Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

23. feb 2009 4:04

Tudi meni linka ne odpre.

Kyara

bremec2  

član od: 22.2.2008

sporočila: 64

23. feb 2009 7:47

Punce, dobro jutro! Najprej naj povem, da sem z dieto zaključila! Namreč. ravnokar prebolevam hudo gnojno angino in sem že tako izgubila več kot dovolj (še 2 kg mi manjkata do cilja) in ne želim pretiravat. Sicer pa vsem želim veliko veliko uspeha in zadovoljstva, ko boste spet stopile na tehtnico!!! bremec2

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

23. feb 2009 9:43

punce NE OBUPAT.ko so se meni kg.ustavili,sem si vzela vodni dan,in tako so se kg vsaj malo spet premaknili,in še volja do hujšanja se mi je vrnila.sedaj se nam bliža pomlad ,sonček,lažje bomo tekale in hodile na sprehode.Jaz sem si dieto tako prilagodila,da bom imela večkrat vodni dan,kajti poletje se bliža.Če obupate sedaj ,bo šel ves trud v nič,kajti kg se bodo vsaj delno vrnili,če ne zdržimo 90 dni.Zato NE OBUPAT. antaja

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

23. feb 2009 9:49

Bremec, pa saj tebe ni na seznamu? 

A si celi čas z nami? Mislim da ne. A sedaj nas pa zapuščaš? No ja, kakor želiš. Mi, ki imamo dosti preveč kil pa bomo še naprej vztrajali, a ne?

Tudi jaz sem malo grešila, včeraj sem cvrla krofe in sem morala 1 preizkusiti, po kosilu pa še enega. No, ker je bilo sadje na jedilniku, sem kar malo cviknila, ampak potem sem šla zvečer na daljši sprehod in spet sem se boljše počutila. Danes pa mesek! komaj čakam!

Kyara

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

23. feb 2009 11:29

oj punce

Antaja danes se bom pa jaz vzela vodni dan saj včeraj ni bilo brez greha in sem pojedla dva krofa jojjjjj ko pa je tako dišalo in še zeblo me je ko smo prišli iz pustne povorke na Viru.

Z nami so bili tudi prijatelji in smo si potem privoščili vroč čaj in krofe zato je danes samo voda in čaj pa kakšna grenka kavica in moram do sedaj povedat da mi kar uspeva in upam da bom zdržala.

Vsem tudi sama svetujem da ni za obupat saj do poletja je še kar nekaj časa in mora nam uspeti

 

lepo se imejte

 

-pika

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

23. feb 2009 12:41

Dan želim, naj vam povem, da tudi moje kile od vodnega dne kar stojijo. Res pa sem v soboto na OH dan, grešila in to veliko. Pojedla sem namreč kar 4 krofe. Katastrofa......... Včeraj na sadni dan pa tudi nisem mogla mimo enega. Tako, da upam, da bo danes dan brez pregreh. Se tolažim, da si je kdaj pa kdaj treba vzeti malo ,,lušta,,. Vendar ne prevečkrat. Tako, da bomo kar vstrajale. A ne? Sem se tudi jaz odločila, da v sredo držim luno, da si malo popravim slab občutek. Punce ne smemo obupat. Držte se. Lp mial

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

23. feb 2009 14:23

Zdravo! Ja kaj pa pravite na to???? Jaz imam danes teden 1.vodni dan pa sem do zdaj izgubila samo 2 kg!!!Ne vem zakaj je tako Najbolj noro pa je to, da ko se pogledam v ogledalo se mi zdi, da me je manj skupaj, a po oblačilih še zaenkrat nisem opazla neke bistvene razlike. ZAKAJ SE TO DOGAJA ???? Kdaj pa se začne v sredo luna? Tak sem žalostna, vem da je do poletja še daleč, ampak, ko bi vsaj pokazalo še kak kg manj. Ne vem al se je tehtnica ustavla. Hvala bogu sem še vsaj trdna, da ne obupam, to mi je še edino ostalo zraven teh odvečnih kg. tocka

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

23. feb 2009 14:32

tocka, luna v sredo začne 2,35 zjutraj in traja cel dan do 2,35 uri zjutraj v četrtek. Je pteverjeno, se kar nekaj zgubi na ta dan. pije se samo vodo ali ne sladkan čaj. poskusi, mogoče ti bo dalo zalet. Lepo se imej in ne obupaj. mial

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

23. feb 2009 15:32

Punce res vam hvala za vzpodbudne besede....bom VZTRAJALA....ker si res želim shujšat...sam ko se ne premakne nikamor, obupam...in takrat rabim VASSSSSSSSSS Gledam to luno...to se pravi, da v četrtek pol ne smem nič jest cel dan???? Tud jaz bom začela še po luni....pa vodne dni... Punce ste že slišale za tisto čiščenje z GRENKO SOLJO??? Bom poiskala in vam jo nalepim....izgubiš cca 2 kg...se splača in je dobra za čiščenje jeter.... Danes mesek.....držte se.... dio NAJA74

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

23. feb 2009 17:41

joj,joj,joj dopoldne sem bila še tako super optimistična pa pametna,potem so me pa punčke zvlekle v Mc,donalds..In sem pojedla na sadni dan hamburger.Le zakaj?pa tako sem se veselila jutrišnje vode,ker potem bi se res poznalo na tehtnici.saj jutri bom še vedno vztrajala,ampak sedaj imam hudo slabo vest. antaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti