Ločevanje živil 90. dni - 5. del

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

11. mar 2009 13:34

Oj, punce! Kar dolgo se noben fant ni oglasil, zato tak pozdrav Navadila sem se, da zjutraj oz do ene štirih pojem le kakšno pomarančo in dva ali tri jabolka, popoldne si pa potem naredim dva obroka, včasih preteče med njima tudi le 2 uri. Ne vem, če je to ravno najbolje, ampak hujšam, počutim se odlično, ne boli me želodec, vse OK. Tako, da bom tako kar nadaljevala. Danes so testenine in štrudel, ki ga moram še naredit. Imam pa idejo za ljubitelje kislega zelja in repe. Za beljakovinski dan pod pritiskom skuham kislo zelje ali repo s kosom mesa(najbolji je malo prekajen) in oboje jem, za škrobni dan pa jem le to zelenjavo in zraven vržem kuhan fižol ali krompir in imam joto oz. nekaj podobnega. Pa ni treba ekstra kaj kuhat. Pa še fajn prebavo imaš po tem. Sadne dni imam sadno zelenjavne (poleg sadja razne solate, nedolžne zelenjavne juhice-seveda brez škrobnih in OH dodatkov) in tako, na ta način, meni ni težko preživet. Pa kar je najvažnejše, vseeno se hujša. Pri izbiri zelenjave in sadje gledam tudi na kaloričnost sadja in zelenjave in na nižji glikemični indeks. Računam, da mi bo tudi kasneje, po dieti, s takim način, bolje uspevalo obdržat minimum kil. LP, veliko sonca privoščim! juma

gardelin  

član od: 8.1.2009

sporočila: 73

11. mar 2009 15:18

Ojla!Tudi jaz pridno vztrajam ob vodi.Upam,da bom zdržala,me pa zebe kot psa. gardelin

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

11. mar 2009 15:56

Gardelin, to da te zebe je pri hujšanju čisto normalno. Jaz sem bila vedno vročična, ko so drugi pod bundo zrzovali, sem si jaz še rokave zavihala. Malo se je stvar spremenila ko sem rodila, zdaj ko hujšam, me pa skoraj vsak dan zebe, pa čeprav fejst delam.Se malo radiatorju zmeša, ampak ko se bo stvar umirila in ne bomo več hujšale, nam zna bit pa še kdaj vroče. LP, Rmeli Rmeli

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

11. mar 2009 19:52

Ojla,punce! Kako smo?Še malo pa bomo šle spat,pa bo lunica mimo.Jutri pa tehtanje,upam,da se bo kaj poznalo.Jaz sem spila en kapučino,ker me drugače glava boli.Drugače sem pa na vodi in čaju.Seveda,brez sladkorja.Ne zebe me,se kar dobro počutim.Sem bla skoraj cel dan zunaj,in mi je tudi dan hitro minil. Fajn bodite!Pa zdržite še teh par ur. Lp.Renata renata69 http://renata69.moj-album.com/

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

11. mar 2009 23:54

Antaja najlepša hvala za tako prijazne besede. Prav gotovo bomo še šle skupaj na kavico. Dobra kavica v dobri družbi se vedno prileže. Samo da se dogovorimo, kdaj se dobimo. Jutri pa bodo na vrsti meni najljubši špageti z orehi in čokoladni puding. Življenje je res lepo. Hujšati ob taki hrani pa užitek. Pretečem še vedno vsak večer 10km, na orbitreku pa sem samo 15 minut. Vsem želim mirno noč, jutri pa lep in uspešen dan! sabina69

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

12. mar 2009 8:29

Pozdravljene. Vodni dan je mimo in na tehtnici je 2Kg manj kot v torek zvečer. Bo pa verjetno danes, ko je mesek, spet malo zraslo. Srečno še naprej. sonic

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

12. mar 2009 9:17

Tudi jaz sem vodneha preživela, zdajle pa veselo papcam jabolke. Za kosilo pa mesek in velika skleda solate.Tehtala se pa zjutraj nisem, ker mi nazadnje ni pokazalo nič manj. Bom malo počakala. LP, Rmeli Rmeli

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

12. mar 2009 10:16

Ojla, tudi moj vodni dan uspel brez prekrškov vendar se tehtnica ni nič premaknila. Nevem ali je pokvarjena ali kaj? Grem naprej, volje ne manjka. Verjetno sem v dneh pred lunu malo grešila in se pozna. Danes bo na vrsti segedin in kos kruha. Bravo sonic tvoja tehtnica dela. Gardelin tudi mene na sadni in vodni dan zebe kot psa. Vendar, dragi moji prihaja pomlad in z njo toplejši dnevi. Ne bo nas več zeblo pa še lepi vidki bomo. Uživajte in ne preveč grešit. Lp mial

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

12. mar 2009 11:02

Tudi meni se tehtnica ni premaknila,pa vseeno ne bom obupala.Grem do konca,potem pa vzdrževalna naprej. Lp.Renata renata69 http://renata69.moj-album.com/

breskva  

član od: 11.10.2007

sporočila: 3074

12. mar 2009 12:06

Sabina69 se oglašam, da sporočim razultate tehtanja - 2 kg. Danes je moj 8 dan dijete. Prekrškov nisem dela, razen kave. Želim vam hitro izguba kilogramov! breskva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti