Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

27. dec 2004 7:11

Trixie kako imaš lahko to srečo, da se ti ne pozna.... jaz sem pregrešila soboto, petek je bil še ok. V soboto sem malo potice in vsega po malo, ker sem si rekla, ma k vragu saj bo jutri dalje... no ja včeraj sem jedla po planu in danes imam plusa dve kili..... meša se mi. sedaj bom kar danes na OH sadje udarila in še jutri na sadje, pa da vidim. Sem pa tako napihnjena da se bom ravnokar razpočila. Počutim se tako, kot da sem vseh deset kg nazaj dobila. Prav hecno. Hvalabogu na silvestrovo pohod, da ne bo skušnjav in pregreh. Vsem kupaj želim ene lepe praznike, pa čim manj kg, da se ne bo prvega na tehtnici poznalo preveč. mici_33

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

27. dec 2004 11:28

Živjo! Maychi, sem že s postelje, kar pomeni brez vročine. Hvala za skrb in lepe želje. Občudujem vas kako ste bile pridne! Jaz pa kar vse po vrsti, čeprav nisem več na dieti imam občutek krivde. Mici_33 poznam ta občutek, tudi meni se pozna na tehtnici1,5 kg. Zdi se mi pa kot, da sem hruška debeluška in Prav ta občutek me je pripeljal do tehtnice, ki je le potrdila moja občutja. Hecno ne, prej smo imele dosti več kil, pa se nisem počutila tako debelo. Sem se odločila, da mi sledi zelo strog teden, kar se hrane tiče ( voda, voda in kakšen čaj,....) He,he,... Prav mi je! Ja pa še narava je prispevala svoje, dobila sem menstruacijo, polna luna dela svoje. Bo bolje, boste videle. Zdaj, ko bo luna padala od polne k prazni, se bomo tudi me laže spreminjale iz polne lune bolj v prazno. Upam, da nas bo prihodnje leto čim več praznih lunc. Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

27. dec 2004 11:50

no drage in dragi moji, jaz sem pa še čist frišna, sicer že dolgo prebiram ta forum, samo nekako nisem zbrala dosti poguma, da bi začela z to dieto. amapk ker je pred nami novo leto, bo to ena in edina novoletna obljuba, SHUJŠATI! sicer redno hodim na tae-bo, in se tudi drugače rada ukvarjam z telovadbo kar se pač ne pozna tako kot bi si jaz želela, sicer imam mišice, ampak so čez zalite z špehom, tko da ena dieta res mora pasti. sicer se mi zdi 3 mesece kar dolga doba (predvsem z motivacijskega vidika) ampak sem si razčistila sama pri sebi da če sem toliko let pridno nabirala kilograme, se moram potruditi vsaj za te tri mesece da jih bom pridno zbijala. upam da mi bo uspelo, sicer pa začnem direkt 1.1.2005. drugače vas pa moram pohvaliti vse skupaj ker ste zelo v pomoč ena drugi, kar zelo cenim, upam da boste tudi meni v pomoč ko m vse skupaj "dol pade", seveda bom tudi jaz vas bodrila, zdaj tudi v pisni obliki ne samo v mislih! LP Jelly jelly

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

27. dec 2004 15:18

maychi oo lejo zivjo jaz sem super kg stojijo , mal grešim tako kot vsi za praznike :) samo s 3.1.2005 pa štartam na novo drugo rundo , sedaj že veselo prebiram knjjigo Dieta 90 dni in izbiram recepte mm mnjami -.) se ze veselim, saj mi bodo pasala po vsem tem mesu in dobrot Dušan

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

27. dec 2004 18:01

Ojla ! Tudi za mano sta dva grešna dneva vaga kaže +0.5kg. Še dobro da sem za žejo ves čas pila donat sem mogla kar nekajkrat že tja kamor gre še cesar peš. Drugače danes strogo nadaljujem dieto brez prekrškov in seveda obvezno z orbitrekom. LP Dipsi

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

27. dec 2004 19:14

Živijo vsi sotrpini! Sem Marjetka cvetka,še ena uboga reva,ki jo mučijo kilogrami. ! Na slavni ločevalni dieti sem že kar nekaj časa in sem tako srednje uspešna(-10 kg v 2,5 meseca). Zelo pa sem bila vesela ko sem odkrila vaš forum.Mislim da mi je resnično manjkalo tega,da delim izkušnje (dobre in slabe) z vsemi vami.Upam da me boste sprejeli medse in me bodrili v teh težkih preiskušnjah! Posebno v teh prazničnih dneh je hudo in vidim da nisem edina,ki ima težave z dobrotami vseh vrst.Res kar prehitro zaide v usta kaj prepovedanega,pol je pa tu slaba vest in ja no orbitrek,kajne!. Zdaj pa vas vse skupaj lepo pozdravljam,posebej čisto frišno jelly!! Ne se bat začetka,kar pogumno štartaj,kriza pride pozneje!Vse najbojše Marjetka cvetka

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

27. dec 2004 20:58

En lep pozdrav vsem starim in novim! Dušan, tudi meni so tisti recepti kar dosti pomagali. Kar nekako lažje se mi je vse skupaj zdelo. Jaz za praznike nisem kaj dosti grešila, razen majhnega koščka potice in sadnega kruha. No pa včeraj dva koščka Milke. Sem pa vesela, ker so kilogrami ostali na svojem mestu. Res pa je tudi, da imam pred prazniki toliko dela, da šele sedaj jem prvi obrok (razen ene mandarine). Imam Š dan in sem si privoščila kumarčno solato s krompirjem. Kar zraven računalnika jo mažem. Njami!!! Joooj, še 3 dni do mojega drugega vodnega dne! Upam, da se bo vse dobro izteklo. Tako, za danes je to vse. Lepo se imejte in sladke sanje! Meli Don"t worry, be happy!

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

27. dec 2004 21:23

Ojla! Tudi jaz se vam danes pridružujem. Sem nova na forumu, na dieti pa že 39 dan. Do danes ste mi bili v zelo, zelo veliko pomoč tako , da sem se ujonačila in se pridružujem v pisni obliki tudi sama. Tudi jaz sem imela v petek krizo na OH dan. Zato pa sem preskočila včeraj B in bila na vodi in mate čaju,( ki je res super) držala sem se namreč lunce, nadaljevala še danes in tako izgubila 2kg. Sedaj sem prvič grešila in bila tako za kazen 2 dni na vodi. Sreča pa je bila ta, da je bila vmes luna. Verjetno bom v bodoče bolj pridna. Veri HVALA za okusne mufflonne (recept). Tudi ostali ste superca. Stojim vam ob strani. P.S. sem Celjanka LP picika Sporočilo je spremenil(a) picika dne 27. dec 2004 21:26:09

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

27. dec 2004 22:20

Živjo! Pred dvema dnevoma sem bila tu na forumu, vse prebrala, napisala kar nekaj vrstic,...in kaj se je pol zgodilo, ko sem hotla poslat? Kar dol z interneta me je vrglo in vse sem izgubila kar sem napisala. Tko sm bla jezna da do dons nism hotla gor. Upam, da bo dons tole poslalo!!! Za Božič sem imela OH dan in sem za večerjo jedla torto, saj je fant imel rojstni dan. Ampak tko mi je blo slabo, da nisem cele pojedla. Ko pa se je slabost polegla, sem pa malo grešila. Naš mali je jedel smoki in ko mu je en padel na tla ga je mami pojedla, pol ji je pa zapasalo in ga je pojedla dve pesti. Občutek krivde je bil ooogrooomen!!! Zjutraj sem prav s strahom stopla na vago, a k sreči je teža stala. To je bil moj edini greh v teh praznikih. Ja, sm bla pa prav boga v nedeljo, ko smo praznovali fantov rojstni dan in je bla polna miza dobrot js pa na sadju. Sama seb sm se smilila. Pa sem se premagala. Vaša spodbuda pomaga, pa ko vidim moj uspeh in zavistne poglede in pripombe. To vse mi vlije še več volje za naprej. Zadnje čase tud mene zlo hvalijo kako dobr zgledam in punce mi tud direkt povejo da so mi fovš da mi je to uspelo. Kar nekaj mi jih je že tud reklo da zdaj pa naj že neham, da me ne bo čist pobralo. Sam tega se ni za bat saj mam še kar nekaj kg preveč. Po končani dieti vam zaupam s koliko kg sm štartala in na koliko bom na koncu in boste videle da je še vseeno daleč do moje "idealne" teže. Sm pa sama že tud zlo zgrožena nad svojimi starimi slikami in sploh ne morem verjet kako sm bla lahk tako debela. Mogoče pa se kdaj odločim, da zaupam svojo zgodbo bralcem/kam revije Rina in se boste lahko same prepričale da je razlika očitna. Sm se pa razpisala, a ne? No, samo za praznike vam še voščim tako kot sem že zadnjič ko ni potem poslalo, in se poslovim za danes: Obilo sreče vam želim, veselja, zdravja prav tako, uspehov tudi polno mero in še snežinke na Silvestrovo!!! kokos

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

28. dec 2004 7:57

Drage moje prav lep pozdrav, tudi novim. Ko se že vse izpovedujete, dodajmo še moje ime med grešitelje. Jaz sem namesto koščka torte pojedla približno 4x toliko sladkarij, kot bi smela. kokos, tudi moja zgodba bi se začela s toliko preveč kg, da bom povedala štartno težo, ko pridem do prve zelene veje. Zanimivo, da se jaz tudi nisem počutila in se videla v takih dimenzijah kot sem bila, fotografije pa so mi pokazale, kar nisem hotela videt. Rada bi vedela, če ti je uspelo izgubiti toliko kg, kolikor si jih (predpostavljam, da veliko), v treh mesicih, ali ponavljaš dieto. Jaz bom tudi morala začeti znova, pa se sprašujem ali naj kar nadaljujem, ali pa naj naredim odmor kakšen mesec, pa potem začnem še enkrat. Imam še eno dilemo. V nekaj knjigah sem našla, da naj bi bila račja mast dobra, saj spreminja slabe maščobe v dobre. Pa vas sprašujem, če je katera tako podkovana v tem, da bi vedela povedati ali je bolje uporabljati olje ali račjo mast (seveda v majhnih količinah). Hvala za odgovore. Želim vam VSEM prav lepo in zelo srečno leto 2005. francka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti