Ločevanje živil 90. dni - 5. del

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

28. jan 2012 17:26

Petja meni je moj preko Torrent 3.0 potegnil dol, naslov je pa Fitness Shaun T Insanity. In je celoten paket, z načrtom vadbe in prehranjevalnim načrtom.

darjao.

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

30. jan 2012 9:38

Pozdravljene punce,

tudi sama sem začela malo migati (v knjižnici sem si izposodlila veliko pisnega gradila) in malo telovadim ob knjigi. Bila sem zelo razočarana, saj niso imeli niti enega DVD z aerobičnimi vajami ... sem pač človek, ki lažje vadi če mu nekdo (iz TV) pokaže kako in kaj in ga zraven še priganja ... začela sem tudi s sprehodi in hitro hojo.

Danes je škrobni dan in zelo se mi že "lušta" pomfri ... ga bom spekla v pečici brez olja ... mislim da se v trgovini dobi ena varianta takšnjega zmrzjenega pomfrija.

 

Lep dan, pri nas sije , kaj pa pri vas?

SINDY

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

31. jan 2012 12:21

45 min. vadba mimo... hin ko Ampak občutek fenomenalen

Danes OH dan.... zajtrk preskočila, ni bilo cajta

Kosilo: polnozrnate testenine s paradižnikovo polivko, zelena solata.

Večerja: Dragi me bo presenetil spo njegovi izbiri,

Bodite pridne, da bomo v!

 

Čavči!

darjao.

"PETJA"  

član od: 5.11.2007

sporočila: 14

31. jan 2012 21:38

OJ

ravnokar 30 minut hip hop vadbe......... kaj sem brez kondicije, ampak je pa luštno blo, mi je všeč da se prešvicaš, tako vsaj veš da je nekaj narejeno :). Drugač sem si pa danes kupila superge za tek in začnem takoj ko bo mraz popusu, se bojim da se kje ne sesujem, ker sem čisti pripravnik :)

 

Drugač pa danes za OH nč posebnega, skor sem mal lačna, ta dan mi res ne leži, za zajtrk je bla banana za malico kaki, kosilo polnozrnati špageti s kečapom + pečena paprika, večerjo pa mi je odstopila mami :) in sicer orehova rolada s kislo smetano in to dietična :)....prejle sem bla pa lačna sem pa pojedla še dva kornja ah dobr da je jutr sadja :)

 

no se tipkamo, aja jutr pa vaga, čeprov se mi zdi da je obstala :)

 

mejte se

 

nočka



"PETJA"

Sporočilo je spremenil(a) "PETJA" dne 31. 2012 21:40

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

1. feb 2012 12:30

Hej! Kako? Jaz po telovadbi še vedno crknjena ko . Bojim se, da je mogoče zaradi premajhnega vnosa beljakovin.

SINDY, nisem pozabila na obljubo. Delava na tem, mal počas gre.

Danes vitaminski dan, zato bo juhica za vse ista, za moje pa še pečeni slani štrukli zraven.

 

Aja, pa še eno inf. vam zaupam, ki sem jo včeraj izvedela.... Zajtrk je potrebno jest, če ne se redimo. Sumo borci ne jedo zajtrka, da prej dobivajo na masi

darjao.

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

1. feb 2012 12:57

Pozdravljene,

danes pa je malo mrzlo ... verjetno zato, ker jemo samo sadje in zelenjavo. Danes sem že zmazala grozdje. Za kosilo bo špinača, preostali člani dobijo zraven še pire krompir in hrenovko. Moja tehnica se je zasidrala na - 3 in se ne premakne nižje ...

Darjao, sploh ni panike ... hvala. A ti si že svojo "rundo" telovadbe dala skozi? Ja cool ...  pohvaljena!

Nič, se grem malo pogret s toplim čajem ... me malo "praska" po grlu ... upam, da bodo današnji vitaminčki pomagali.

SINDY

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

2. feb 2012 16:54

ojla

Groza kok je mraz,gre kar čez kosti,čeprav sem še dobro obložena s šlaufki hahahah me vseeno zebeeeeeeeeee

Če bo tokla mraz bom komaj za kurjavo zaslužila, saj peč dela na polno in pridno pije oljčka,ki pa nam cene pridno dvigujejo,bo treba začet na drva kurit saj je pomoje bolj poceni.

Danes sem imela makarončke in potem sladica,ampak telovadba pa mi še ne diši kar ne gre in ne gre. 

lp

-pika

"PETJA"  

član od: 5.11.2007

sporočila: 14

2. feb 2012 19:14

čavči

pika men tud ni blo za telovadbo, sploh pa pr dveh otrokih (sem še na porodniškem) ni bilo nikoli časa.

Zdaj sem pa na youtubu našla zanimive vaje, aerobika, zumba,... svašta je gor in ti povem da je ful dobr, tako da komaj čakam zvečer, da grejo vsi spat, da mam jest svoj trenutek

 

LP

"PETJA"

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

3. feb 2012 16:09

Danes pa nobene od nikoder,a se vse grejete ali tok telovadite.

Pri meni se danes vse vrti okoli vitaminčkov,namreč imam sadni dan in veliko vročega čajaaaaaaaa.

Petja si občudovanja vredna,sploh da si zvečer še toliko pri moči ,ker pri meni vse pade dol,ko se znoči se mi ne da čisto nič in vidim samo kavč in tv.

 

lp

-pika

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

4. feb 2012 10:13

Jaz se ne oglašam več dnevno, ker je moja 90-dnevna dieta poleg Inasnitija splavala po vodi. Enostavno sem preveč utrujena in lačna za oboje. Tako, da sem začela jesti 5 zdravih obrokov na dan in izvajam dnevno vaje, pa še vedno me zvečer zagrabi kaka lakota.

Vas pa spremljam in vidim, da ste pridne.

lp

darjao.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti