Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

26. nov 2012 13:15

Baje je tale (ne spomnim se imena) k je z Janijem dala odpoved v službi. Mogoče je dobila dobro ponudbo ali pa bo z njim v Gostilni.

katti

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15350

26. nov 2012 13:37

Teja je bila zaposlena pri fantu, zato tam nima res kaj več iskat. Očitno, je že vedela kakšen bo scenarij, da se je tako hitro prepustila Janiju.Ali pa je bila dobro dobro plačana? Pa še malo popestritve, da je bilo bolj zabavno gledat. In čim se je začelo šušljat, da je notranja iz Pop tv je dobila vroči stol. Kako pa so resnično glasovali vejo samo na po tv. 

Če bo tako, je vse jasno....oziroma je bilo že, ko je odhajal Rok, ki je  za svoja leta izredno obetaven. Pravo presenečenje bo, če bo kako drugače.....bodo že poskrbeli z glasovi.....

Jani pa gostilno očitno rabi....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4334

26. nov 2012 14:05

Jaz sicer ne vem, kaj je res in kaj ne, vem pa, da mi je od samega začetka takih in drugačnih resničnostnih showov popolnoma nerazumljivo, da nad tem glasovanjem nihče ne bedi - kakšen nepodkupljiv notar npr., saj je sicer povsem logično, da so rezultati lahko ukrojeni po meri organizatorja.

Vsekakor pa mi tale oštarija skorajda ni več zanimiva od kar sta odšla Rok in Branko.

rrr

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

26. nov 2012 19:59

Tulka, hvala, ker si se potrudila z linkom.

 

naor

martina_1x  

član od: 15.11.2009

sporočila: 19

26. nov 2012 20:39

Syu, dober, res zelo dober komentar. Tudi jaz sem opazila povsem enake stvari. Pa poglejmo kaj bo danes rečenega, komentatorji so kar zgovorni.

martina_1x

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

26. nov 2012 22:17

Nocoj se mi je Angelca prikupila. Več kot očitno je povedala svoje mnenje, ki ni niti malo povšeči producentu POPA, saj jo je Lili kar malo popravljala in blažila njene komentarje. Meni se je zdelo edino prav, četudi ne glasujem, zgolj spremljam oddaje.

Vsem želim mirno noč!

 

naor

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2827

27. nov 2012 5:48

Syu, zadela si žebljico na glavico. Tudi jaz sem občutila to, kar si ti tako dobro zapisala. 

Se podpišem po tvoj komentar.

Super bi bilo, da bi to prebral tudi Bine, pa še kdo.

Še malo, še malo, pa bomo videli, kaj bo kuhinja naredila............

 



Balenka

Sporočilo je spremenil(a) Balenka dne 27.nov 2012 05:48

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2011

27. nov 2012 6:25

Syu povedala si točno to, kar se čuti že nekaj časa.

Nič nimam proti nobenemu izmed tekmovalcev, mogoče mi je v sedanji zasedbi še najmanj všečen Luka - zdi se mi neka pokrita rihta - ima se že za zmagovalca šova. Andrej mi je tudi simpatičen in pošteno je priznal da sam nima potencila za šefa je pa vseeno ogromno pridobil. Moja finalistka je Juljana - doma iz obrobja, sicer nima kuharske izobrazbe, kar niti ni tako pomembno - ima pa ogromne življenjske izkušnje - kar šteje. Je nekonfliktna, delavna, dobra sodelavka z jasnim življenjskim ciljem, jasnimi načeli - skratka ženska z velikim Ž in predvsem ženska. Ne stoka in joka, ampak želi biti enaka med enakimi - če ne celo boljša od fantov v vseh pogledih. Zelo me je veselilo, da so jo komentatorji opazili in tako pohvalili.

Angelca  je spregledala igro v ozadju - vsa čast za včerajšnje komentarje - mislim da na POP-u niso bili najbolj zadovoljni.

lep dan vsem

tedyka

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

27. nov 2012 13:13

Bravo Angelca!

Vsi jo pljuvajo in se norčujejo iz nje, dobiva pa najdaljše aplavze.

Vesela sem, da je včeraj povedala mnenje večine in da, opazila sem, da je morala Lili spreminjati teme.

Me ne motijo ljubezenske zgodbe v ozadju, dokler ne vplivajo na všečnost tekmovalca.

Priznam, Branko mi ni bil všeč, predvsem me je motilo njegovo momljanje in vulgarno izražanje, saj oddajo gledajo tudi otroci.

Ne pogrešam ga, želim pa mu čimprejšnje okrevanje.

Njega so imeli v igri samo zato, da smo se lahko kdaj nasmejali, če smo ga slučajno razumeli.

Ne hodim po gostilnah predvsem iz finančnega vzroka, bom pa si za kak praznik privoščila obisk Rokove gostilne.

Bom gledala tole gostilno do konca in navijala za Julijano, kajti če res zmaga Jani, potem res ni pravice,

ampak saj vemo, da jo je čedalje manj.

Prijazen dan

syu

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

28. nov 2012 20:54

Ojla...a mogoče katera...ali kateri...pozna ta postopek predpriprave mesa ,ki ga je danes Julijana probala v svojem receptu za nosečnice?..rozbif,vakumiran..in potem kaj??

Hvala..

Vrtejbenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti