Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

miskica  

član od: 27.1.2005

sporočila: 3

4. feb 2005 13:51

Živjo vsem skupaj! Prav navdušena sem nad to dieto, saj resnično deluje!!! Ne morem verjeti koliko mi je pokazala tehnica po 1 tednu diete: -3 kg!!! Pa še obsega bokov, pasu in stegna je -2 cm !!! Tocka - svetuj ti, glede na to, da praviš, da se fant dela norca in se ti smeji - naj ti izmeri obsege in bo zraven, ko se boš tehtala. Moj tudi ni preveč verjel tej dieti, pa sem mu po 1 tednu rekla, da bi se rada stehtala in zmerila obsege. Z navdušenjem mi je zmeril obsege, potem pa sva izmerjene rezltate primerjala s tistimi, pred dieto. No, mnenje je spremenil. Poskusi! PS: Tudi jaz sem grešila (čeprav je danes šele moj 12. dan), tako pač je! Samo, da se ne pretirava. Drugače pa imam voljo (in sem kar presenečena), da me ne mika kaj pojest, če je na mizi ali pa če fantu pripravim kaj za pojest, jaz pa tudi ne probam... No, lep dan vsem še naprej...pa še lepši vikend !!!!!! miskica

MICL  

član od: 10.11.2004

sporočila: 47

4. feb 2005 14:36

Živjo Darchy, praviš, da nisi žejna. Kaj ko bi namesto vode zjutraj skuhala 2 litra čaja, sadnega, ali katerega, ki ti je všeč. pa bi potem hladnega pila čez dan. Seveda brez sladkorja. Jaz sem svoje sodelavke "okužila" s tem tako, da zjutraj skuhamo 5 l lonec čaja in ga potem vse pijemo cel dan. Pijejo tudi tise, ki niso žejne, saj tistih par minut, ki si jih vzamemo, izkoristimo za druženje. Poskusi, pri meni deluje. MICL

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

4. feb 2005 16:59

Živjo! Zadnje čase se počutim rahlo osamljena, saj se javljate samo začetniki ali pa junaki, ki so dieto že zaključili. Ali je na forumu kdo, ki je začel hkrati z mano in bo imel na pustni torek prvi vodni dan? Lisa

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

4. feb 2005 17:13

No lisa jaz sem začela sam 2 dni pred tabo in imam 1 vodni dan v nedeljo, tako da sva na zelo podobnem. Zažel mi srečo za v nedeljo jaz pa bom zate držala pesti v torek. nalin

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

4. feb 2005 18:01

Čer! Punce in fantje (saj res, kje pa ste?), danes sm si kupila novo revijo Rina in je ful dobrga za prebrat notr. Zasledila sm tud reklamo za novo knjigo "Naslednjih 90 dni". Do 28.2. je v predprodaji samo 1.980 SIT, po izidu 1.3. pa bo za 1.000 SIT dražja, tako da pohitite katere bi jo želele imeti. Meli - Don"t worry, be happy! - Saj vsi kdaj grešimo, saj smo samo ljudje. Upam, da nisi z grehom pridobila 2 kg kot jaz. Si si tudi zadala kazen za greh? Se splača, vsaj men se je!!!! Nalin, pust štrik pri miru!!!! Ena kila ni tko hudo da bi se fentala! Ti sam vztrajaj, pa bo. Darchy, vodo imej na pultu, da te spomni, da jo morš pit. Js mam 1,5l plastenko skoz na pultu in jo vsaj 2x dnevno napolnim in seveda spijem. Kadar jo zagledam, pijem! Pa tko saj vem kolk čez dan popijem. Lep vikend vam želim!!!! kokos

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

4. feb 2005 18:41

Ojla! Hvala za dobre želje glede mojega zdravja. Se res bistveno bolje počutim tako , da sem v ponedeljek ponovno na dieti. Najbrž pa si bom privoščila kakšen sadež več kot prej ko sem od 4.30 ko vstanem in do 15.00 ko imam kosilo pojedla samo dva kosa sadja. Sedaj bom v prehrano vključila tudi malico- sadno. Sem pa danes tudi jaz naročilo knjižico kako se prehranjevati po končani dieti in jo dobim že v začetku marca. Picika upam da nas ne boš zapustila ko končaš z dieto. Tudi Mici_33 se sedaj bolj poredko oglasiš. Kje si? Ostanite z nami, ki smo še na preizkušnji in nam sporočajte, kako ste kaj. Dipsi

jaca  

član od: 9.4.2004

sporočila: 67

4. feb 2005 19:47

Čao dekleta in fantje ! Po dolgem času se zopet oglašam, brala sem vas šekar redno ampak sedaj sem morala prebrati kar 12 strani. Zelo ste pridni za pisanje. Pri naši hiši pa se že 14 dni borimo z boleznijo.Prvo mi je zbolela hčerkica potem pa zgleda da se še jaz nekaj fasala v zdravstvenem domu.Tako da se že skoraj pozdravim in ko pridem z kontrole od zdravnika sem spet slabša.Tako da mi sploh ni jasno kako bom preživela prvi vodni dan v nedeljo Nalin jaz bom v nedeljo s teboj preiskušala prvi vodni dan le korajžno naprej. Marina5 ko prebiram kaj napišeš dobesedno črpam dobro voljo ki mi jo v zadnjih dneh že pošteno primankuje. Še moj orbitrek je obupal nad mano. Vsi ste velike face in polni energije. lep večer vsem forumvcem in pozdrav tudi za vse, ki so se nam pridružili sedaj jaca čao

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

4. feb 2005 19:55

Dober večer! Tako pa sem se tudi jaz naročila na novo Rinino knjižico "Naslednjih 90 dni". Pogovarjala sem se z eno od štirih, ki so to dieto oziroma prehrambene navade napisali. Povedala je, da je en obrok B in en obrok OH., skratka to kar sem našla po Haynovi teoriji. Kot sem že napisala sem imela to knjigo z recepti že doma. Dva dni sem že zakopana v knjigah pa moram povedat, da so tako zanimivi recepti, da že komaj čakam, da začnem. Dipsi me veseli, da si bolje. No, zapustila pa vas ne bom, ker vam bom redno poročala kako deluje naslednjih 90 dni. Saj je treba knjigo preiskusiti, ali ne? Povej kdaj ti končaš z dieto in ali jo misliš kasneje nadeljevati. Sama sem računala, da bi začela 19.5.. Vidim, da se vsi držite začetka na ponedeljek, jaz pa sem začela na petek in tudi naslednja bo na petek. Moram vam povedat, da sem za novo leto navdušila 4 osebe za to dieto, ki so začele s 3.1. ampak do danes, ko smo se srečali je na dieti ostal samo eden in še to moški. Jure je izgubil v mesecu dni 15kg, njegova žena Karmen pa se je zredila za 3kg ampak ne od diete temveč od basanja s hrano. Jure mi je pojamral, da ga non stop sili, da je stvari, ki jih ne sme. Vpisal se je v fitnes in ga redno obiskuje vsaki drugi dan. Karmen pa me je prosila, da naj bom njen mentor saj ne zdrži več, ko gleda Jureta, ki kar izginja. Dala sem ji naslov za forum. Ji manjka mutivacija,je rekla. Tako vidiš Točka, da so tudi drugi na istem ampak se ne dajo. Tudi Ti se ne pusti naj ti bo Jure za zgled. Kokos bravo za oklestenih -2kg. Vidiš, da ni panike. Sedaj grem na sprehod do sosede-vrate zraven nas, da vidim kako so preživeli dopust na Rogli. Se še oglasim, čao! picika

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

4. feb 2005 22:31

Cer vsem, Najprej hvala za vse prijazne besede in naj vam povem skrivnost. Ko tulim tukaj na forumu, pomagam v glavnem sama sebi. Vsakokrat ko preberem kaksno vaso "tezavico", se v njej prepoznam sama. V zacetku kar verjeti nisem upala, da ima "mojo psiho" toliko ljudi. Sicer pa pravijo, gliha vkup striha in to res drzi. In da to potrdim, knjizico sem ze predvcerajsnjim narocila tudi jaz in ze dobila obvestilo, da bom poloznico dobila konec februarja, knjizico pa v marcu :o). Ocitno je, da rabimo skozi tole proceduro vodnika. To sta Rinini knjizici, vzpodbudo in podporo, kaksen nasvet in prijazno besedo pa tukaj. Nic cudnega, da Amerikanci organizirajo vseh sort srecanj - AA, Weight Watchers ... saj res deluje. Ko clovek vidis, da nisi sam, pomaga in da dodatne volje. No ja, vsaj nam tukaj ane. Darchy, Micl ima prav. Iz pitja si naredi nekaj prijetnega. Jaz sem si kupila (ze poleti, pa nic uporabljala do zdaj) informirani kozarec. Tazelenga - za hujsanje. Pravijo, da pomaga in jaz sem se odlocila, da verjamem. Drzi 2,5 dcl in v sluzbi nenehno tankam in kar predstavljam si kako mi voda iz "cudeznega" kozarca topi speh :o). Vsi se mi cudijo, vendar imam rada malo bolj toplo ali pa postano vodo. Mrzle sploh ne morem spiti. Ugotovi, katera ti najbolj pase, v zacetku se malo posili, potem pa ti bo preslo v navado. Nalin, seveda lahko jes fizol. Jaz sem ga pojedla tisto seflo povrhu vecerje, za kosilo in vecerjo pa sem imela fizol in zelje. Oboje je bilo samo kuhano na vodi, z malo cebule in bila sem tako lacna, da enostavno nisem zdrzala. Tako sem zmazala se dodatno seflo, ki je ostala se v skledi :o). Vikend je pred nami in to je bil kar dolgo casa zame cas ko sem se s hrano nagradila za uspesno prestan in naporen teden. Jutri gremo smucat in to je lepo, se lepse pa je, da je jutri mesni dan. Razmisljala sem, ce bi lahko skuhala vampe? Kaj mislite punce? Tako jih imam rada (nikar se ne pacite) in jedla bi jih brez kruha ali krompirja. Ha? Kaj pravite? Vampi ali spet puran? Lep konec tedna vam zelim Marina5

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

5. feb 2005 9:31

Hojla! Oj,Marina5,pa si privošči še enkrat vampe,sej ne moreš v nedogled jest tistega suhega purana.In mislim,da bi lahko zraven pojedla celo en košček kruha,zakaj pa ne.Sej menda ne boš zmazala treh krožnikov.En krožnik vampov za kosilo s koščkom kruha in pol krožnika brez kruha za večerjo,mislim da si to lahko privoščiš,če imaš tako rada vampe.Zakaj pa ne.Jaz recimo obožujem golaž in sem si ga na mesni dan tudi privoščila.Torej,Marina uživaj na smučanju ob vampih! Jaz bom danes dopoldne uživala v službi. Nalin vso srečo jutri ob vodnem dnevu!Pa ne hodit na štrik,prosim.Pojdi raje na en dolg sprehod,ti bo bolj pomagalo kot pa štrik.Če ti bo pa res hudo,pa pojdi nekam v kakšen gozd in začni na ves glas vpiti.Tudi to dobro dene.Al pa se pejd valjat po snegu.Ma karkoli,sam na štrik ne.Se ne splača zaradi ene boge kile,to pa res ne. Pa kje so vsi moški,a so šli na zimsko spanje,da se nič več ne javljajo.Hej,a ste še z nami! Darchy,spomni se vsako polno uro in spij kozarec vode,če tudi ne čutiš žeje.Počasi se boš navadla pit. Lahko seveda tudi nesladkan čaj,če ti voda ne odgovarja,Tekočina je zelo važna zadeva in vsi bi se mogli trudit spit vsaj dva litra Tekočine na dan.Žal pa veliko ljudi žejo zamenjajo za lakoto.Ko se jim oglasi želodec,navalijo na hrano,namesto da bi spili kozarec vode.To pa za organizem ni najbolj zdravo. Torej pijte,pijte in še enkrat pijte vodo in nesladkan čaj! Pa uživajte in vztrajajte in mejte se lepo! Adijo! Marjetka cvetka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti