Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

7. mar 2013 18:54

Hvala Marjja za lepe besede. Zdaj sem v veliki gužvi, zato se bom oglašala bolj malo.

Migla

Patcorn  

član od: 7.3.2013

sporočila: 6

8. mar 2013 9:30

Živjo, sem pisala na eno drugo temo, pa ni aktualna, zato le kopiram:

 

 

Čao vsem... sem na ločevalni 19. dan. S kako vmesno krizico, malo sem se lovila s tem, kaj se lahko je' in na koliko ur. Prva dva tedna sem jedla le enkrat sadje do kosila, dokler nisem pogruntala, da se je' na 2 uri sadje.... Se pa ne držim tega, da bi jedla isto sadje, saj si večinoma naredim smoothije... dodam nekaj super hrane in to je to.

Odločila sem se, da se pridružim forumu, ker me zanima par stvari. Jaz sem kar striktna, ker imam dosti kg za spravit dol.

Tisti, ki pijete kavo z mlekom, kako to rešujete? Upoštevate mleko beljakovino in ali je za vas kava z mlekom obrok? Kavo pijem s sojinim "mlekom" ali riževim, ali kokosovim. Mleka, kravjega pa ne prenašam.

Opažam pa, da ne zdržim bit lačna več kot 3 ure, sem navajena jest tako že par let. Sem se pa odrekla belim teteninam -že kar par let, kruha skoraj ne jem že tudi par let.

Danes sem bila na OH:

zajtrk : pol banane, bela kava

malica: še pol banane

kosilo: črne testenine, omaka iz bučk, paradižnika, začimbe

malica: par krekerjev

večerja: tortica, kos jedilne čokolade

Patcorn

Patcorn  

član od: 7.3.2013

sporočila: 6

8. mar 2013 14:55

Danes 20 dan, vitaminski dan... mi prav paše po včerajšnjih OH, jem vsake dve uri, mešano gozdno sadje, v smoothiju z chia, kakavovimi semeni, goji jagode... sedaj popoldne pa že mešam zelenjavo, korenček, kasneje kislo zelje, zvečer mešano solato.

Lp.

Patcorn

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

8. mar 2013 17:56

Danes so bili mlinci, jutri bo pa grešni sadni dan, ker gremo dame na Sreeebrna krila&Nove fosile, oz. kot je rekla ena dama: Fosilna krila!!! Prej pa večerjica za dan žena.

marjja

marec  

član od: 16.12.2009

sporočila: 208

8. mar 2013 18:44

 

Pri meni danes OH dan.  DO kosila sadje in zelenjava, za kosilo pa veeeelik kos  kruha z paradiznikom

 Po

tem pa se sirov burek in donat. Ojjjjjjjoj. Nato sem sla pa za 1uro plavat, zaradi slabe vesti.   VeceRja suha jabolka in caj. Totalno zgresen dan.  Jutri pa jutranji tek in zelenjavni dan.

 

marec

muši13  

član od: 14.2.2009

sporočila: 54

8. mar 2013 19:48

ŠKROB

kosilo:mešana vložena zelenjava, koruzni stiropor

večerja:krvavice  in krompirjeva solata

muši13

marec  

član od: 16.12.2009

sporočila: 208

9. mar 2013 13:44

Danes je pri meni vitaminski dan.

 

zajtrk se je začel z Donatom in jagodami,

nato jutranji tek 1 uro

nato sveži ananas.

Kosilo pa sem skuhala v voku in sicer kitajsko zelenjavo ter skleda paradižnika in paprike.

sladica je bila banana in kava

 

popoldan bo še kakšna suha jabolka padla iz drevesa in solata.

marec

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

9. mar 2013 16:00

Včeraj BELJAKOVINSKI dan:

Kosilo:Slani skutni štruklji,motovilec.

Večerja: 2 žlici skute.1 dl nav. jogurt,žlička chia in lanenih semen.

 

Danes ŠKROB:

Kosilo: gobova juha brez smetane,čebulni kruh.

Za večerjo pa bom pojedla solato iz stročjega fižola s čebulo.

 

 

 

linolina

muši13  

član od: 14.2.2009

sporočila: 54

9. mar 2013 16:02

OH

zajtrk;jabolko

kosilo:kuskus z gobicami in zelena solata

večerja:palačinke z marmelado

muši13

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

9. mar 2013 16:02

Danes na vitaminih, 2 pomaranči, popečena zelenjava in paradižnik solata, popoldne 6 suhih fig, lepo, lepo, Zdaj pa na rojstnodnevno večerjico in na koncert.!

Bom se probala zmazati s kakim salattelerjem (gremo v Osterajh)

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti