Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

20. nov 2012 17:38

Ja,boljš je da ne gledaš - škoda tvojih živcev sedaj pa sploh, ko se je Jani vrnil

anibas

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

20. nov 2012 18:10

a nisi nehal že 7.11? matr da se ti da samo o tem pisati.. a ko gledaš na tv sploh še kaj vidiš okoli janijeve postave? kakšen lonec, kuhalnico, tekmovalce.. ali je ozadje zatemnjeno?? al pa je tema kje drugje... a veš ka mislim



Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 20.nov 2012 18:10

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

20. nov 2012 18:31

anja je napisal/a:

Škoda ker ljudje ne razumejo Roka. Razmišlja 100% pravilno. Želi da ga izločijo gledalci, ker v tem primeru nima obveznosti po pogodbi. Če odstopi ima pogodbeno kazen, ki se mu definitivno ne splača. Rok je zelo zrel človek, presenetil me je z mišljenjem za 22 letnika.

Gostilna je plod ideje Bineta in koncepta POP TVja. Trenutno zadeva funkcionira. Ko se bodo ugasnile kamere pa bo obisk upadel. Garantirano. Zmagovalec bo dobil gostilno, za katero ustvarjalci ne želijo dati informacij tekmovalcem kako posluje. Torej finančno je zadeva uganka. Seveda se trenutno računica izide, ampak za naprej. Koliko stanejo nabavljene surovine (pazi zdaj jih mirne vesti mečejo v pomije če kaj ni po standardu....kasneje bo vsak faliran štrukelj pristal na krožniku), kakšni so fiksni stroški, koliko gre za plače (koliko osebja bo sploh potrebnega) in tukaj je še najemnina....v petih letih bodo zneski astronomski....POP TV mora služiti.

Se vam sanja kakšni zneski se vrtijo v tem šovu?

In Rok je seštel 1 in 1. V roku 1 leta bodo stvari popolnoma drugačne. Pet let življenja pustiti v gostilni ki ni tvoja, kjer ne smeš spreminjati koncepta, vlagati svojih idej in novosti, ampak plešeš kot drugi žvižgajo....ne hvala.

In podpiram Roka, on se je izkazal, dobil bo službo (gostinci se bodo tepli zanj), višina plače ne bo problem in izobraževanje, rast.....izobraževanje v tujini. Hvala bogu. Danes je trend v gostinstvu da se izobražuješ v tujini, pri nas žal ni za dobiti tega znanja. Vsi z idejami, željo, cilji gredo ven in resnično delajo. Rastejo.

Tole pa je samo šov, na koncu pa čaka kruta realnost in pri denarju se neha.....gostinska je težka, sploh v teh časih.

Škoda za tako zastavljen koncept, ampak počasi se tekmovalcem svita....

Pa kapo dol pred Rokom!



ANJA

 

Totalno se strinjam z vsem napisanim.

Katarina K http://katarinaktorteprisalmoneli.blogspot.com/ http://katarinak.moj-album.com/

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

20. nov 2012 19:21

Anja , z vsako besedo , ki si jo napisala se strinjam . Tako je , ja .

Marcelll , ti pa , ali ne gledaš redno ali pa sploh ne veš , kaj gledaš . Dejstvo je , da se ti niti približno ne sanja , zakaj sploh gre . Brez dvoma imaš vso pravico izraziti svoje mnenje , sprašujem se le , zakaj sploh gledaš , če je samo sranje ? Nihče te ne sili !

 

manca51

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

20. nov 2012 23:52

Anja, odlično napisano - zadela si žebljico na glavico  Sama sem po dosedaj videnem začela enako gledati na zadevo. Tudi meni se zdi nagrada za zmago v tem šovu vse drugo, le nagrada ne ... za ljudi, ki izražajo željo po izobraževanju in izpopolnjevanju bi bila prava nagrada plačilo kake super kuharske šole, kaj takega, kot je mojster Bine obiskoval, ne pa breme petletnega "lastništva" Gostilne.

Rok se je trezno odločil - v zameno za 10 tedenski "šnelkurz" kulinaričnega mojstrstva pri Binetu je zmaga (z vsemi posledicami) v tem šovu prehuda cena.

Mojca

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

21. nov 2012 0:30

Bolj se mi zdi , da bo zmagovalec kaznovan kot pa nagrajen .

manca51

micogica  

član od: 29.12.2005

sporočila: 209

21. nov 2012 6:17

In razen Roka, ni tega spregledal še nihče. Od vseh tistih, ki kuhajo in vodijo mnogo manj vešče...

micogica

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

21. nov 2012 13:37

anja je napisal/a:

Škoda ker ljudje ne razumejo Roka. Razmišlja 100% pravilno. Želi da ga izločijo gledalci, ker v tem primeru nima obveznosti po pogodbi. Če odstopi ima pogodbeno kazen, ki se mu definitivno ne splača. Rok je zelo zrel človek, presenetil me je z mišljenjem za 22 letnika.

Gostilna je plod ideje Bineta in koncepta POP TVja. Trenutno zadeva funkcionira. Ko se bodo ugasnile kamere pa bo obisk upadel. Garantirano. Zmagovalec bo dobil gostilno, za katero ustvarjalci ne želijo dati informacij tekmovalcem kako posluje. Torej finančno je zadeva uganka. Seveda se trenutno računica izide, ampak za naprej. Koliko stanejo nabavljene surovine (pazi zdaj jih mirne vesti mečejo v pomije če kaj ni po standardu....kasneje bo vsak faliran štrukelj pristal na krožniku), kakšni so fiksni stroški, koliko gre za plače (koliko osebja bo sploh potrebnega) in tukaj je še najemnina....v petih letih bodo zneski astronomski....POP TV mora služiti.

Se vam sanja kakšni zneski se vrtijo v tem šovu?

In Rok je seštel 1 in 1. V roku 1 leta bodo stvari popolnoma drugačne. Pet let življenja pustiti v gostilni ki ni tvoja, kjer ne smeš spreminjati koncepta, vlagati svojih idej in novosti, ampak plešeš kot drugi žvižgajo....ne hvala.

 

Kot bi sama napisla, popolnoma se strinjam.

In podpiram Roka, on se je izkazal, dobil bo službo (gostinci se bodo tepli zanj), višina plače ne bo problem in izobraževanje, rast.....izobraževanje v tujini. Hvala bogu. Danes je trend v gostinstvu da se izobražuješ v tujini, pri nas žal ni za dobiti tega znanja. Vsi z idejami, željo, cilji gredo ven in resnično delajo. Rastejo.

Tole pa je samo šov, na koncu pa čaka kruta realnost in pri denarju se neha.....gostinska je težka, sploh v teh časih.

Škoda za tako zastavljen koncept, ampak počasi se tekmovalcem svita....

Pa kapo dol pred Rokom!



ANJA

syu

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

21. nov 2012 13:50

Prehitro sem poslala citat .

Popolnoma se strinjam z Anjo.

Najprej sem tudi jaz mislila, da je to Rokova taktika, v oddaji pa sem dojela, da resnično hoče domov, ker je za svoja leta razgledan in pameten in je seštel pluse in minuse.

Ne zdi se mi prav, da je Jani nazaj, ker ga ljudje več kot očitno ne marajo.

Bojim se, da so govorice, da Je neki Binetov sorodnik, kar resnične.

Želim si, da bi Julijana zmagala., Jani pa šel čimprej ven.

Zakaj ne maram Janija?- očitno je, da za svoje napake krivi druge in ni fer, da je skoz Luka na tapeti.

Meni je Luka simpatičen, priden, res da je površen.

Andrej je fant, ki si ga vsaka mam želi za zeta, ni pa še pripravljen na tako gostilno.

Branko je v tej odaji samo klovn, ki me odbija predvsem s svojim besednim zakladom.

Torej Gremo Julijana proti zmagi.

syu

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

21. nov 2012 14:37

Tudi jaz se strinjam da je Rok zelo pameten za 22-letnika in ga podpiram v njegovi odločitvi. Upam, da mu uspe v življenju kot si je zamislil. Držim pesti zanj

 

Luka mi ni všeč že od prvega dne dalje, čeprav zna dobro kuhati, vsaj kot je videti. Njegov pogled že veliko pove.

 

Branko bi itak že zdavnaj mogu it domov, Andrej je super fant, Janija pa nekak ne morem dobro prečekirat da bi ga lahko ocenila.

 

Julijani pa iz srca privoščim zmago.



kokos

Sporočilo je spremenil(a) kokos dne 21.nov 2012 14:37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti