Sivi lasje...zakaj pa ne?

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

18. maj 2014 4:20

Kotarca, danes e mi je posvetilo, da mogoče misliš na takole zavezano ruto, kot je na spodnji sliki?

Tisto, da se partnerju pokažeš z napakami sem vedno dojemala kot karakter, na zunaj se itak vidi, kako izgledamo.

 

Vanja

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

18. maj 2014 9:49

Kotarca je napisal/a:

Če Lučka že nima dovolj sivih las, jih je  ob vseh  teh  pametovanjih  zagotovo dobila.

Pa še  kdo drug tudi.

 Kotarca

lucka52 je itak sivolasa gospa in se prav gotovo ob vsem tem zapisanem dobro zabava. O videzu svoje naglavnega okrasja, sem prrepričana, se ni odločila na osnovi mnenj (večinoma) neznancev, želela je le malo debate/pogledov na to temo. Pa upam, da res ni na tem portalu takšnih, ki bi si zapisane besede nekih xy oseb, ki jih niti ne poznajo, tako jemali k srcu, da bi osiveli.

Ognjič

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

18. maj 2014 11:06

Ma ta Eva Mendes je ena najbolj sexy bab ever ... Po moje je videt blazno lepo tudi s skuštranimi lasmi in podočnjaki, nenašminkana ... ona bi bila videti super tudi v vreči od krompirja ...

mamamia

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

18. maj 2014 11:15

mamamia je napisal/a:

... ona bi bila videti super tudi v vreči od krompirja ...


mamamia

je ena najboljših stvari, kar sem jih zadnje dneve prebrala

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

18. maj 2014 15:00

Ognjič je napisal/a:

 

lucka52 je itak sivolasa gospa in se prav gotovo ob vsem tem zapisanem dobro zabava. O videzu svoje naglavnega okrasja, sem prrepričana, se ni odločila na osnovi mnenj (večinoma) neznancev, želela je le malo debate/pogledov na to temo. Pa upam, da res ni na tem portalu takšnih, ki bi si zapisane besede nekih xy oseb, ki jih niti ne poznajo, tako jemali k srcu, da bi osiveli.



Ognjič

 

Ognjič, če mene vprašaš in kolikor sem videla, je naša lucka52 ena prou luštna dama, s sivimi lasmi ali ne. O sivih laseh ima pač vsak svoje mnenje in po mojemso sivolaske prav lepe. Recimo, Judy Dench si ne predstavljam s pobarvanimi lasmi, medtem ko bo 30+ letnica s sivimi lasmi izgledala veliko starejša.

Osebno se moram res potrudit, da ne zavijem z očmi, ko vidim ženske z noro pobarvanimi lasmi, pa naj bodo vijolične, oranžne ali barve fuksije. Prav tako je navadno boleče videti recimo Mehikanke ali muslimanke z blond lasmi. Enkrat sem bila pri frizerju, ko je mož (bil je Arabec) pripeljal ženo k frizerju in dejansko zahteval od frizerke, da ji pobarva lase na tako barvo, kot jih ima Kim Baisinger. Frizerka je vztrajala pri svojem, da to pač ni mogoče, in tip je z ženo razkurjen zapustil lokal. 

 

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. maj 2014 19:30

Kotarca je napisal/a:

 

Če Lučka že nima dovolj sivih las, jih je  ob vseh  teh  pametovanjih  zagotovo dobila.


Kotarca

 

Morda bi pa ti, draga moja, lahko malo premislila kakšno svojo( ki se ti je, s premislekom, ki se je nekje na sredi ustavil, zapisala tule), ka-li? Ker tale tvoja o pametovanjih (resno, kam pa spadajo tvoji zapisi na tem portalu) spominja )pa sem maksimalno dobrohotna) na tisto o lisici, ki je rekla, da je bilo grozdje itak kislo. Keyword: LaFontaine.

 

BTW, vsi smrtniki in tudi Eva Mendez imamo trenutke, ko je videz slab do zanič. Ampak razlika je v tem, da smo eni takšni takrat, ko smo bolni in/ali v zelo hudi stiski, eni so pa taki vsak dan.

Vendelina jr.

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

21. maj 2014 10:50

Sive lase smo že malo pokomentirale, no vsaka po svoje, tudi ti so lepi, če so urejeni, kot ste napisale. Imam pa prošnjo, če katera kulinaričarka slučajno ve, ali prodajajo kje FIGARA navijalce las na destilirano vodo.Sedanji mi po skoro štiridesetih letih odpoveduje. Kupila sem ga sicer čez mejo je BRAUNov in imam še upanje, da kje najdem novega.Lepo prosim za informacijo.

zaja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. maj 2014 13:30

A v Big Bangu jih ni?

Vendelina jr.

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

21. maj 2014 22:41

Ker v mojem kraju ni Big Banga, ni bilo možno, da to pogledam, sem pa zelo vesela informacije, se lepo zahvaljujem in v kratkem ga bom kupila.

zaja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

22. maj 2014 0:33

zaja je napisal/a:

Ker v mojem kraju ni Big Banga, ni bilo možno, da to pogledam, sem pa zelo vesela informacije, se lepo zahvaljujem in v kratkem ga bom kupila.



zaja


Zaja, poglej malo po Big Bangovi spletni trgovini, če je kateri od teh oblikovalnikov las pravi, sicer pa jih pokliči, zagotovo boš iz prve roke dobila prave informacije
http://www.bigbang.si/oblikovalci-pricesk

 

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti