Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

6. dec 2013 19:55

Še nikoli v življenju, nisem dobila nobenega Miklavž-evega pisma, ja kako ga pa čem dobiti, če mu nikoli nisem pisala ???  Danes pa je v naš dom prispelo pismo, težko pričakovano in v njem je napisano: Obveščamo vas, da so vsi odvzeti testi pokazali, da so vsi odvzeti vzorci brez posebnosti, zglasite se ponovno na kontroli pri nas, čez pol leta.

Je lahko po težkih dnevih  in mesecih negotovosti, še kaj lepšega

babka1951

minutka  

član od: 15.5.2008

sporočila: 128

6. dec 2013 20:10

Babka1951, najlepše pismo sploh

minutka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

6. dec 2013 20:14

Babka

 

naor

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1711

6. dec 2013 20:20

Super, čestitam   

lp, Saša

Mir in dobro!

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

6. dec 2013 20:47

Hvala vsem, jaz danes sploh ne najdem pravih besed, že celo popoldne si samo požvižgavam med solzami......

in danes jočem jaz in jočeš ti.......jutri bo treba spet rokave zavihat in iti novim zmagam naproti, pa saj to zmoremo...

babka1951

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

6. dec 2013 21:31

lp

cervus

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

7. dec 2013 6:17

Tako pozitivna oseba ,ki kljub hudim osebnim stiskam nikoli ne pozabi na veselo plat življenja in vedno najde kaplico dobre stvari v vsaki stvari,si pa res zasluži Miklavževo darilo-BABKA-NA JURIŠ DALJE

jesen

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

7. dec 2013 6:43

Babka, 

pirnica

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

7. dec 2013 7:55

BABKICA MOJA LJUBA...oz. da ne bom egoističen, NAŠA!!!!!! Cmočkov, objemov, nasmehov in rožič tisoč ti podarjam. Brez tebe enostavno ne bi bilo isto. Vsak član doprinese k pestrosti in veselju tega foruma/strani!




Najbolj srečen da sem z ANOREKSIJO vedno bolj na ti,
da jem kruh že vsak dan,
da si za večerjo naredim obrok kot se spodobi in pri tem brez pomislekov uživam
da večX tedensko pijem pravi kakav (oni temni, krašev. Najboljši. Obožujem grenki kakav. Nič ne dosladkam)
da končno vem kaj je pravi riziBiži in rižota, pri čemer po več letih dodam noter še nekaj masla in uporabljam beli ARBORIO riž.
da si naredim mlečni riž ali pa narastek za zajtrk iz belega riža in ne več iz integralnega....Okus je neverjeten.
da končno pijem mleko redno in da tudi več ne pomišljam kako in kaj. Če mi zapaše ALPSKO si ga pač kupim. Kaj me briga kaj pravijo raziskave...
da se na tržnici zadržujem več kot potrebno in toliko počvekam, da so me že kar okronali za 
da spoštujem domače in lokalno, ter da imam svojega omiljenega peka in kruharno, ampak tudi MERCATORJEV in MIKLAVŽEV kruh je božanski. Kvaliteta v tem času je res SUPER. Probajte tale novi KORUZNI KRUHEC s CURRYEM in KAJENSKIM POPROM. Tudi kombinacija s skuto in marmelado je MNJAAAAAAM
da občasno dvignem hrano v šoli in ugotavljam kako dobra in kakovosta ter cenovno dostopna je
da sem si ta teden prvič naredil kozice rižoto in je v NULO uspela.
da bom naslednji teden prvič pekel SAM postrv in z ljubeznijo do kuhanja verjamem da bom naredil BOŽANSKO
da sem včeraj kupil smrečico (pri meni bo umetna, pri družini pa THE REAL DEAL)
da bom danes popoldne krasil, si na dvd dal QUEEN spote in zraven srkal čaj
da je sedaj na radiju kot zakleto pesem od DOMICELJA: VEM DA DANES BO SREČEN DAN
da sem si sam naredil adventni venček
da je takooooo lep da ga vsi hvalijo
da sem obdaril najdražje z doma narejenimi medenjaki
da imam streho nad glavo in toplo posteljo
da končno lahko KRASIM ŽE NA ZAČETKU meseca, kar sem si pa že od nekdaj želel
da je vse praznično pri meni in da se vse bliska od okarskov
da, v primerjavi z letos, veliko manj zebe, da zdravje je veliko bolje in da uživam vsak trenutek
da se ne vstajam več ob 2eh zjutraj, ampa zato ker lepo pojem večerjo, spim do moje omiljene 5te ure in si nato lepo počasi pripravim zajtrk
da požiram AGATHO CHRISTIE in njenega POIROTA in da kaj NE MOREM dobiti dovolj njenega pisanja. Danes ponovno ob večerji...
da mi je kolega posodil novega ASTERIXA in ga že drugič prebiram. Kako ga obožujem...mojega Asterixa
da se imamo s starši radi in se občasno razvajamo, čeprav kriza tudi nas stiska in smo bolj šparovni
da znamo iz malo narediti dosti in tako bo tudi letošnji BOŽIČ prelep
da, da, da....ahhh saj pa veste. Veliko preveč vsega.

HVALEŽEN ZA VSE VAS; VAŠO POMOČ ter DA SEM DOKONČNO PREKINIL S PROBLEMI... HVALA VAM!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. dec 2013 8:15

MBrando, veselim se s teboj tvojega npredka, tvojega veselja do življenja in vsega lepega. Naj ti uspeva še naprej!

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti