Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

15. sep 2004 14:32

Zdravo punce! A pozna katera obliž Premium Diet Patch za hujšanje Več o tem lahko preberete na strani www.shujsaj.com Sibila

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

15. sep 2004 14:55

Pozdravljene sotrpinke! Danes imam 3 dan-za enkrat še kar gre...upam da tudi vam, ne glede kateri dan imate! Zanima pa me, ali uporabljate kislo smetano kot dodatek jedem (če je sploh dovoljena) ker nisem nikjer zasledila, da je prepovedana oz. dovoljena? Ali katera uporablja kakšne druge "dodatke", da se spremeni okus hrane, da ni vedno enolično? Hitro izgubljanje kilogramov vsem! Lp, maychi maychi

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

15. sep 2004 14:58

Kisla smetana spada pod nevtralna živila, kot vse maščobe. Lahko se uporablja katerikoli dan, a vemo, da maščobe redijo. Suzana

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

15. sep 2004 14:58

Juhu! Sy, Lisička živjo. Vidim, da se stare hujšarice spet neki nazaj zbiramo? Ja, je 3 mesečna "prepoved" hujšanja minila. Tudi jaz se vam spet pridružim, čeprav me kar malo zvija, ko pomislim spet na vse tisto kombiniranje itd. Pa s tem prejšnjič nisme imela nobenih problemov. Ja, meni se je tudi vrnilo nekaj kilc in po mojem se mi jih še ogromno bo, ker vam ne morem povedat, kakšen apetit imam! Za znort, nikoli sita, vola bi požrla sredi noči, če bi se mi ustat dalo. Zato pa še mal tele izpite pospravm, potem pa juriš na 3MD. Ker drugače bom rabla nove hlače, ker sem dala par mesecev nazaj vse zožat! Lp, pa upam, da se še katera "tastara" spet javi za en krog. Sej drugače ste pa tud ostale vse tko fejst, sam mal več bom mogla brat, da vas spoznam. Sporočilo je spremenil(a) Anomis dne 15. sep 2004 15:00:46

Študentka1  

član od: 31.5.2004

sporočila: 91

15. sep 2004 15:09

zdravo vsem, Maychi - jaz imam tudi danes 3. dan diete.. se mi zdi, da se mi na hlačah že malo pozna... pa tebi? Anomis - malo se šparaj pri hrani, čeprav vem, da je težko, samo pomisli, koliko truda si že vložila enkrat, da bi zmanjšala kg, zdaj pa da bi morala še enkrat iste kg dol klatit?! brezveze... raje klati nove kg dol... da bodo na koncu diete še nižji... ne rečem, da se ne smeš nikoli pregrešit... samo boljše se je držat, ker se takoj boljše počutiš... ne? no, vsaj pri meni je tako... saj bo... vam držim pesti,... skupaj z mano... lep dan, pa čeprav je tak čemeren... lp, Studentka1

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

15. sep 2004 15:41

zdravo študentka1-no me veseli, da je še ena začela v ponedeljek, da nisem sama. Blagor tebi, da se ti že na hlačah pozna, meni se še ne (verjetno za to, ker sem bla prej na dieti oz. sem vzdrževala težo z J.Mazel, pa verjetno ne bo šlo tako hitro pa veliko dol, upam pa da bo vseeno šlo). Moram vsaj kakih 7 kg dol spravit, da bom zadovoljna sama s sabo. Lepo se sladkaj zvečer, in tudi vsi ostali, kateri imate OH dan! Lp, maychi

SLONCICA  

član od: 12.3.2004

sporočila: 321

15. sep 2004 20:20

Zdravo Punce! Prav prijetno vas je takole brat vsak dan za spodbudo. Danes je moj 10. dan in počutim se odlično. Do sedaj ni bilo še nobene krize, mislim, da vem zakaj. Zato ker si enostavno ne dovolim, da bi naredila prekršek, ker vem, da bi s tem vse pokvarila. Zato ker nisem bila nikoli dovolj trmasta, da bi vztrajala do konca. Zdaj pa vem, da sem na pravi poti, kar mi daje dodatno spodbudo.Zdi se mi, da se mi izguba kg že malce pozna na hlačah, ki so mi bile prej prav fino ozke. Sedaj pa so moj cilj kavbojke, ki sem jih enkrat kupila na razprodaji in sem jih komaj zapela, sedaj pa jih sploh ne morem...tako, da bo zame d-day, ko jih bom spet lahko oblekla. Sem hruškaste postave, zato mi največji problem predstavlja kupovanje hlač, ki jih ponavadi ne spravim čez moje boke. Ful sem vesela, da je kisla smetana nevtralno živilo, sem mislila, da jo lahko uporabljaš samo na proteinski dan? Torej že vem, kaj bom jutri jedla; mami je ravnokar prišla iz gob in mi prinesla slastne jurčke; testenine z gobovo-smetanovo omako. Mnam, mnjam...za večerjo pa home made tiramisu, ki ga naravnost obožujem. Zadnjič se mi ga ni dalo delati, pa sem ga kupila v slaščičarni...bljak, bil je iz neke maslene smetane in v njem ni blo ne sledu mascarponeja ( o.k. saj je drag, samo, če sladico ponujajo pod tem imenom...naj bo prava). Od kar sem na dieti ( če se ji lahko sploh tako reče), oz. od kar sem spremenila način prehranjevanja sem bolj pozitivna, imam več energije. Pogrešam edino rekreacijo; večkrat tedensko grem na bližji hrib; zdaj pa prosti čas porabljam za zaključek diplome, ki jo pacam že pol leta. Oktobra pa obvezno na aerobiko; lansko leto sem celo jesen in zimo hodila 3-krat tedensko na aerobiko, kar se mi je poznalo na kondiciji in vzdrževanju kilogramov; dol pa ni šlo nič. Lp pa vztrajajte punce...izplačalo se vam bo! Saj zato pa smo tukaj, da se spodbujamo, a ne?

neznan uporabnik

15. sep 2004 20:21

Živjo, jaz tukaj - še ena nova. Sem kar dobra poznavalka različnih diet, večkrat uspešno shujšala in dobila nazaj. - dieta Mazel - 15 kil dol, vzdrževala brez problemov, dokler sem pazila na kombinacije - Liena Snella - 15 kil dol, zdrava prehrana, vzdrževala dokler sem pazila na kombinacije. - 3MD sem že večkrat razmišljala o njej, poskusila za par dni in se premislila. No, danes pa je tisti dan, ko se vam priključujem - ne bom začela jutri, ker sem začela danes. Prvi dan je bil brez problemov, upam pa, da jo bom zvozila vseh 90 dni, ob vaši podpori seveda. A je še kdo začel danes? Lili

tvigi  

član od: 15.9.2004

sporočila: 2

15. sep 2004 21:35

Sem novopečena članica in vse lepo pozdravljam. Za menoj je že 2. vodni dan in kar uspešno napredujem. Sem v dilemi kdaj (če sploh) lahko jem sirove štruklje ter skutne ali krompirjeve svaljke.

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

15. sep 2004 22:03

Zivjo, zelo me veseli, da je spet nekaj novih. Pozdravljene! Vesela sem, da ste z nami! Tvigi, sirovi štruklji in krompirjevi svaljki za tri mesece odpadejo, RAZEN če jih ješ za večerjo na OH dan (čeprav naj bi se takrat jedlo nekaj, kar ima prevladujoč sladkor). Vidim, da vas bom krepko potrebovala, ker sem v pičlih treh dneh naredila že 2 prekrška. Hudo!!! Najbrž je napaka tudi v tem, da se nisem dovolj MOČNO odločila, da hočem to speljat. Prvi krog mi je tako dobro uspel zato, ker sem imela HUDO željo in močno voljo. Ja, odločit se bo treba in se zavezat. Zakaj? Zato, da bom čez en ali dva meseca kupila kavbojke, ki si jih že dolgo želim. Jutri imamo pa sadje, kajne lisička in študentka? Sadni dnevi so hudi, ampak čisijo telo. Osvežijo. Odločila sem se. Sy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti