Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2011

1. jan 2014 5:32

Kaj mi je všeć - da sem po dveh dneh preživetih v bolnišnici spet doma. Pa da sem tam spoznala prekrasno dekle, kljub hudi preizkušnji, polno optimizna in da sva se sinoči slišali po telefonu, ker je ona ostala v bolnišnici. Da so domači poskrbeli zame 100 %. Pa da sedaj lahko brskam po  internetu, ker me skrbi, kaj je z mojim zdravjem in upam na najboljše.

Mož mi je pred dnevi rekel - veš vsaka stvar se zgodi z razlogom - lahko ti pa ta bolečina sporoča, da se v tem norem svetu že enkrat malo ustavi in začni misliti nase.

Lep prvi januarski dan novega leta.

tedyka

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

1. jan 2014 14:55

všeč mi je bil današnji sprehod z možem po Krvavcu, kjer naju je pričakalo sonce in sva uživala ob dobrem čaju na toplem sončku ter opazovala meglo v dolini. Všeč mi je, da smo letos familiarno polno doživeli praznike in obiskali veliko novih krajev - imamo 16 dni kolektivnega dopusta. 

Všeč mi je, da je na Kulinariki veliko več pozitivni ljudi kot nergačic, ki vse znajo in vse vedo. Barbka 1951, ti si mi vzor. Želim ti, da se vse izide po najboljših možnostih. 

http://www.mojalbum.com/tajda

ana_vijolica  

član od: 31.12.2013

sporočila: 5

2. jan 2014 11:21

Všeč mi je januar, predvsem mir v primerjavi z decembrom. Januarsko kuhanje je pa tudi super!

ana_vijolica

spodbe  

član od: 18.12.2009

sporočila: 225

4. jan 2014 16:36

Všeč mi je skrivnost življenja. Kdo smo, od kod smo prišli in kam gremo?

spodbe

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. jan 2014 19:47

Všeč mi je, da lahko sama vstanem iz postelje!

lp

cervus

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

10. jan 2014 15:02

Všeč mi je:

- da sem po dolgem času pokukala na kulinariko in našla rešitev za moje otečene prste

- da sem se odpravila na daljši sprehod

- da so še dobri ljudje okoli mene

- da je bilo včeraj sonce in takoj lepši dan

Brgita

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

18. jan 2014 11:24

Všeč mi je:

da sem danes kot prostovoljka obiskala 85 let staro sosedo, vitalno gospo, ki v vsakem vremenu, naj sije sonce, pada dež, naj bodo snežni zameti... ona gre na naš bližnji klanec, bila sem sošolka njenega sina v osemletki, že davno je pokojni, danes mi je povedala svojo zgodbo....kako zelo sem vas vesela, da me po vseh teh letih niste pozabili, tudi jaz, vsakega od vas, že dolgo nosim v svojem srcu, hvaležna sem vam, ker svojih korenin otroštva, skozi leta niste izgubili, zaklepetali sva se, Hvala vam gospa, za vse vaše svetle poglede

babka1951

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15332

18. jan 2014 17:25

Všeč mi je, da smo z premajhnimi oblačili in igračami pomagali družini, kjer je mamica tudi brezposelna kot jaz. Všeč  mi je, da smo naredili nekaj koristnega. 

 

 



Kjer je volja, tam je pot. Trixi 

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 21. 2014 18:41

Lupinica  

član od: 30.11.2013

sporočila: 51

20. jan 2014 14:51

Meni je všeč 

Moja muca

Peka

Risanje

Glasba

Filmi

 

Lupinica

NETTY  

član od: 26.9.2010

sporočila: 49

20. jan 2014 18:01

Meni je všeč:

- da sem zdrava,

- da me obkrožajo pozitivni ljudje,

- ko grem na dolg sprehod,

- ko preberem zanimivo, poučno knjigo.

- ko si ogledam zanimiv film ali oddajo,

- ko se brez zadržkov nasmejem do solza,

- ko opazujem našo lepo naravo,

- ko vidim, da sta moja otroka srečna in uspešna,

- ko skuham kakšno novo jed in mi uspe,

- da se lahko ukvarjam z jogo in petjem,

- da rada hodim v službo,

- da sem svobodna,

- da sem neodvisna,

- da lahko zvečer mirno zaspim in še in še...

 

NETTY

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Nagradna igra

Rezultati prejšnje igre: Ali bi v trgovini kupili BIO mešanico za testo brez gnetenja za hitro pripravo domačega kruha ali pice?
Vsi odgovori so bili pravilni.

Računalnik je izžrebal naslednje nagrajence:
1 nagrada: Danica Panzi (2370 Ravne na Koroskem)
2 nagrada: Maja Bromde (8274 Leskovec pri Krškem)
3 nagrada: LJILJANA MASELJ (1000 LJUBLJANA)

O NAGRADAH »

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti