Ločevanje živil 90. dni - 5. del

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

23. feb 2009 21:11

ja,tud jaz lahko rečem joj,joj... grešim že kar cel teden,dans sem pekla krofe pa miške,pa vse mi je fantastično uspelo,pa tako okusno-ampak danes so to zadnji grehi!!!!!! v sredo grem dalje z beljakovinskim dnem,pa ma da mi uspe,pa če je ne vem kaj!!!edino s čim se lahko pohvalim je to-vsak dan grem na rekreacijo,dobro uro in pol,vsaj nekaj. naja,to čiščenje z grenko soljo je pa moja sestrična izvedla in je rekla,da nikoli več,ker je baje kar mučno in nič kaj prijetno,ne vem,jaz nisem probala,mogoče ima kdo bolj pozitivne izkušnje,je pa rekla,ko to izvajaš moraš bit definitivno doma. no,vsem lep pozdrav,tistim uspešnim pa ČESTITKE!!! lep pustni torek cheleste

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

23. feb 2009 21:40

Včeraj sem bila na roj.dnevu in sem sadni dan zamenjala za beljakovinskega.Danes sem pri mami za zajtrk pojedla 3 majhne krofe,čez dan sadje.Zvečer sem pa tudi jaz delala krofe in sem zmazala 2.Jutri bom spet grešila,saj bo za kosilo prekajena krača,zraven pa kislo dinstano zelje in popoldan krof.V sredo bom imela sadje in veelikooo vode.In naprej normalno brez pregreh. Naslednji teden me čaka še sinov rojstni dan,ampak lahko že zdaj napišem,da ne bo pregreh.Decembra sem imela roj.dan in je bilo 20 oseb na praznovanju.In vam povem,da nisem nič jedla,samo vitaminsko bombo od Vendeline jr. Od vodnega dne sem pridelala en kilogram,pa nisem žalostna.Ker se mi na oblačilih že precej pozna.V hlačah moram imet obvezno pas,da mi ne zlezejo dol.Ravno danes sem nesla ene ožit k šivilji. Moram povedat še to,da na skoraj vsake tri dni naredim 20-30 trebušnjakov,20 počepov in nekaj vaj za roke z 1,5 literskima plastenkama.(seveda polnima). Držte se,in ne obupat!!! Grem še malo potelovadit. Lahko noč. renata69 http://renata69.moj-album.com/

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

24. feb 2009 9:43

 

Se moram pohvalit mi je včerajšnji vodni dan uspel in sem danes sklenila da bom pojedla samo kakšno sadje ker se moram malo spucat,čeprav je danes še zadnji pustni dan ne bom pojedla nobenega krofa in moram zdržat.Tako zdaj pa k zdravniku in bo že pol dneva mimo.

Lepo se imejte in ne grešite preveč s krofi

papa

-pika    

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

24. feb 2009 10:03

ha,ha vidim da smo vse v fazi obupavanja....tudi moje kg so na istem.Malo sem grešila sedaj s krofi,bi pa mogoče res zdržala eno luno-to je jutri???? Kateri dan pa bi sledil potem? Malo me informirajte. Oglašam se bolj malo ker je ritem te dni nekam hiter in mi zmankuje časa zato raje ne prižgem rač.,ker mi potem delo ostane. Se oglasim zvečer po službi. lep dan petardica

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

24. feb 2009 10:47

moja prijateljica je spoznala moškega ,ki je z ločevalno dieto zgubil 55kg.Je pa res,da se je držal po pravilih.Pa ni hudič,da nam ne uspe priti vsaj na 10-15 kg minusa antaja

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

24. feb 2009 11:22

Olja, sotrpinke danes je pri nas tako turoben dan, da me že boli glava. Na meniju bo rižota s šampinjoni in solata. petardica luna začne jutri ob 2,35, se pravi danes ponoči in traja do četrtka 2,35 uri -ponoči. Potem pa v četrtek nadaljuješ normalno kot imaš po dieti. Za tiste, ki smo začele 05.01.je to sadni dan. Tako, da bi se znalo kar fajn poznat na kg, če se bomo res striktno držale. Jaz se bom, sem preveč grešila v preteklih dneh s krofi. Držte se punce in fant. Lp mial

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

24. feb 2009 11:35

No,jaz sem zdaj imela pozen zajtrk.In sicer surovo kislo zelje,namesto sadja.Za kosilo sem pa tako že včeraj napisala.Pri nas v Murski pa tako sneži,kot ,da bi ga najbolj bilo treba. Lep pust,vam želim. renata69 http://renata69.moj-album.com/

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

24. feb 2009 12:01

Mislim, da se bom moral tudi jaz pridružiti pri luninem vodnem dnevu. Tudi zato, ker sem prišel v neko serijo vsakodnevnega grešenja, ki jo je treba nekako prekinit. Držite se. sonic

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

24. feb 2009 12:47

no potem pa najbolje,da jutri vsi pijemo vodo in čaj,v četrtek pa nadaljujemo z mesom,ne glede na vrstni red.Se strinjate? antaja

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

24. feb 2009 13:27

Jaz sem pa danes tako slabe volje, zato mi nič na svetu ne bo preprečlo, da ne bi pojedla danes vse kar vidim. Pojedla sem že 3krofe. Jutri pa se bom tudi jaz probala držat vodnega dne, itak bi morala met sadje, tak, da mislim, da ne bom mela večjih problemov. Slabe voljein pa žalostna sem zato, ker še zdaj nimam mentorja za diplomo. Sem danes bla pri dveh profesorjih in mi je šlo kar na jok. Prvi me je poslal k drugemu, pridem tja, mu razložim kaj bi jaz imela za diplomo pa ne kapira kaka tema bi naj to bla. Jaz ne vem več kako še mu naj razložim. Izbrala pa sem si primerjavo Simobila z drugimi konkurenti (kakšne pakete kdo ponuja). Res ne vem kako mu naj drugače obrazložim kot tak. Pravi, da je to preširoka tema. ?????? Vem, da ne spada v naš sklop pogovorov ampak sem tako žalostna, da se moram nekomu potožit. Upam, da mate vi kaj lepši dan. tocka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti