Praznično pecivo 2012

ledenka_  

član od: 27.12.2009

sporočila: 581

16. dec 2012 9:51

Mamamia meni se pa nič kaj divji ne zdijo ampak taki lepi,pomirjajoči in zelo dekorativni. Moja sestra obožuje ravno tako barvo. Zanima me ali uporabljaš barvo v prahu ali tekočo? Si bom vzela čas in za sestro naredila te prelepe piškote (sicer verjamem da ne bojo tako lepi). Kavni srčki tudi delujejo pregrešno.

Darjuška , zvezdice so sploh čudovite. Morda pa poskusim. Všeč mi je ta kontrast temnega testa in belega, rumenega. Verjetno uporabljaš pravi kakav, temni?

lp

ledenka_

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

16. dec 2012 10:25

Darjuška, hvala za pojasnila. Sem mislila, da sem z letošnjo peko piškotov zaključila, pa ste me toliko razdražile s temi slikicami (tudi Mamamia), da bom morala spet valjar v roke vzeti.

pirnica

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

16. dec 2012 11:58

Darjuška, še javna pohvala tukaj. Kot sem ti že povedala po ZS, ti predlagam, da to idejo objaviš kot samostojen recept, saj se ideja in slike med forumi hitro izgubijo in pozabijo, potem bomo pa čez kako leto spet spraševali.

Sweetie

aknelab  

član od: 22.11.2006

sporočila: 288

16. dec 2012 12:16

Darjuška , zelo zelo lepi piškoti!

aknelab

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

16. dec 2012 12:17

Sweetie je napisal/a:

Darjuška, še javna pohvala tukaj. Kot sem ti že povedala po ZS, ti predlagam, da to idejo objaviš kot samostojen recept, saj se ideja in slike med forumi hitro izgubijo in pozabijo, potem bomo pa čez kako leto spet spraševali.



Sweetie

Sweetie, hvala za vse skupaj. Žal je moje stališče tako, da sem zaradi nekaterih stvari, z objavo novih receptov tukaj zaključila - niso vsi taki kot ti in še nekatere, ki sem jih tukaj spoznala. Sem pa že poslala sliko k preprostim piškotom in bo upam tam objavljena.

 

Uporabljam pravi kakav znamke Kraš - pakiran v škatlo. To vrsto mi je svetoval en super, mlad mojster na enem tečaju peke.

 

http://www.mojalbum.com/tajda

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

16. dec 2012 13:35

Darjuška,zelo všeč mi je tvoj način izdelave piškotov...bi bila vesela,pa tudi marsikatera druga,če bi objavila med recepti izdelavo piškotov..ne obremenjuj se z negativnimi posamezniki,ampak z nami ,ki bi to z veseljem preiskusili..

lp goga

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

16. dec 2012 13:41

Sweetie je napisal/a:

Darjuška, še javna pohvala tukaj. Kot sem ti že povedala po ZS, ti predlagam, da to idejo objaviš kot samostojen recept, saj se ideja in slike med forumi hitro izgubijo in pozabijo, potem bomo pa čez kako leto spet spraševali.



Sweetie

 

Če darjuška ne želi objaviti med recepti, lahko shraniš njen zapis na forumu v svojo beležko, Sweetie. Samo na tisti kvadratek s črko "B" desno zgoraj v oknu klikneš in to je to.

lp

P.s. seveda to velja tudi za gogad. Ko sem pisala, še nisem videla njenega sporočila



cervus

Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 16.dec 2012 13:42

bani  

član od: 25.5.2008

sporočila: 99

16. dec 2012 15:34

Darjuška,gledala sem vaše slike keksov,pa vi ste fenomenalni!

 

bani

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

16. dec 2012 16:36

elaphus, hvala za to informacijo, kako se shrani v beležko, tudi jaz nisem vedela..

angie :)

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

16. dec 2012 16:53

Darjuška res lepo, tam pod preproste piškote, sem postavila vprašanje.

Včeraj sem pekla žepke in naredila baunty kroglice.

katti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtjohana
Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti