Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

29. dec 2004 22:16

Ojla! Pa sem zopet tu! Najprej lep pozdrav vsem starim in novim. Moram se pohvaliti, da sem prišla iz nanačrtovane zabave s prijatelji. Danes imam sadni dan pa sem kljub dobrotam in refoški kapljici zdržala brez prekrškov. Uživala sem ob sadnem krožniku, zelenem čaju in vodi. Pa saj to sploh ni pomembno važno je to, da je zabava bila super. Jutri imam meseka, pa ravno prav, saj gremo s sodelavci na kosilo, ker pa ne smem piti bom šofer. Saby želim ti izpolnitev tvojih želja, tudi kar se tiče nobenih prekrškov, vendar pa ni vedno tako saj pri meni ni bilo. Sama sem bila v petek na OH pa sem zelooo grešila s potratno potico. To je namreč moja ahilova peta. Ampak je bila na srečo v nedeljo luna in sem se prepucala z vodo Maychi kot vidim si tudi ti na sadju tako kot jaz. To si je vredno zapomniti, saj vsaka spodbuda prav pride in pa ko ti ideje o kuhariji usahnejo. Sedaj pa novim zmagam naproti. Se še jutri kaj oglasim. Mirna nočka vsem in lepe sanje, LP picika

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

29. dec 2004 22:19

Ojla! Pa sem zopet tu! Najprej lep pozdrav vsem starim in novim. Moram se pohvaliti, da sem prišla iz nanačrtovane zabave s prijatelji. Danes imam sadni dan pa sem kljub dobrotam in refoški kapljici zdržala brez prekrškov. Uživala sem ob sadnem krožniku, zelenem čaju in vodi. Pa saj to sploh ni pomembno važno je to, da je zabava bila super. Jutri imam meseka, pa ravno prav, saj gremo s sodelavci na kosilo, ker pa ne smem piti bom šofer. Saby želim ti izpolnitev tvojih želja, tudi kar se tiče nobenih prekrškov, vendar pa ni vedno tako saj pri meni ni bilo. Sama sem bila v petek na OH pa sem zelooo grešila s potratno potico. To je namreč moja ahilova peta. Ampak je bila na srečo v nedeljo luna in sem se prepucala z vodo Maychi kot vidim si tudi ti na sadju tako kot jaz. To si je vredno zapomniti, saj vsaka spodbuda prav pride in pa,ko ti ideje o kuhariji usahnejo. Sedaj pa novim zmagam naproti. Se še jutri kaj oglasim. Mirna nočka vsem in lepe sanje, LP picika Sporočilo je spremenil(a) picika dne 30. dec 2004 00:20:21

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

29. dec 2004 23:35

Pozdravljene in seveda pozdravljen! Tako. Sadni dan je za mano, jutri pa drugi vodni dan. Ne vem kako bo, saj sem že danes lačna. Ne vem kaj mi je, ampak takooooo se mi lušta nekaj "pametnega". Upam, da jutri ne bo prevelikih problemov. Saj mi boste držali pesti, kajne Lep večer vsem skupaj in sladke sanje. Nočko! Meli Don"t worry, be happy!

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

30. dec 2004 7:49

Haj! 2303 držim pesti! Jaz sem še vedno na sadju! Jutri bova pa uživali ob meseku! Saby, nisem vedela, da so Sabine tako pridne in ne grešijo...potem jaz nimam pravo ime! Hec! No, saj si jaz tudi govorim, da ne bom nič grešila, pa me zapelje. In seveda se potem jezim! Gianja, kar hrabro v našo družbo! Se beremo! Sabina

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

30. dec 2004 11:58

Čauči vsi, ki vztrajate na tej prečudoviti 3md! Kako ste? Jaz sem super, saj je zunaj spet sonček, in takoj sem boljše volje. Tudi jaz sem ugotovila, da imam z Maychi in Piciko iste dneve. Torej smo danes na B dnevu. Lep dan želim vsem!!! saby

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

30. dec 2004 17:59

Živijo vsem!! Vidim da se skoraj vsak dan najde nova junakinja,ki želi po naših stopinjah. Gianja,le kar pogumno začni.Začetek sploh ni težak in kar hitro se boš počutila imenitno. Seveda pridejo tudi krize.A brez panike,saj smo mi tukaj. Če se boš 3md lepo držala,bo tistih 15 kil izginilo mimogrede. Jaz sem z dieto začela oktobra in jo končam 9.januarja.Izgubila sem 10 kg,vendar sem se velikokrat pregrešila.Grešila sem pa zato,ker nisem prej odkrila tegale foruma No,na srečo sem vas našla in ne boste se me kmalu znebili VSEM ŽELIM VELIKO SREČE! Imejte se vsi lepo na silvesterski večer in uživajte kolikor se le da! Aja,še moj silvesterki menu:pečena jabolka ADIJO Marjetka cvetka

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

30. dec 2004 20:44

Živjo! Najprej en lep pozdrav vsem novim na tem forumu. Smo živi dokaz, da se z starim zaključi neko obdobje in se v novem prične drugo. Veseli me, da nas bo januarja veliko na skupni poti. Dobro došle vse in seveda Dušan. Upam, da se nam bo pridružil še kakšen korenjak. Me pa veseli tudi to, da si se nam zopet pridružil saj te "poznam" še iz časa, ko sem sama samo prebirala ta furum in zbirala tisto pravo motivacijo in energijo. Vem, da bodo tvoja prisrčno izvirna sporočila, popestrila tale forum. Hoj, Maychi! Nisem pozabila na vas, kako naj človek kar pozabi nekoga, ki ga spremlja več mesecev. Če ne prej, me vsak pogled v ogledalo, ko vidim kaj smo skupaj dosegle, spomne na vse na tem foromu. Na prvo vprašanje (kje sem?) si si sama odgovorila. Na drugo sem ti pa v zgornjih vrsticah. Ja, spet bom vstrajala po tem sistemu naprej. Upam, da boš tudi ti. Med prebiranjem pa sem opazila, da si bila ti kar PRIDNA, kot vidim vztrajaš naprej. A ne? Lep pozdrav in veliko užitkov na snegu. Kjer ga imate! Če ga ni se pa k nam pripeljite! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

30. dec 2004 21:44

Čer! Ej, punce in fant, men se bo zmešalo, js že kumi gledam vse te dobrote na mizah. Kdaj bo konec teh praznikov?! Strah me je da ne bi malo pred koncem obupala. Help me!!!!! Francka, jaz sem te kg dala dol v času te diete ki pa jo "izvajam" prvič. Imela bom tri mesece presledka (vmes se bom prehranjevala po nasvetih Judy Mazel) potem pa jo bom mogoče še enkrat ponovila, vsaj toliko da pridem do željene teže. Za Silvestra bomo doma, k nam pridejo prijatelji in za večerjo imam mesek in solato, pa najbrž se bom pregrešila s kosom kruha. Danes sem imela sadje in sem komaj čakala da dan mine. Teh sadnih dni mam že dost. Jaz bi vse drugo rajš kot pa cel lubi dan sam sadje. Sicer pa še 18 dni in konec diete. Lepo preživite Silvestra, čim manj pregreh in nabranje drugo leto! SREČNO 2005!!!!! kokos

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

30. dec 2004 22:56

Ojla! Sem prestala drugi vodni dan. Jupiii!! Jutri bo pa verjetno sledil kakšen prekršek, saj kuham silvestersko kosilo (dobimo obisk) in bo nekaj "spešl". Rada bi naredila nekaj, kar še nismo jedli in upam, da mi uspe. Pa seveda čimmanj prekrškov, da ne bo današnji dan šel v nič. Trixie me veseli, da sva na istih dnevih. Meni se zdi kar super, da je jutri B dan. Kaj praviš ti? Hvala ti za vspodbudo. Kokos, ne obupat, saj nisi sama. Tudi me težko gledamo vse tiste dobrote in še sreča, da bo hitro mimo. Potrpi še kakšen dan ali dva skupaj z nami, da se bomo potem lahko hvalile, kako smo bile pridne . Rožica, lepo, da si se po dolgem času spet oglasila. Tudi jaz sem te že pogrešala. Kako ti kaj gre s kilogrami? Moram vam povedat, da sem končno (po dveh mesecih) prepričala svakinjo in bo pričela z dieto v torek 4.1. da bova na istih dnevih. Res sem vesela, da sem jo toliko stimulirala. To bi bilo za danes vse. Lepo se imejte in če se ne tipkamo, vam želim čimlepše praznike in čimmanj prekrškov in da bi vam sonček sijal čisto vsak dan! Nočko! Meli Don"t worry, be happy!

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

31. dec 2004 9:05

Hojla! Vsem puncam in Dušanu! Srečno 2005! Ažo-koh

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti