Ločevanje živil 90. dni - 5. del

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

20. feb 2009 11:04

Antaja čestitam za uspešno prestan vodni dan. Jaz pa bom danes imela ponovno špagete z orehi in puding, se mi zadnje čase ne da ravno kuhat. Ja pa na kavico lahko pridem tudi jaz. Domžale in Kamnik mi nista ravno daleč in še počitnice so naslednji teden. Antaja in Pika, če sta za to mi pišita na ZS, kdaj in kje se dobimo. Vsem želim lep dan s soncem obsijan! sabina69

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

21. feb 2009 9:16

Zdravo! Kje ste se zgubile? A uživate vikend? Saj prav, vsaj eni ga naj uživajo, če ga drugi ne mormo. Danes imam sadni dan. Edino kaj se bom danes pregrešila je, da bom malo domače juhice spila. Drugače pa se držim. Popoldan pa bom verjetno korenček zobala, ko sem v službi. Lepo preživite vikend še za mene zraven Tu pa vam pošiljam en link, si malo preberite, če želite: http://www.aktivna.si/prehrana/vse-o-dietah/svetovn@1.aspx (Svetovna dieta) tocka

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

21. feb 2009 17:10

no,TOCKA,saj kakšna se pa še najde tu gori.samo čez vikende jih je vedno bolj malo,danes je pa povrhu vsega še pustna sobota,je treba otroke šemiti. Moram reči,da po drugem vodnem dnevu,mi sedaj po 40 dneh diete spet gredo kile vsaj dol,pa tudi več volje imam in manj grešim.oz.te dni sploh nič ne grešim,česar sem zelo vesela.Tako da sem se odločila,da bo vodni dan zopet čez 14 dni,ker s tolikimi kg.res ne bom okoli hodila.Samo upam,da mi uspe.Lahko je govoriti,kajne? En lep pustni vikend želim vsem,pa ne pojejte preveč krofov. antaja

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

21. feb 2009 20:50

Pozdravljeni vsi skupaj! Danes sem imela na jedilniku sadje, dve jabolki, dve hruški, za večerjo pa tri paprike.Dan mi je zelo hitro minil in na kakšen prekršek še pomislila nisem. Bravo zame in za antajo! Bo treba kar v takem tempu nadaljevati in ni vrag, da ne bi bilo uspeha. Meni pomaga tudi, da vsak večer tečem, vsaj 30 minut sem na orbitreku in še za legmagic si vzamem nekaj časa. Jutri pa na veselo pustovanje v Cerknico, potem pa še na eno okroglo obletnico(40 let). Upam, da jutri ne bom poročala o prvem prekršku. Imejte se lepo in srečno! sabina69

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

22. feb 2009 9:47

Dobro jutro! Kile po vodnem dnevu nikamor ne gredo - več kot en teden sem imela 1,5 kg več kot po vodi, prejšnji sadni dan pa se je spet izenačilo. Zakaj ne more it dol vsaj pol kile? Malo sm jezna. Pa ledvice me spet bolijo. Danes bomo morali naveliko piti čaj, pa bo jutri kaj bolje. Zdržte sadje, jutri bo nov dan. LP, Sy

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

22. feb 2009 11:35

Dober dan! Kak ste? Jaz če odštejem to, da sem utrujena, sem prav super. Včeraj sem namreč bila v maškarah, smo se malo maskirali s prijateljico, zram pa je šel še en kolega. Smo se tak presmejale...se je kolega maskiral v žensko...ko bi vidle kak dobre nogice je mel...najbolj hecno pa je bilo, ko so ga eni trije tipi prišli pecat...noro...še zdaj me bolijo trebušne mišice...Ve ste se kaj maskirale? Domov sem prišla nekaj čez 4h zjutraj, tak da sem spala od 5h pa do malo pred 7.30, ker vsako ned, če sem doma, gledam živ žav, obožujem risanke in jih bom verjetno zmeraj. ;-) Danes sem se tehtala in mi je vaga po skoraj 3. tednih, jutri bo 3. tedne, pokazala celih 5kg manj, tak da sem ful zadovoljna, saj sem imela vmes 3 prekrške. Res pa je, da se ne mislim odpovedati kapučinu in pa čaju z medom...to uživam zmeraj pa ni važno na kaki dieti sem, to je del mene in bo tak tudi ostalo. Včeraj sem bila drugače tudi na smučanju, tokrat na Rogli, imeli smo super fino fajn vreme, tak lep sonček, da se ne da povedat. Lepo nedeljo vam želim, upam, da nimate preveč snega, tisti, ki ga morate kidati, pri nas ga je kar nekaj. saby

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

22. feb 2009 14:55

sy, godi se mi približno enako kot tebi. od vodnega dne pa do danes sem imela celo več kot po vodnem dnevu. danes zjutraj - po včerajšnjem sadnem dnevu pa samo -10 dag (glede na vodni dan) me pa grozno boli želodec. tako da sem bolj na kompotih (malo medu), sedaj na borovničevem, ker me malo prebava zaj.... klavdija

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

22. feb 2009 19:55

Včeraj smo imeli eno 50letnico in sem si res privoščila. Jedla sem meso in solato, ter še košček torte za povrh, no, tako da ni bil nič kaj dieten večer. Ampak danes veselo naprej. Je pa v sredo ena luna in bom imela vodni dan, ker sem kar obstala s kilami. Meni tega linka ne odpre. lep pozdrav andreja č.

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

22. feb 2009 21:06

Sy in KlavdijaB - tud jaz sem postala brez volje...po vodnem dnevu kg nikamor, imam celo 1 kg več Ne vem, kaj je zdaj to....danes sem preživela sadje....če jutri ni kaj manj, obupam in to čist res!!!!!!!!!!!! Jutri se tehtam NAJA74

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

22. feb 2009 22:14

Punce ne obupati! Vse hujšamo in po vodnem dnevu bolj izgubljamo centimetre kot kilograme. Logično je da prva dva tedna izgubimo največ kilogramov na račun bolj praznega želodca in vode v telesu. Potem pa gre vse bolj počasi,. ker izgubljamo odvečno maščobo. 1odag maščobe izgubimo največ na dan, ob zmanjšanem vnosu kalorij za 900Kcal. Toraj, če zaužijemo hrane v kalorični vrednosti 1200Kcal hujšamo. Ob povečani aktivnosti, se pravi intenzivni vadbi 1 uro, pa lahko izgubimo še cca 5dag maščobe. To pomeni, da drastičnega padca teže čez noč ne smemo več pričakovati. Ob tem izračunu je izguba teže za pol do enega kilograma tedensko zelo lep dosežek. No jaz sem preživela čudovito pustno nedeljo. Nisem pojedla nobenega krofa, pa tudi nobenih drugih sladkarij. Jutri pa ponovno riž, ker je na vrsti škrob Danes ni bilo nič teka, bom pa zdajle malo več na orbitreku. A ni škoda, da bi sredi diete obupale? Veliko motivacije in trdne volje vam želim sabina69

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti