Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

jaka brolih  

član od: 15.8.2004

sporočila: 18

1. jan 2005 12:29

želim vsem veliko sreče ,zdravja in POTRPLENJA v novem letu.Moram pa sporočit da so meni teli prazniki prinesli 3 kile nazaj.Tko zdaj pa nazaj na stari tir. Klavdija

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

1. jan 2005 12:50

No, super. Sedaj pa imam 1 kg zraven Pa saj ga bom spravila dol. Še dobro da jih ni 12+ tako kot se mi je sanjalo. To je bila prava nočna mora in ko sem se zbudila, sem kar z grozo stopila na tehtnico. No, pa je bila "samo ena". Rožica, mislim, da je tisto nihanje čisto normalno. Jaz sem se odločila, da shujšam kakšna 2 kg več, saj mislim, da jih bom kar hitro pridobila nazaj. Zato kar pogumno naprej! Lep dan! Meli Don"t worry, be happy!

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

1. jan 2005 14:01

PRAV LEP POZDRAV VSEM HUJŠEVALCEM! Vsem skupaj želim v letu 2005 veliko zdravja,sreče in obilo kulinaričnih užitkov. Naj vam tehnica vedno dobro kaže,naj vas prevelika lakota ne muči,naj vam kilogrami grejo dol,predvsem pa:imejte se lepo vsak trenutek! Vsem,ki bodo letos začeli hujšati pa sporočam:bodite vedno nasmejani in ne izgubite volje,saj smo tukaj mi z vami UŽIVAJTE V NOVEM LETU!!!!!!!! Marjetka cvetka

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

1. jan 2005 18:41

Lep pozdrav vsem skupaj! Star sem 36 let, velik 174 cm in težak okoli 95 kg! Z 10.januarjem nameravam začeti to 90-dnevno dieto, vendar še vedno nisem čisto odločen! Prosim za pomoč, zanimajo me predvsem sledeče stvari: Koliko naj bi cca. shujšal v določenih obdobjih in kje bi lahko dobil kakšne konkretne jedilnike, tabele,navodila, skratka vse o tej dieti!!! Že vnaprej hvala za pomoč!!! Srečno Novo leto 2005 vsem na teh straneh!!! Bobby Robi Belentin

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

1. jan 2005 20:01

Robi za začetek si preberi tole stran : http://www.mojplanet.com/dieta/html/predstavitev.html tu imas tudi spodaj na strani nekajj edilnikov in tabelo in si shrani še bolje sprintaj ko pa se odločiš ti bo tudi kdo kak recept napisal dal vzpodbudo itd.. se nikogar nismo pustili samega , a je tako punce pa ne študiraj predolgo treba je začet .... Dušan

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

2. jan 2005 0:42

Pozdravljen Robi! Lepo, da dobimo še enega moškega predstavnika. Število izgubljenih kilogramov je odvisno od tebe. Manj boš jedel in manj grešil, več kilogramov bo šlo dol. Jaz sem kar nekaj grešila in sem do drugega vodnega dne izgubila 9 kg. Je pa odvisno tudi od tega, koliko imaš preveč. Glede jedilnikov pa ti mogoče pomaga ta stran: http://med.over.net/phorum/read.php?f=93&i=12487& Lahko pa si tudi kupiš Rinino knjižico receptov: "90-dnevna ločevalna dieta". Če je v trafikah ne dobiš, piši na e-naslov uredništva revije Rina : katarina@amis.net ali pa pokliči: 02 778 17 71. Upam, da sem ti pomagala. Lp! Meli Don"t worry, be happy!

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

2. jan 2005 9:20

Dobro jutro Meli, Robija bomo kar prevec razvadili , kaj misliš no pa naj mu bo , pa čim prej naj začne , jaz začnem jutri drugo rundo , danes še malo vinčka k gremo okoli žlahte , pa kak mesek bo še jutri pa zares Dušan

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

2. jan 2005 12:02

En lep sončen pozdrav! Ja Dušan, kaj hočemo. Treba ga je nekako prepričat, da ne boš sam HE HE . Jaz pa danes ne bom nič jedla. Sem dva dni pošteno grešila, zdaj pa imam +2,5kg. Danes bi naj imela OH dan, pa bom naredila kar post, jutri pa s sadjem dalje. Upam, da mi uspe. Ker je tak lep sonček zunaj, me kar vleče na rolerje. Bom javila, če sem šla. Lep dan! Meli Don"t worry, be happy!

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

2. jan 2005 12:41

Živjo! Ste še vsi živi in zdravi? Polni novega elana! Super jutri začnemo! Maychi, kateri dan ti pride jutri? A štartaš z nami na B? Prosim sporoči še danes. Jaz bom danes verjetno kar na sadju. Se pa tako smešno počutim. Nevem, če mi niso hlače spet za kakšen cm prevelike. Jupi!!! Kljub vsemu alkoholu in nekaj hrane. He, HE,.. Škoda, da se nisem zjutraj stehtala. Nič zato se bom jutri. Robi, nič ne čakaj štartaj z nami. Potem gre kar samo od sebe. Če se pa kje zatakne smo vedno mi tu, da malo potisnemo. Jupi, jupi, jupi,..., sem tako pogrešala nekaj lahkega, da ne morem čakat na jutri. Čudi me, da sem lahko včasih vse to z užitkom iz dneva v dan jedla, zdaj me je pa vse tiščalo, pa še počutje je bilo zanič... Verjetno bi se hitro spet privadila, v to ne dvomim ampak ne bom dopustila. Saj so pred nami novi cilji. Zato gremo skupnim zmagam naproti!!!! Čavči! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

ibis  

član od: 16.12.2004

sporočila: 3

2. jan 2005 14:13

Živjo! Jutri začnem tudi jaz z vami! Nika ibis

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti