Ločevanje živil 90. dni - 5. del

jatija  

član od: 5.1.2011

sporočila: 95

26. jan 2012 14:27

Drage moje sotrpinke,taaaaako sem ponosna na nas ,trudimo se pri hrani,migamo,na koncu bomo berajt za miss bikini...

Vseeno na kakšen način se spoprimemo z našimi težavami,z dobro voljo,vztrajnostjo in spodbudo se vse da!

Sedaj pa zopet rabim nasvet glede hrane in kam jo uvrstiti.Že kar nekaj časa se mi cedijo sline ob tem receptu

http://www.kulinarika.net/recepti/1778/ostale-jedi/cebu .Kam bi jo lahko uvrstila,mogoče v OH???

Pomagajte punce moje....

jatija

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

26. jan 2012 14:45

Jatija, ker je res vsega v piti je mogoče najbolje da jo ješ na OH dan za večerjo - 1 kos, potem pa še rebro temne

 

Hvala za vzpodbudne besede!

darjao.

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

26. jan 2012 14:57

Darjao, kar sem videla na linku ki si ga poslala ne boš samo za miss, ampak celo za miss body bildinga .

Zame je to malo "too much", ker bi ocvirki kar leteli z menepa moja kondicija ....

Me zelo veseli, da si tako odločna. Boš tudi nas prepričala naj se končno premaknemo.

 

Vse lepo,

SINDY

jatija  

član od: 5.1.2011

sporočila: 95

26. jan 2012 15:03

Hvala,bom pa na OH pojedla košček z užitkoooooom!!!

 

Lep popolda soborke in soborci

jatija

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

27. jan 2012 12:27

Bokič!

7. dan: -3kg, od 3.1.2012 vse skupaj pa 6kg

Danes OH dan. Zajtrk: 2 kivija

                       Kosilo: Polnozrnate testenine s porom, rdečo papriko in šampinjoni (je mož spet z mano jedel ),                     v solati, kamilični čaj

                      Večerja: Mislim, da bo en mini sendvič, ker sanjam o svežem kruhu.... miceno salamice, sirčka in  paprike, paradajza in kumar, pa temna

 

Sam da se mi kosilo mal vsede pa grem mal migat... da probam Insanity , sem švicna ko sam študiram o tem

 

Pridne bodte

darjao.

darcy1  

član od: 30.3.2011

sporočila: 70

27. jan 2012 12:31

Drage frendice hvala, jaz pa bi vseeno raje vedela, ali je možno preoblikovati telo, kako dolgo bi trajalo in ali ima kdo tako IZKUŠNJO. Cau...

darcy1

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

27. jan 2012 12:35

Darcy1, kot sem ti že zgoraj napisala lahko s tem: http://www.youtube.com/watch?v=ZLK28BHJDd8 preoblikuješ telo v 60. dneh. Poguglaj malo za slikami, pa ti bo jasno. Potegni si dol piratsko verzijo in začni v ponedeljek, čez 2 mesca boš čisto druga

Srečno!

darjao.

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

27. jan 2012 15:11

oj

Še malo in dan bo naokoli.Najrajši imam, ko imam veliko dela in mi dan minil kot bi mignil.

Danes pojedla pečeno ribico in rdečo peso.

Darjao tebi pa kile kr same dol letijo ali si do zdej kaj telovadila in na koliko časa se tehtaš?

Tudi sama bi morala začet mal migat,pa me še ni prijelo.

To je moj komaj peti dan in bi tudi rada stopila na tehnico,pa si ne upam, da ne bom preveč razočarana,saj veste pričakovanja so zmeraj velika in nekako sem se odločila, da se tehtam po enem mesecu če mi bo uspelo zdržat.   

lep dan še naprej

-pika

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

27. jan 2012 15:24

Pika, jaz brez vage ne morem! Z možem se vagava vsako jutro (tud on je na neki svoji vrsti diete ), če se 2 dni ne premakne mal več migam. Ne jem pa po 17. uri, razen na sadni dan je zadni obrok ob 20.00. No ta teden se je vaga vstavla in sem začela migat vsak dan. Edina dobra stran tega da sem brezposelna je v tem da mam zdej cajt nardit neki za sebe! No danes sem naredila za probo Fitnes test Insanity-ja in sem tako zelo zelo ponosna na sebe, da mi je ratalo zdržat do konca. Rezultati so bol švoh, ampak vem da bojo vedno bolši Glede na to da sem totalno ne fit je super! Da o motivaciji ne govorim!

 

Danes GREŠNI DAN (OH).... in bom pohrustala z velikim užitkom en mali sendvič za večerjo!

 

darjao.

"PETJA"  

član od: 5.11.2007

sporočila: 14

28. jan 2012 10:39

dARJA O kako nej si potegnem to verzijo za telovadbo, prek mule jo ne najdem,oz se mi je kr ena naložila, bi pa preosila za pomoč kr bi tud jest začela v pondelek :)

vaje zgledajo luštkane :)

 

LP

"PETJA"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti