Vegetarijanska kosila

Pesnica  

član od: 11.1.2006

sporočila: 259

4. jun 2007 22:21

Ragu iz zelenjave in sojinih kock, riž in solata. Pesnica

Paula  

član od: 28.3.2007

sporočila: 35

5. jun 2007 20:54

Calzone (prepognjena pizza) s špinačno-skutnim nadevom..............Melona........ Paula

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. jun 2007 14:44

Včeraj: zelenjavna rižota a la pospravljanje hladilnika, paradižnik v solati. 

Danes: kiš in mešana solata.

Jutri: koprivni rezanci s tunino v paradižnikovi omaki in zelena solata. 

Loni Makaroni

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

6. jun 2007 20:24

Nedelja- pečeni melancani in pečen novi krompirček ter zelena solata. Ponedeljek- juha iz vreček (cvetačna z brokolijem), pečeni lignji, kus kus s paradižnikom in zelena solata s koruzo. Včeraj - samo solata z sirom, koruzo, majonezo in na drobno narezano zeleno solato, kasneje pa še mango in domače češnje in jagode; danes pa sojini špageti z morskimi sadeži in malinine rezine brez pečenja; jutri imava pa prosti dan, tako, da ga bova izkoristila in šla v savno, kar se tiče pa kosila bova pa verjetno jedla kje zunaj. katti

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

6. jun 2007 22:06

Danes na olivnem olju pečene sardelice, povaljane v koruzni moki (priporočam kobinacijo, je boljše kot bela moka in sončnično olje) in teksaški riž s koruzo. Pa zelena solata in polivka zraven. Veri

gerta  

član od: 21.1.2007

sporočila: 14

7. jun 2007 9:00

Ojla! Mene pa zanima če kdo ve za kakšen okusen recept iz prosene kaše ! Poskusili bi kaj novega,hitro pripravljenega in ne tako vsakdanjega ! ??????????????????? gerta gerta

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

7. jun 2007 13:44

Klasika je prosena kaša s slivami, si že probala? malo manj klasični so v pečici pečeni ala narastki ali kiši, ki imajo za "testo" oz. spodaj proseno kašo z dodatki, čez pa nek nadev in prelito z zmesjo iz jajc in smetane. Potem pa jo lahko narediš kot prilogo - kot riž k čemurčeš. Samo dolgo se kuha, "to ji je jedina mana"... Veri

Pesnica  

član od: 11.1.2006

sporočila: 259

7. jun 2007 21:35

Punce, po moje se bom morala za nekaj časa posloviti s tele teme. Toliko zanimivih reči sem sprobala namesto mesa, da sem bila že prav ponosna nase. Saj smo ga še vedno jedli kakšne 3x na teden, ampak ne več vsak dan, tako kot včasih. Danes me je pa vrglo, ko sem dobila izvide s sistematskega pregleda v službi. Ful sem slabokrvna. Obvezno zdravljenje, potem kontrola... Tako malo hemoglobina nisem imela med nobeno nosečnostjo, še po porodu ne. Pa sem prepričana, da živim zelo zdravo. Zdaj bomo nekaj časa jedli bolj meso, da se mi kri izboljša, potem bomo pa videli, kako naprej. Pesnica

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

8. jun 2007 14:19

Pesnica, konjsko je baje najboljše za kri... Imam pa iste probleme, trenutno sem na tabletkah, po katerih mi je seveda še bolj slabo... Vseeno se oglasi, kadar bo kaj nemesnega, ok? Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti