Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

16. feb 2014 11:18

Brando, tudi sam prispevaš s svojo pozitivno naravnanostjo.

 

naor

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

16. feb 2014 11:19

MBrando, fant moj dragi , kako se veselim teh modrih smrkcev, ki bodo še zadnji dvom iz tvojega ORTO pregnali, kar tako naprej, si na dobri poti

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

17. feb 2014 13:48

MBrando, super oddaja, sem pogledala, zanimivo, poučno, upam na dober razplet še naprej kaj češ, eni premalo, eni se pa ukvarjamo z voljo, da bi malo manj jedli- mogoče bi mi ti malo tvoje železne posodil, jaz pa tebi malo uživanja ob hrani-- malo za hec;

sicer pa... danes mi je zeeelo všeč, da sem lahko doma in tole vreme- dež, sneg, grmenje... samo skozi okno gledam.

tabu

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

18. feb 2014 8:36

HVAL,HVAL,HVALA VSEM CUMPRADAMAM in CUMPRAGOSPODOM. Brez vas vseh...ahh saj veste...pa pač takšen sem; ena velikain  ter . Ampak mi je čisto ok tako in če koga moti ima tam vrata, ali kako že to gre  

Hvaležen, da sem z izboljšanjem zdravja ter koncetracije ponovno dobil v dušo in srce NEIZMERNO ŽELJO in SLINO po naših gorskih romantikih. Ponovno projekti od Zaplotnika, Šraufa, Škarje, Humarja, Cedilnika, Kotnika...
ter da sem v zadnjih par mesecih spoznal kako presneto super in lepe so mladinskega kova knjige naših dobrih klasičnih slo.avtorjev iz prve polovice prejšnega stoletja. TAKO, TAKO VESEL...Pa je PAPAN vedno pravil kako super so naši pisatelji. A saj veste kako gre. Dokler si mladič in poln sam sebe, redko poslušaš svoje in še redkeje ceniš domače zadeve. Vse tuje je veliko bolj kul in   ter WAU in.  
A hvaljen bodi da sem še ravno dobil vlak in sedaj požiram in jih bom še dolgo! Koga ali kaj?!?! Aja, knjige, slovenskih gora listov. Itak

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

začetnik  

član od: 14.3.2005

sporočila: 113

22. feb 2014 15:15

MBrando,

navijam zate !

 

začetnik

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

26. feb 2014 11:59

Meni je pa všeč, kako jaz te klepetalnice na kulinariki ne obvladam, se od časa do časa pojavim, če mi že prijava uspe imam potem pa z odjavo težave, pol me pa članice sprašujejo kje sem obvisela... u luftu nekje... kje pa drugje lahko visiš ...

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

anastazijab  

član od: 17.2.2014

sporočila: 11

27. feb 2014 8:02

Všeč mi je, da sem se končno registrirala na forum, prej dolga leta le prebirala in komentirala sama s sabo

In sonce v zadnjih dneh mi je tudi zelo všeč ter ljudje, ki so malo bolj nasmejani (morda so bili že prej vendar nisem opazila )

anastazijab

mhrastnik  

član od: 28.2.2014

sporočila: 16

28. feb 2014 1:28

Všeč mi je ker sem v zadnjih dneh spoznal par zanimivih ljudi.

mhrastnik

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

2. mar 2014 14:56

babka1951 je napisal/a:

Meni je pa všeč, kako jaz te klepetalnice na kulinariki ne obvladam, se od časa do časa pojavim, če mi že prijava uspe imam potem pa z odjavo težave, pol me pa članice sprašujejo kje sem obvisela... u luftu nekje... kje pa drugje lahko visiš ...


 
"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

 

Ah, to ni še nič. Jaz sem se enkrat znašla v klepetalnici, ko sploh nisem bila na kulinariki, kajšele, da bi bila prijavljena. Sem bila tako presenečena, da sem hotela takrat še Jerneja obvestit. Pa sem šla čez cel klepet, čeprav priznam, malo me je pekla vest, ampak v klepetalnici so bile navsezadnje meni same ljube kulinaričarke. 

Da je zadeva resnična, utemeljujem z nekom od vas, ki je vstrajno ob jutrih čakal na Gordona...

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17804

2. mar 2014 15:50

Nak, nikoli, ampak res nikoli ni čakal Gordona, ves čas je čakal gospoda, ki se pišpe Godot.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti