Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

12. jan 2005 15:40

KU KU, SPET SEM TU! Ja, Marina5, tud jst ne morem jest namočenih fig k so tuk nagravžne da raje pet dni ne grem na WC kot pa da bi to jedla. Tale tvoja dogodivščina v restavraciji je pa fenomenalna. Tebi pa vse pohvale da si bila vztrajna!!! Saby, konec tedna, ko zaključim z dieto, bom posredovala vse podatke kar se tiče mojih kg in podobno. O.K.? Tebi pa čestitke za vse do sedaj izgubljene kg. Si na dobri poti da še več zgubiš. Mici_33, saj tud jst spijem kavo oz. dve samo vedno brez mleka. Na začetku mi je bla bljak zdej pa ne morem več brez nje tko sm se navadla. Tvoji - cm so pa pohvalni sploh v tako kratkem času. A sam športaš al kaj? Jade, tud mene je fant končn pohvalu in pripomnil, da kaj vse bom pa zdaj počela ko sem shujšala. Glede kreme pa tko: js uporabljam od Balee losjon s Q10 za napeto kožo. Kolk kej pomaga? Po moje mal že more, če ne bi mi koža verjetn bolj visela kot sicer mi. Trebušnjaki, trebušnjaki,...letos sem jih uspela delat sam enkrat. Sem pa pri številki 100 v enem kosu. Ko se glih opredeljujete po mestih, a je ktera iz Zasavja? Mogoče Trbovelj? Dipsi, cvetačna juha iz Rinine knjige je super. Še meni je všeč pa nisem ljubitelj cvetače. O, Bled, kje si? Pa kremšnite? Več kot leto se že spravljamo spet tja. Spomladi zagotovo spet pridemo. Marjetka cvetka BRAVO!!!!!!! Zdaj pa glej, da ne dobiš vse ali še več nazaj!!! Čau čau kokos

simonka1  

član od: 4.1.2005

sporočila: 39

12. jan 2005 15:59

ojla! Joj kako ste vse pridne bravo vsem skupej ja tko kot nekaterim tud men je šlo ful mal dol v 10 dneh ampak cm pa kar....ja za kremšnito pa tud jest nimam nč proti LP simonka1

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

12. jan 2005 17:47

Kokos, mene so najbrž narobe razumele,da sem iz Gorenjske. Res pa sem zelo dolgo delal na Bledu! Trenutno živim v Zasavju, v Litiji!!! Torej ne daleč od tebe! Sicer pa je za mano že skoraj cel tretji dan, čaka me le še tortica za večerjo!!! Lačen sploh nisem, le zaskrbljen, saj se mi zdi, da kar veliko jem, čeprav dosledno spoštujem navodila(za kosilo samo okrog 20 dag špagetov v paradižnikovi omaki). Saj se bom še zredil!? Robi

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

12. jan 2005 17:48

Hello! Kok mene dons zebe!!! Sam dvakrat lahk ugibate kateri dan imam! VOOODOOO!!! Po 14. dneh sem se spet spravla na orbitrek in halo po osmih minutah sm skor dol padla. Res se splača vztrajat in se ne zanemarit ker pol pa puglejte kaj rata. Ful kriza. . No in po "treningu" me ni zeblo, zdaj me pa spet. Ah bo že. Še mal pa grem spat, jutri pa težko pričakovana solata in mesek. Za solato bi še gate prodala. Njami!!! Robi, super da si tko blizu. Mogoče kdaj kavica, a ne? Sam pri kosilu si pa grešil, saj je "dovoljeno" le 12 dag špagetov. Sicer sem jih pa tud jst pujedla poln krožnik pa poglej rezultate. Čauči kokos Sporočilo je spremenil(a) kokos dne 12. jan 2005 17:51:15

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

12. jan 2005 19:28

Zdravo, mačota in asice! Iskreno vsem ČESTITKE! Ja, super ste, ni kaj! Malo sem nervozna pred izpitom jutri, pa še sadni dan, pa še v petek zadnji vodni, pa še z mojim najstnikom se moram učiti, za pop....!!! Ja 59 kg že, že, a poglej tvojo višino! Jaz pa le 157, potem ti je jasno, da moram imeti zdaj pri mojih 33. letih vsaj 55 kg, a ne? Zdaj imam le -11 kg!?! Bo pa v 2. krogu tam v začetku aprila boljše, upam? Konfekcija ena celo 38 druga 40! Res je, da se bolj pozna po cm! Še moj problematični sin je danes, ko sva gledala slike iz l. 2004 rekel: Ej, mati, fuuul si se spremenila. Na boljše! Zgledaš mlajša! Pohvala otroka mi pomeni največ, sploh v teh letih, ko so najbolj pametni in mi ne vemo ničesar! No, kaj zdaj Štajerke, kaj je s kafejom?? Hvala za držanje pesti in hvala, ker ste z mano v težkih trenutkih! Še malo, pa diploma, no, konec leta nekje! Čao! dalmatinka

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

12. jan 2005 19:35

Pozdravček! Kar lepo vas je brati. Res me par dni ni bilo in je bilo literature kar nekaj, tako da sem se kar namučila, preden sem vse prebrala. Mene pa že ene par dni daje "pregreha". Ne vem kaj mi je, saj skoraj vsak dan grešim . Razen danes ŠE nisem in upam, da ne bom. V elementu imam namreč belo lešnikovo milko . Bom se poskusila s čim zaposlit. Lepo se imejte Meli Don"t worry, be happy!

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

12. jan 2005 19:41

Ojla! Čestitke vsem za izgubljene kg in cm. Pri meni trenutno kar stoji na mestu ne gre dol in ne gor. Cvetačna juhca je super, jo toplo priporočam. Ima kdo idejo za jutri ko sem na OH. Prebavo imam zaštekano sem vsa napeta, ne pomaga donat ne slive ne namočene fige. Sem jih danes jedla za zajtrk in so šle bolj gor kot dol. Brez problema lahko pojem vse suho sadje, namočeno pa je res blek. Gogy jaz sem tud iz KR. Dipsi

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

12. jan 2005 20:00

En lep dober večer! Pa sem spet tukaj z vami, ne morem brez vas, pridem vsak dan na forum, ampak včasih se mi enostavno ne da nič napisati. Moram se pohvaliti, da sem bila danes zelo pridna glede na to, da imam menstruacijo. Na orbitreku sem bila pol ure, telovadila sem na eni fitnes napravi 20 min pa še vaje za raztezanje sem delala 10 min, tako da sem ful ponosna nase. Kako pa gre kaj vam telovadba? Res ne gre brez nje. Edino kar me muči pri tej dieti je to, da se mi ne da mazati redno s kremo, ampak se samo enkrat tedensko. To bo še treba poštimati pa bo kul. Ene jamrate zaradi prebave, moja pa je super, še nikoli tako dobra. Najmanj dvakrat dnevno grem na veliko potrebo. Imam pa predlog za tiste, ki jih muči prebava. To je kislo zelje, najbolje je kar surovo. Meni zelo pomaga. Izogibam pa se bananam. Uživam pa dosti kivija in pomaranč ter ananasa. Lepo bodite pa zaupajte vase!!! saby

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

12. jan 2005 20:28

Živijo vsem! Najlepša hvala vsem za čestitke! Res je lepo slišat vse pohvale in sem zdaj že kar mal važna. Jaz upam,da ne bom dobila kil nazaj.Sem se morala kr namatrat v teh treh mesecih in res bi bilo škoda,da bi se zdaj zapustila.Se bom trudla še naprej. Bobby,ne se bat,da bi se zredil od 20 dag špagetov v paradižnikovi omaki.Bi jih moral pojesti tri krožnike. Uživaj ob tortici in jutri ob sadju. Marina5-trikrat hurrraaa!!! ob tvojem dejanju v restavraciji.Vztrajnost se trikratno povrne,pa čeprav imajo potem natakarji izbuljene oči. Jelly,res ne morem verjet.Čeprav kilogrami ne grejo dol,se centimetri vseeno pridno topijo. Zato ne glejte samo na tehnico,tudi kakšen meter vzemite v roke in se izmerite.Tako boste vedeli,da se z vami vseskozi nekaj dogaja. Imejte se lepoin veliko uspehov vsem! Marjetka cvetka

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

12. jan 2005 20:34

Pozdravljene, vse sotrpinke, jaz pa imam danes tako hitro letanje, da še na kulinariko ne utegnem, je pač danes WC moj drugi dom (po včerajšnjem sadnem dnevu)! Zdaj mi sigurno zavidajo vse tiste, ki po par dni ne morejo tja, kamor še cesar hodi peš(HA;HA). Bom kar končala, ker se mi nekam mudi........ Lepo se imejte še naprej. Galja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti