Ločevanje živil 90. dni - 5. del

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

6. mar 2013 10:20

Danes bo solata z mocarelo (veliko mozarele in polnozrnati kruh. Večerja bo verjetno tudi nekaj s sirom (brez grehov, upam)

marjja

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

6. mar 2013 12:33

mmmmmmmmm jaz pa ravno jem  zelenjavno pizzo,sem jo kar v trgovini kupila,saj so mi naredili brez sira,tako da je z veliko zelenjave.Za sladico pa najbrž pudig.

lp

 

 

 

 

 

 

-pika

marec  

član od: 16.12.2009

sporočila: 208

6. mar 2013 16:25

Hiša pospravljena vse diši in se blešči.

Od kosila še vedno sita kot boben včasih kar ne vem če niso moji obroki preobilni, pa čeprav je sam zelenjava tista, ki je količinsko velika

 

Sedaj pa uživam ob in razmišljam o šopingu

 

marec

marec  

član od: 16.12.2009

sporočila: 208

7. mar 2013 6:35

Jutro vsem

Danes zame škrobni dan;

 

zajtrk - jagode in pomaranča

Malica - juha zelenjava

Kosilo - kuha kitajska restavracija

Večerja športanje

Je bila včeraj večerja preobilna zato danes ne bo večerje

marec

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

7. mar 2013 8:36

Pri meni pa danes samo sadje in voda

Recimo da bo na jedilniku

Kaj pa pravite na solato bi lahko jedla zeleno solato seveda brez kakšnih dodatkov samo začinjena z malo soli kisa in bučnega olja.

lp

-pika

marec  

član od: 16.12.2009

sporočila: 208

7. mar 2013 10:50

Seveda lahko,

jaz vedno jem solato z bučnim oljem in balzamičnim kisom.

marec

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

7. mar 2013 11:48

Jaz zmerom jem solato s soljo, kisom in bučnim oljem. Sicer pa knjižica Rina pravi, da več kot želimo shujšati, manj olja in soli ter sladkorja uporabljamo, logično.

Jaz, ki se ne mislim na zobe vreči zaradi 6 kil, hujšam tako, bolj počasi, z občasnimi grehi, uporabljam sicer kokosovo maščobo, zrezek spečem na malo maščobe, namesto dušim, vzamem tudi kak svinjski masten kos, ipd. Pač kombiniram tako, da je meni fajn. V 14 dnevih sem spravila dol 3 kg, zdaj bo verjetno šlo pa bolj počasi. Tudi v redu!

Če pa želiš bolj rigorozno dieto, pa seveda ješ samo "travo", brez vsega.

Danes zelenjavna juha z vsem, kar je bilo v hladilniku: krompir, bučke, koruza, soja, korenje, kos kruha -  OH dan. Večerja: pol manj.

marjja

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

7. mar 2013 12:28

marjja,krompir,koruza in soja pašejo na škrobni dan.

Jaz imam danes 4.dan,sem na sadju,za kosilo zelenjavna juha iz kolerabe,cvetače,korenja.

linolina

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

7. mar 2013 12:48

Ponovno se javljam. Nekako sem to dijeto spremenila, saj me preveč muči želodčna kislina. Torej ni svežega sadja, ni sladkarij, ni kave. Žalost!

Upam, da bom vseeno izgubila še kakšen kg.

Danes imama joto.

 

Migla

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

7. mar 2013 13:36

Ups, danes škrobni dan, ne OH!!!

Napisala narobe, jedla prav, oz, še nisem jedla, ob treh bom.



marjja

Migla, to pa res ni fajn. Predlagam, da sadje  skuhaš, namesto sladkarij na OH, poješ kako pizzo, oz Rina predlaga tudi kruh s kakim namazom, kave pa itak ne moreš nadomestiti z ničemer (moje žalostne izkušnje.

Upam, da ti uspe.

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 07. 2013 13:41

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti