jaz pa se iz dneva v dan slabše počutim, rada bi izgubila še kakšen kilogram, pa se bojim , da sama ne bom zmogla danes em na OH dnevu,jutri pa sadje Veliko uspehov vam želim vsak dan , z mano na spisku jaz bom pa od zdaj naprej bolj pridna lep preostanek dneva vam želim, ČAUČI

orehovka  

član od: 9.2.2009

sporočila: 10

3. mar 2009 17:23

Mogoče bi poskusila ločevalno dieto malo drugače! Tako, kot jo navajajo na strani 90 dnevna ločevalna dieta. Nima sadnega dneva, ampak zelenjavne. Meni so boljši v toliko, ker užijem manj sadnega sladkorja. Navajajo za kosilo in večerjo ali cvetačo, ali sladko zelje. Obojega se lahko naješ kot se spodobi, z malo olja ali celo nič. Pomembno je, da četrti dan, zaradi sadja, krvni sladkor preveč ne zaniha. Tudi mnogo manj kaloričen je.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti