Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

16. feb 2005 12:34

Kat, a tvoja mami se je tudi s tabo preselila? Jaz pa hujšam z mojim fantom in njegovo mami, tudi trio nalin

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

16. feb 2005 12:49

Ja, se strinjam, po 45.letu stvari niso več tako "pokončne" kot včasih! Gravitacija, gravitacija!Zato pa v tej starosti tudi ni priporočljivo zelo na hitro shujšat, ker se potem še bolj obesi. Mislim, da vsako - večerno masiranje in redna uporaba mlekov in losijonov za suho kožo pomaga. Jasno, da joški ne skočijo nazaj gor, ampak nadlahti in stegna se pa rešujejo na ta način. Balkončkom pa koristi telovadba - najbolj tista vaja, ko pred prsmi pritiskaš dlan ene roke ob ob dlan druge po 10 sekund, sprostiš in ponoviš - kakšne 30x dnevno. Deluje, tudi nadlahtem pomaga. Za celulit na stegnih sem pa tudi že poskusila kup (pre)dragih reči in meni je še najbolj pomagala Algomar obloga. Učinek je bil res viden. Pri ostalih se je pa krčila bolj denarnica. Je pa tako - a ste opazile kakšne noge ima sexy in lepa Carrie v Sex and the city? Madona, da imam raje svoj celulit! Se mi zdi, da smo malo preveč samokritične in bi bil čas, da se imamo tudi malo rade! Lisa

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

16. feb 2005 12:59

okej, zdaaaj pa sem res malo depresivna. jaz jih mam šele 28 pa sem kot ovita od celulita:) se mi zdi, da je to bumerang učinek po prvi končani 3MD,(no pa 2 poroda mata tud kaj zraven najbrž) ko sem se začela mogoče malce preveč "normalno" prehranjevat. a pol kaka kremica za celulit res pomaga??? kar se gibanja tiče- včeraj sva s kolegico s katero sva se skupaj spravle na dieto šle na fitnes. pa sem se odločla da bom svoje kokršpanjeleve uhlje, ki se vztrajno zarad gravitacije selijo na sever, spravla nazaj na jug ;) pa me danes takoooo vse boli, da sem si komaj nesla tisto pico k ustom...danes OH dan. pecivo me že čaka v hladilniku, Yammmi. malo me matra ta delovni čas. nekje do 16h tako drugač jem v glavnem sadje; ker ko sem malicala že v službi ob 11h pa čeprav po sistemu ločevanja, se niakor ni izšlo skoz dan. je pa res, da domov privihram lačna kot volk, da so ogroženi pudingi in čokoladke od otrok;) no, pa bodimo pridni naprej! lp, tabina

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

16. feb 2005 14:03

MAAAYCHIIIII!!!!! Jupi! A si vidla cene ananasa? Astronomsko so padle. Jes! Pa to bo najboljši teden al pa dva. Verjetno si že opazila, vendar sem jaz pravkar, ker pač že dolgo nisem bila v trgovini. In bil je ful velik šok, pol pa nepopisno veselje, ki ga moram z nekom deliti. Ja, že vidim kako se topijo kologrami, upam da tudi zaradi velikih količin zaužitega ananasa. He,He, he,heeee,.... Punca zdaj si pa privošči, do onemoglosti, jaz si vsekakor bom! Čao, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

16. feb 2005 14:17

Pozdravljene, manekenke! Kar dolgo me ni bilo, ne? Sem pa vas dokaj redno prebirala! 02.02.2005 sem končala to dieto in še vedno zajtrkujem sadje, kg pa še dodaten -1!!!! Upam, da se mi je metabolizem zares spremenil, ker kakor hitro nesem v usta kaj nezdravega, že me želodec opozarja na to, tako da upam, da bo. Nekdo je napisal, da začne 2. krog 11.04.2005, se bom pridružila. Želim še -10 kg. Zase!!!! Škoda, da se tudi jaz ne poročim, ker bi imela še večjo voljo, no bom pa mogoče dobila več snubcev zato, he, heeeeeee..... Mejte se fajn in bodite fajne! dalmatinka

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

16. feb 2005 14:30

Kat, čestitke k poroki. Želim ti da do takrat izgubiš željene kg. Sam pazi da ti ne bo pol poročna obleka prevelika (ha, ha)! Bravo dalmatinka. Po končani dieti še dodaten minus!?! Me veseli da slišim take uspehe, ker me to žene naprej. Res si super. Upam da bom tudi jaz potem tako pridna. Sedaj me pa čaka pečeno sadje, že tako diši... Pozdravček. tejčica

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

16. feb 2005 17:58

Živijo. Rožicaaaaaaa! Končno si se oglasila, a si bila zopet na dopustu? Ananas, mmmmmm, še več ga bom pojedla, kot sem ga do sedaj in že sedaj ga nisem malo..... V petek grem pa za nekaj dni na smučarijo, tako da upam da se bom malo nasmučala, pa da bo zaradi tega šla kakšna kilca dol...upam, da se mi bo uspelo tistih nekaj dni držati diete. Pozdravljene nove! Ta dieta je pa dobila tudi mednarodno razsežnost.... Če postane na Nizozemskem hit, nam moraš nujno sporočiti! Jaz sem lansko poletje jemala te tablete L-karnitim (ali kaj so že) in to v času dopusta....ja me je bilo strah, da se bom v enem tednu full zredila, glede na to, da sem pred tem jedla samo sadje, potem pa "navali narod" na vse kar sem videla. No zredila se v enem tednu nisem, res pa je da ne vem, ali to zaradi tablet, vročine, super klime, gibanja.... Tako, danes sem imela izpit in ker sem bolj malo spala grem v posteljo-se moram naspati za nazaj in za naprej (za vsak slučaj). Lp, maychi

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

16. feb 2005 18:01

Ups, naredila sem napako. Nisem jemala L-karnitina ampak Chitosan, ki naj bi vezal in "odstranjeval" maščobe iz telesa. maychi

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

16. feb 2005 19:05

Živio, hujšarce ! Za dva dni sem "mrknila", pa ste toliko napisale. Neverjetne ste. Lisa, če bi me videla, kako sem sklenila roke pred sabo in jih stisnila, kot si napisala. Se bom potrudila, da bom to večkrat ponavljala. Saby, saj ne morem verjeti, da te je res 21 kg manj. Jaz končujem 45. dan, pa me je 8 kg manj. Prvi mesec je šlo hitro, zdaj pa od 1. vodnega dne le -1 kg. Nekaj strani nazaj ste pisale, kako vam že kar nekaj časa stoji teža. Tudi pri meni je tako in že kar malo zoprno mi je iti na tehtnico. Pa na Š in OH dan se tudi meni dvigne teža, potem pa spet pade. Kat, kar zavidam ti, da boš tako blizu tistim fanastičnim milijonom cvetov tolipanov. Enkrat v življenju mi je bilo dano, da sem se po mili volji lahko "pasla" med njimi. Domov sem pripeljala po moje najlepši šopek v mojem življenju in vse sosede so dobile kak cvet. Ja, drage moje, pisala sem vam, da imam po operaciji hrbtenice še vedno težave in včeraj sem bila na pregledu v Valdoltri, kjer so mi povedali, da me čaka še ena operacija. Sem totalno na dnu, ker vem, kako hudo se je bilo postaviti na noge po prvi operaciji, sedaj pa spet vse znova. Od samih žičkov se mi je prebava tako pospešila, kot v času diete še ni bilo. Ne vem, kaj bom naredila. Še hrana me ne mika več. Nobena, niti solata Sem razmišljala, kako bi se dala uspavati, potem pa bi me zbudili, ko bi bilo vse mimo in po 14 mesecih hudih bolečin bi bila prvič brez njih. Saj sem že pozabila, kako je živeti, če te nič ne boli. Upam, da se bom umirila in v miru dočakala to, kar mi je namenjeno. imejte se fajn ! marjanca marjanca45

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

16. feb 2005 19:10

Ja, Maychi in Rožica, še sreča, da so okusi in klofute različni, sicer bi vama zmanjkalo ananasa. Sta pa res ta pravi, da vama je tako všeč. Na začetku sem grizla kar rezine in so me usta pekla za znoret. Potem sem na forumu brala, da ga je pametno rezati in potem dajati v usta manjše koščke. No, je bilo boljše, vendar še vedno to ni to. Kaj ga vedve jesta kar "naravnega", surovega ? Si ga pripravita kako drugače ? Vem da ga je pametno jest, ampak meni nekako ni všeč. marjanca marjanca45

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti