Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

BABI 2+2  

član od: 8.11.2009

sporočila: 379

21. nov 2012 15:10

Od vseh resničnostnih šovov, je tale edini, ki ga gledam. V njem pogrešam malo več kuharije, no, ampak dobro, saj gre. Od vseh udeležencev, me je Rok za svojih rosnih 22 let neverjetno presenetil. Kako ima ta fant glavo na pravem mestu, v življenju bo še marsikaj dosegel in prav rada bi nekoč šla jest v njegov lokal. Strašno všeč mi je njegova filozofija, da se bo v njegovem lokalu lahko najedel tako tisti, ki ima malo denarja kot tisti, ki si lahko privošči najvišje kulinarične užitke. Ta gostilna v šovu, zanj zares ni.

Za Janija upam, da ga bodo gledalci po hitrem postopku ponovno spokali ven. Če si Gostilno še želi, jo edino privoščim Julijani, ker samo ona s svojo žensko zagrizenostjo lahko toliko dozori, da ji tole uspe tudi vodit. Čeprav jaz se za nobeno ceno ne bi vezala za nadaljnjih 5 let. Pa kdo bo iz cele Slovenije hodil polnit lokal v Medvode, ko se bodo kamere ugasnile. Pa če sem prav videla, tudi cene so astronomske.

BABI 2+2

nickMax  

član od: 1.2.2012

sporočila: 71

21. nov 2012 15:42

Po moje pa so vseeno ob podpisu pogodbe vedeli,kaj podpisujejo.Če vedo,da je za samovoljen izstop kazen 20.000€,potem tudi vedo,kakšna je nagrada.verjetno je  tu v igri kaj drugega,ne samo Rokova računica.

nickMax

Vesna555  

član od: 19.1.2012

sporočila: 56

22. nov 2012 1:56

BABI 2+2 je napisal/a:

Od vseh resničnostnih šovov, je tale edini, ki ga gledam. V njem pogrešam malo več kuharije, no, ampak dobro, saj gre. Od vseh udeležencev, me je Rok za svojih rosnih 22 let neverjetno presenetil. Kako ima ta fant glavo na pravem mestu, v življenju bo še marsikaj dosegel in prav rada bi nekoč šla jest v njegov lokal. Strašno všeč mi je njegova filozofija, da se bo v njegovem lokalu lahko najedel tako tisti, ki ima malo denarja kot tisti, ki si lahko privošči najvišje kulinarične užitke. Ta gostilna v šovu, zanj zares ni.

Za Janija upam, da ga bodo gledalci po hitrem postopku ponovno spokali ven. Če si Gostilno še želi, jo edino privoščim Julijani, ker samo ona s svojo žensko zagrizenostjo lahko toliko dozori, da ji tole uspe tudi vodit. Čeprav jaz se za nobeno ceno ne bi vezala za nadaljnjih 5 let. Pa kdo bo iz cele Slovenije hodil polnit lokal v Medvode, ko se bodo kamere ugasnile. Pa če sem prav videla, tudi cene so astronomske.



BABI 2+2

 

ma kje pa, cene so zelo nizke, poglejte cenik gospa. Za tovrstno kuhinjo defenitivno prenizke. Zato je Rok šel. Je sam dojel in povedal, da se zadeva finančno ne izide.



Vesna555

Sporočilo je spremenil(a) Vesna555 dne 22.nov 2012 01:58

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

22. nov 2012 7:44

Babi 2+2 cene nikakor niso astronomske. Preverite cenik na spletni strani, predjedi in sladice so med 4€ in 5€, glavne med 9€-14€.

ANJA

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4334

22. nov 2012 9:58

Evo, sedaj je gostilno dokončno zapustil še Branko in mislim, da bo sedaj bolj ali manj dolgčas tam notri (seveda, kar se kruha in iger lačnega gledalstva tiče).

 

rrr

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. nov 2012 10:31

Ja, zakaj dokončno? Jaz sem razumel, da je odšel v bolnišnico in pride nazaj, ali je kaj novega?

 

ežoj

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

22. nov 2012 10:42

Branko je bil operiran.

Ava

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

22. nov 2012 11:35

ežoj je napisal/a:

Ja, zakaj dokončno? Jaz sem razumel, da je odšel v bolnišnico in pride nazaj, ali je kaj novega?

 



ežoj

Na forumu gostilne se je javil njegov sodelavec, ki je šel k njemu na obisk v bolnišnico in povedal, da je bil Branko operiran zaradi vnetja slepiča. Šef Bine je tekmovalcem sporočil, da Branka ne bo več nazaj v šov, tako so zdaj ostali samo še štirje.

Mojca

Šarmanten  

član od: 10.4.2007

sporočila: 27

22. nov 2012 21:33

In jaz se sedaj sprašujem ali bodo Branka nadomestili s katerim do sedaj izpadlim tekmovalcem.Zelo zanimivo bi bilo ,da se vrne Teja saj bi se s tem ponovno povečala gledanost hahaha

Pustimo se presenetit...

Šarmanten

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

22. nov 2012 22:21

V ponedeljkovi oddaji bo sigurno kako presenečenje, saj šov še ni končan.

Mogoče vpokličejo Nika.

syu

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti