Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

18. jan 2005 11:42

Pa je res, 10 dan imam danes ne morm verjet, da mi čas tako hitro mineva. Še dobro da si vsak dan pišem kaj pojem ker bi drugače vse pomešala. (očitno ne znam več štet). nalin

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

18. jan 2005 12:14

Pozdrav prav vsem! Ja, Nalin, tudi jaz sem se s štetjem izgubila in ker ni šlo vse po načrtih sem samo sebe kaznovala s sadnimi dnevi itd. Katastrofa, ti rečem! Še 14 dni bom vztrajala, potem pa bo kaj bo. Maychi, kako ti pa gre v drugem krogu? Tudi jaz sem izgubila samo -11 kg, rada pa bi še enkrat toliko! Že razmišljam o 2. krogu tam v začetku aprila se bom ponovno lotila. Takrat pa seveda brez kave z mlekom, poskusila bom prenehati s kajenjem in čim manj pregreh... Kokos, ČESTITKE! Zares si prava asica! Če se boš odločila še za naslednji krog, bi morda začeli nekje skupaj, kaj meniš? - 30 kg, ej!!!!!!!!! Uživajte! dalmatinka

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

18. jan 2005 12:18

Živjo! Maychi saj bi se javila večkrat pa ne utegnem. Ko pa pogledam na forum imam toliko strani za prebrat, da preprosto še brat ne utegnem. Pol pa pojma nimam o čem teče debata, pa raje tudi pišem ne. Vedno mislim, da bom vse prebrala in se vključija pa mi ne rata najbolj. Ste tako pridni tu gor da ne utegnem sledit. Pa saj ni čudno, ko pa nas je toliko bodočih sucev. Srečno vsem! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

18. jan 2005 12:18

Francka To delamo ZASE! Kaj vse delamo za druge. Sedaj smo me na vrsti. to kar si rekla je pa resnicno, zelo lepo povedano. Me kar motivira! BRAVO! Vsaka sprememba prenovi naše življenje!

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

18. jan 2005 13:03

Hoj Rožica ali samo še smučaš?? Ste opazile da smo natipkale 200 strani????? Bravo dame....200 strani o hujšanju in tegobah pri dieti, pa tudi o tistih veselih dneh, ko nam uspeva, ap vaga vsak dan kaže manj. Upam, da vam danes uspeva in vam želim en lep dan, pa malo rekreacije bi prav prišlo. mici_33

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

18. jan 2005 13:47

Hoj mici prav si ugotovila. Sem v polni bojni opremi, ravnokar se odpravljam. Sam sem morala še enkrat pokukat sem gor, da nebom spet tako zadaj. Se lahko pohvalim, da sem prebrala vse za nazaj in povem vam, da ni boljšega kot zanesljiva vaga, če ne kaže prav jo kar vrni, res je da mora biti na istem mestu, sam veliko odstopanja pa tudi ne sme bit če jo prestaviš. Jaz sem za reklamacijo. Se opravičujem imena tiste ki ima probleme z vago si nisem zapomnila. S kilogrami je pa tako: tudi meni v drugo ne gre dol tako kot bi si želela, Tehtnica zaneslivo kaže -1kg, kar je pa tudi nekaj. Res pa je, da se ne tehtam prav vsak dan, da bi se lahko sekirala, da po OH dnevu pokaže malo več..... Vsem polagam na srce tehtajte se le enkrat na teden, oziroma si ustvarite nek ustaljen ritem, tako bo lažje ohranjat motivacijo... Lp, uživajte v "zimi"! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

18. jan 2005 13:53

Rožica ja ampak tudi če svojo vago prestavljaš boš ugotovila, da kaže drugače, sploh je problem če je na dveh ploščicah ki nista ravni- potem se vagha malo uleže in pokaže vse kaj drugega, saj če je manj nas veseli, a če je več- hudo. Zato je najbolje da so ravna tla, pa mehka ne smejo biti- to so navodila proizvalca, ker če je na tepihu je mehko in zopet jo moti. Moja tudi dve kg narobe pokaže, če jo nosim okoli. Zato je na enem mestu in je ok. Dobro smuko- uživaj. Jaz čakam nov sneg, da si privoščim prost dan. mici_33

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

18. jan 2005 15:12

Joj, saj nisem tako mislil! Saj ne mislim nehati kar takoj! Ste me pa napadli, kot da bi že začel žreti vse po vrsti!!! Rekel sem samo, da tri mesece najbrž ne bom zdržal, saj mislim, da mi ne bo treba, ker res suh pa tudi ne bi rad bil! Sedaj imam 94 kg, rad bi prišel vsaj do 80-85kg, pa bom zadovoljen! Sicer pa sem preživel včerajšnji sadni dan in si danes privoščil bogato kosilo(mislim, da je sicer bilo po načrtu, povejte)! Naredil sem si 2 piščančja burgerja z dvema polnozrnatima žemljama, dodal sem nekaj listov sveže solate, paradižnik in papriko! Sit sem kot boben!!!! Jutri pa škrobni dan in spet prebranec in rdeča pesa, pa pojutrišnjem pizza, pa tortica za večerjo, mmmmmm! Saj se bom še zredil!!! Hm, čeprav sem prejšnji teden jedel isto, pa sem shujšal, zanimivo!? Robi

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

18. jan 2005 16:03

Ne morem mislit, da tako žrete, pa še hujšate zraven! Vsa čast! Jaz imam danes 8.dan, efekt je pa +0,5kg. Če bom še malo "hujšala" na ta način, ne bom imela kaj obleči! Razmišljam, da bi po vsakem sadnem dnevu imela vodnega - kaj mislite, bi bilo potem kaj efekta? No ja, rekla sem, da bom probala 14 dni, teh preostalih 6 bom že še zdržala. Čestitke srečnežem, ki jim uspeva!!!!! Lisa Lisa

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

18. jan 2005 17:29

Lisa. Skoraj ne morem verjeti, kaj si napisala. Koliko časa pa si na dieti? A se striktno držiš? Zanima me še kakšne porcije si pripravljaš ter kakšen način prehranjevanja si imela pred to dieto. Zanima me, kr mi res ne gre skupaj, da si se zredila...verjetno delaš kaj narobe. Aja še to, kdaj se pa tehtaš...ker je pomembno, da se vedno ob istem času (npr, vedno zjutraj, preden kaj poješ in popiješ...). Drugače pa vztrajaj, mogoče je samo to, da si spremenila način prehranjevanja in se ti prebava še ni uredila, in nisi tako pogosto n wc-ju...Ne vem, samo razmišljam... LP, maychi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti