Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

10. okt 2012 14:36

Ja mene je tud firbecampak, že dobre štiri leta ni pogledal na kulinariko

anibas

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

10. okt 2012 14:54

Ima pa na fb svoj profil.

mamamia

espanja  

član od: 2.4.2010

sporočila: 20

10. okt 2012 15:07

rimljanka je napisal/a:

No, če v mojih besedah vidiš našpičenost........

Če pa 2x napišeš, da naj se nekdo drug potrudi zate, bi pa najbrž k prošnji sodil kakšen razlog, zakaj naj bi se. Vsaj moje mnenje je tako.



rimljanka

 

Moje mnenje je bolj preprosto. Če se odločiš, da boš nekomu pomagal, mu pomagaj. Če ne, pa ni treba smetit po forumu.

espanja

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

10. okt 2012 15:42

anibas je napisal/a:

Ja mene je tud firbecampak, že dobre štiri leta ni pogledal na kulinariko



anibas

 

To pa nisem opazila, ampak kulinarika je ja zakon.

Mogoče nas naskrivaj spremlja.

syu

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

10. okt 2012 15:47

espanja je napisal/a:

rimljanka je napisal/a:

No, če v mojih besedah vidiš našpičenost........

Če pa 2x napišeš, da naj se nekdo drug potrudi zate, bi pa najbrž k prošnji sodil kakšen razlog, zakaj naj bi se. Vsaj moje mnenje je tako.



rimljanka

 

Moje mnenje je bolj preprosto. Če se odločiš, da boš nekomu pomagal, mu pomagaj. Če ne, pa ni treba smetit po forumu.



espanja

Jah, espanja, moje mnenje pa je, da če si se odločila bojkotirat PopTV, pač bojkotiraš na celi črti, tudi kar se te Gostilne tiče.

Se mi pa zdi, da bi bilo prav, da bi bil edini, ki bi svoje recepte tu objavil prav avtor - Bine Volčič. Mogoče jih pa kdaj tudi bo, glede na to, da je član. Mislim, da mu ne bi bilo nič prav, če bi mu tule neke približke jedi, ki bodo ekskluzivno samo v njegovi gostilni "packali". Samo on ima točne recepture, po katerih jed izpade točno taka, kot si jo je zamislil.

Tudi če bi hoteli, bi gledalci lahko samo po spominu postopek "obnavljali". Količine so znane itak samo tekmovalcem in tega nikjer ne pokažejo.

Mojca

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

10. okt 2012 16:52

syu je napisal/a:

A ste vedeli da je Bine naš član? poglejte njegov recept, morda nam bo zdaj še kakega namenil

http://www.kulinarika.net/recepti/10285/solate/osvezujo



syu

Pa, pri receptu je podal mnenje JJ ( kot, da mi ne vemo kdo je to ).

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

10. okt 2012 16:56

anibas je napisal/a:

Ja mene je tud firbecampak, že dobre štiri leta ni pogledal na kulinariko



anibas

Ja, po odzivih sodeč je ugotovil, da je za kulinariko prekratek, pa se je odločil, da se dodatno došola, da nam bo enak

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

10. okt 2012 21:18

Evo, ravno gledal. Danes je bilo nekaj krepkih besed ( včasih je bilo več piskanja kot drugega besedila ). Izkazal se je šef, ostali se pa tudi niso dali. Biser od izrazov je bil " puca mi muca ", tega še nisem slišal.

Kot bi rekel en moj prijatelj, besedišče ni ravno za najstnice na škofijski gimnaziji.

Glede kulinarike: sem rahlo presenečen, da jim tako slabo gre, glede na to, da se nekateri ponašajo, da so poklicni kuharji. Šef jim vse pokaže, pol je treba vse sam ponovit.

Eno jed je šef ocenil: " kot bi potegnil kravi iz riti ".



ežoj

Sporočilo je spremenil(a) ežoj dne 10.okt 2012 21:32

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

10. okt 2012 21:48

Eh ja, začelo se je prav obetavno, zdaj pa je glavni povdarek spet na zdrahah med tekmovalci... A nam je res to všeč ali se samo televizijcem tako zdi?

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti