Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

6. jan 2005 13:46

Serbus, mačke! Še malo pa bo konec diete. No, v začetku februarja. Teža: -11 kg. Nič več, na žalost. Bom pa ponovno poskusila! Lep dan! dalmatinka

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

6. jan 2005 13:56

Dalmatinka, koliko pa hočeš imeti - kg? Kairos

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

6. jan 2005 14:12

Simonka1 saj nisem rekla, da tortic ne maram, imam jih celo zelo rada, ampak le občasno (ne na vsake 4 dni, parkrat na leto mi zadostuje!) in to take, domače, ki jih sama naredim, kupljene me ponavadi ne ganejo pretirano! Ker pa se s kg borim že dolgo (pred 3MD pač ni bilo takega uspeha) in ker vem, da redijo, jih že tudi zato nikoli nisem pogosto jedla. Med 3MD pa sem zelo pogrešala kruh z marmelado. Kruh imam na žalost zelo rada, zdaj, ko je toliko vrst na razpolago, prav uživam v nakupovanju in občasno tudi v peki. Lani pa sem prvič nakuhala še ogromno vrst marmelade (ribezovo, slivovo, češnjevo, grozdno, marelično, višnjevo, najbrž sem še katero pozabila) oz. džemov. Zajtrk ob koncu tedna je bil ponavadi zato marmelada na kruhu in bela kava. No, potem pa se odločim za korenito spremembo (najprej samo za sadne zajtrke in nato še za 3MD) in kar ni bilo več ta pravega obroka za "mojo" marmelado. Občasno za večerjo, med 3MD pa je bil edini možni obrok večarja na OH dan. Irena pozdravljena, seveda se te spomnim, se mi zdi, da sva se nekje proti koncu ujele, ko sem jaz zaradi pregreh nekaj podvajala sadne dni in sva en vodni dan imele hkrati. Še to, tokrat se bom jaz najbrž odpovedala vodnemu dnevu oz. dnem, nekih pretiranih učinkov nisem čutila, na ta dan izgubljeni kg pa so hitro prišli nazaj, na same VD (3X brez grehov) nisem imela sicer nobenih težav, naslednji dan pa sem bila precej slabotna. V vmesnem času sem parkrat imela dvojni sadni dan (enkrat celo trojni) in so šle kile full dol, pa še nazaj se niso vrnile. To je seveda čisto moja odločitev, nikogar nisem imela namena odvračati od vodnega dne, da ne bo pobote... Zdaj sem vam pa že dost "težila" Čao,čao! Encijan Sporočilo je spremenil(a) Encijan dne 06. jan 2005 14:26:01

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

6. jan 2005 14:24

Čao ! Kkšen naporen dan do zdaj, grešila pa še nisem trnutno se bašem z mandarinco, danes sem jih pojedla že pet plus dve banani, da me je malo zasitlo.Ma sej ne da sem ful lačna ampak to ni nič konkretnega, nič kar ponavadi moj želodček dobi. Bila sem že zelo pridna , naredila sem tiramisu ( vendar ne za mene ) zvečer grem na eno predstavitev in bom malo razveselila prijateljice, naj se malo posladkajo. Dalmatinka - 11 kg je zelo lep rezultat POČASI SE DALEČ PRIDE !!!!!!!!!upam da nas ne boš zdaj zapustila, preden spet ponoviš to dieto. Galja vse čestitke, svaka čast le tako dalje !!!!!!! Lep pozdrav slamca8

simonka1  

član od: 4.1.2005

sporočila: 39

6. jan 2005 15:57

OJLA! Kairos seveda lahko ješ repo saj sadni dan pomeni tudi zelenjavni seveda brez stročnic.Baje pa lahko tudi stročji fižol tale repa te bo pa še mal spucala!Ravnokar sem se basala z melono pa je takoj boljše jutri pa sadje upam da bom zdržala pa še petek je,saj veste dan za metek. Aja tkole za vikend ko kam greste a kakšen kaj spije kaj alkota ????? simonka1

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

6. jan 2005 18:08

Halo? No, pa sem se tudi doma prerinila do računalnika, uh, težka je bla!! Ja, hvala za vzpodbudne besede, vem, da se počasi daleč pride, a kaj ko bi rada daleč in hitro! Malo humorja! Brez skrbi, ne bom vas zapustila, tudi ko bo konec diete, ki pa jo bom, kot sem že napisala, podaljšala za kakšen teden ali dva. Pa zadnji mesec gre takoooooooooo zelooooooo počasi. No, kaj mislite o tem, da bi nadaljevala po mesecu dni že recimo? Kaj se pa lahko zgodi? Če pa se mi zdi, da ko grešim, me vse tako zelo tišči v želodcu in še kje... Ne uživajte življenja le pri vdihih in izdihih, uživajte v stvareh, ki vam jemljejo dih! dalmatinka

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

6. jan 2005 18:09

Aha, še nekaj! Sem opazila, da me je nekdo vprašal za kolko kg pa želim shujšati? Glede na mojo "niskost" še najmanj 10 kg. To je 55 kg. Nizka sem namreč samo 158 cm. dalmatinka

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

6. jan 2005 18:31

Dober večer vsem skupaj. Joj, koliko novih! Če se prav spomnim, sem šla na dopust okrog 144 lista, tako da bo potrebno kar nekaj časa, da se vse prebere. Zdajle sem pa tik pred odhodom domov, pa sem se odločila, da se malo oglasim. Zelo ste pogumne, da po 90 dneh brez 3-mesečne prekinitve kar nadaljujete z dieto. Tudi jaz se poigravam s to mislijo, imam pa še nekaj dni do 3 VD - 14.01.2004. Vmes sem imela nekaj sadnih dni več zaradi pregreh okrog novega leta. Zanima me, če je bil kdo danes na 2. dnevu? Lep večer še naprej! bolhaa

kikis  

član od: 6.10.2004

sporočila: 14

6. jan 2005 19:13

Zdravo! Jutri imam beljakovinski dan pa ne vem ali si lahko privoščim skutin štrukelj, seveda le kuhan in nič zabeljen z drobtinicami in posut s sladkorjem? Lahko samo enega ali bi bila dva še tud dovoljena, čeprav vem, da manj ješ več shujšaš. Ampak boljše mal več pojest v pravilni kombinaciji, kot pa čez kakšno urico iskat kaj drugega. Mogoče bom pa kar enega in bom namesto drugega solato. LP kikis

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

6. jan 2005 19:15

Dober večer! Ne, punce in fanta (menda sta dva, sorry če sem kterga spustila) nisem vas zapustila le časa še letos nisem imela da bi se javila. Zdaj ste se pa tko razpisali, da sem dva dni rabla da sem vse prebrala. Dobrodošli vsi novi!!!! Samo en nasvet: VZTRAJAJTE, VZTRAJAJTE, VZTRAJAJTE,... in ne bo vam žal. Res se splača. Naj vam samo povem, da je meni, kljub nekaj pregrehom, do danes (81. dan) uspelo odplakniti 26 kg. Zdaj me že vsi po vrsti hvalijo kok dobr zgledam in hodim okoli kot pav. Ful sem ponosna nase. Nekateri so mi celo rekli da zdaj pa naj neham hujšat, da me je dosti pobralo, a moj cilj je še vsaj 10 kg minusa. Sicer ne v času diete ampak nasplošno. Dramik, dobrodošla spet med nami! Upam, da ti tokrat ne bo potrebno spet prekinit diete ter da boš prišla do svojega cilja. Mam pa mal slabo vest, saj se na orbitreku zopet nabira prah. Sorry, ampak letos še nisem imela časa stopit nanj in sem zelo jezna nase. Tud žoga zraven malo sameva in me vsak dan kliče a se ne dere dosti, da bi jo uslišala. Obljubim, da bom našla čas tudi zato. Blagor vam, ki ste še samski!!! Naj vam povem, da v novi Rini med vprašanji in odgovori piše, da izide knjiga "Kako po končani dieti" 1.3.2005. Danes sem na OH dnevu in sem se najedla potice za nazaj ko je nisem smela, no, 2 kosa mislim da ni prehud greh pa nekaj piškotov zraven? Testenine mam pa zdej tko rada, da bi jih lahk vsak dan jedla prej jih pa najmanj 15 let vidit nism mogla. Ne morš verjet kako se človek spreminja. Aiwa, segedin ne smeš jesti, če imaš Š dan, čeprav daš meso stran, saj so se med kuhanjem beljakovine izločile v omako tako da ti to pomeni prekršek. Pa naj bo dosti teženja. Pa obilo uspehov v letošnjem letu!!! Pa prepričajte me, da se spet spravim telovadit, da ne bo kake polomije!!!! Čau čau kokos

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti