Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

MICL  

član od: 10.11.2004

sporočila: 47

15. feb 2005 16:18

Francka, hvala za spodbudo. Ni veliko treba, pa gremo spet veselo naprej. Sprašujem tudi, če ima katera izkušnje s kapsulami L-karnitin. O njih je napisanega veliko, lepo pa bi bilo slišati kakšno izkušnjo z njimi. Bodite pridne MICL

jaka brolih  

član od: 15.8.2004

sporočila: 18

15. feb 2005 17:32

Ja nalin jaz sem dieto zaklučila pred tremi meseci.Kot pravi tudi Barbionka se tudi jaz nisem držala reda zjutraj sadje in ne mešaj.Takop sem si brez truda nazaj pridobila 5 kilc,pa sem si rekla zdej lažje zdaj spraviti dol pet kil kot pa dvajset kot mi je uspelo prvič.Pa ti kako daleč si?Kar se pa tiče mešanja sadja zato sprašujam ker sem se jaz prvič striktno držala diete tudi na sadni dan ,nič mešanja!No pa naj zdaj neham me že otroci preganjajo stran od računalnika.Se slišimo.Lep pozdrav vsem! Klavdija

jaka brolih  

član od: 15.8.2004

sporočila: 18

15. feb 2005 18:48

No pa še to sem pozabila povedat tebi Micl,L-carnitin tablete delujejo če zraven fest migaš,aerobika,tek fitnes,šele takrat začnejo učinkovat,no vsaj tko piše na mojmu trenerju,za ziher pa sama poglej .Cao! Klavdija

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

15. feb 2005 20:46

Cer voscim, Maychi, nic ne bom huda. Ti kar posreduj ta povzetek naprej, saj je zato narejen, da ga uporabljamo. Danes prisla domov sele ob pol osmih zvecer, lacna kot pes. Za zajtrk sem pojedla eno banano in potem ob 2 popoldan se eno pomaranco. Sestanki cel dan in tako sem bila izmucena, da nisem bila pri volji pripravljati kosila oz. vecerje. Tako sem si danes za vecerjo privoscila dve rezini ananasa in eno posodico od kompota arasidov (tistih za lupit). Torej odlicen OH dan. Jutri pa spet sadje in verjetno bom jutri bolj na zelenjavi, ceprav bom prisla domov sele zvecer. Mozno je, da si bom naredila kaksno zeleno solato. Najhuje pa mi je zdajle, ker moram kuhati jutrisnje kosilo za domace. Repo in krompir jim bom skuhala, krvavice pa si bodo spekli kar sami. Se dobro, da me ne bo doma, ker imam strasno rada krvavice!! Vidim, da ste pridne in se javljate na tale forum. Zvecer kar pricakati ne morem, da bi vse prebrala in videla kako ste prezivele dan. Pridne bodite se naprej, jaz pa grem kuhat in se muffine bom spekla, ceprav je tako pozna ura. Zadnje case strasno zanemarjam pripravo hrane za domace in imam ze malo slabo vest. Najraje bi videla, da bi vsi z mano hujsali, tako bi bilo najbolj enostavno (vsak dan cel dan nic pa mi ne bi bilo treba kuhat :o). No ja, saj ni tako hudo, ampak vcasih bi mi pa res pasalo, da bi ne bilo doma toliko lacnih ust. dijooooo Marina5

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

15. feb 2005 21:01

Jaka brolih, jaz sem imela 6.1. svoj prvi vodni dan. Enkrat vmes sem že skor nehala s to dieto, pa sem se pobrala zdej pa gremo naprej. Prej sem se vagala zjutraj in zvečer pa sem mislila da se mi bo zmešal pa sem sklenila da se ne bom več vsaj do srugega vodnega dneva. nalin

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

15. feb 2005 22:12

Čer!!! Kako ste? Dolgo se nisem javila, to pa preprosto zato, ker ni bilo časa, študij mi je res vzel dosti energije. Sporočam pa vam, da je moja dieta 3md pri koncu, zadnji dan sem imela v SOB 12.2. Počutim se izvrstno, vsa konfekcija mi je prevelika, nekaj sem dala popraviti šivilji, kar pa se ni dalo, sem pač vrgla stran. In še moja statistika: -14 cm pas -14 cm boki -10 cm prsi -10 cm stegno -5 cm meča in -21 kg Vsem vam pa želim uspešno spopadanje s kg-ji in še vedno vas bom spremljala. Pazite nase!!! saby

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

15. feb 2005 22:46

Bravo saby!!! To so pa res enkratni rezultati in za nas ki smo še na 3MD vsekakor spodbuda da vztrajamo še naprej. Kaj si med dieto naredila veliko grehov? Želim ti uspešno ohranjanje nove teže. tejčica

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

16. feb 2005 8:01

Dobro jutro, Matr Saby, polepšala si mi dan. Čestitam za tako uspešno hujšanje. Res si bila pridna in želim ti, da bi še naprej zmogla toliko discipline. Drži se!!! A punce? A bomo me tudi takole oklesane na koncu diete? Vsem želim, da bi izgubile toliko kot si želite. Pa lep dan še naprej! Marina5

beba  

član od: 1.2.2005

sporočila: 91

16. feb 2005 9:14

DOBER DAN! Po dolgem času se vam zopet javljam, čeprav redno prebiram vašo pošto, pisanje mi pa ne gre in ne gre, po naravi sem pa "gobčne" narave Danes je moj 45.dan 3MD, oklestila sem 10kg, na začetku so kg kar padli dol, nato je nekaj časa teža stala, sedaj pa zopet -2kg. S telovadbo je pa takole: pešačila 3x na teden po 1uro hitre hoje, sedaj pa vsak dan orbitrek 15-20min, to je 200-250 kalorij, odvisno od hitrosti in težavnostne stopnje. Ste pridni vam povem, tistih nekaj ki bi pa obupali NE DAJTE SE!!! Lep dan vam želim ! beba

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

16. feb 2005 9:29

Imam eno vprašanje za "preizkušene" - ali ste sčasoma, recimo v 2.tretjini zmanjšali obroke? Zdaj sem pri 37.dnevu, teža se je (kot ste napovedovali) ustavila. Mislim, da se gibam dovolj - ena ura telovadbe dnevno, skoraj vsak dan ura hitre hoje, za vikend pa še bistveno več. Razen na OH dan, ko mi papanje paše, so mi obroki hitro preveliki. Pa še na OH dan se sprašujem, če ne večerjam sladkarij samo zato, ker se mi zdi "nobl" za dieto. V resnici mi sploh ni več zanje. Torej, tisti, ki ste že na koncu in ste shujšali veliko - ste obdržali ves čas diete isti tempo, ali ste kasneje tudi zmanjševali obroke? Lisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti