Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

9. okt 2012 19:01

Meni se chef zdi super. Tekmovalci pa bi bili lahko bili boljši in več pokazali.

 

 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

9. okt 2012 19:18

Trixi je napisal/a:

Meni se chef zdi super. Tekmovalci pa bi bili lahko bili boljši in več pokazali.

 

 

 



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Še vedno nisi predstavila svojega izvirnega zajtrka.

Commis débarrasseur

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

9. okt 2012 19:33

Zzak1977 pa ima spomin....čaka zajtrk.....

Vrtejbenka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

9. okt 2012 19:43

Se opravičujem, začetek tiste oddaje sem zamudila in ko sem videla njihove krožnike me je zmotilo, da so bili precej podobni.  Tako ne morem predstaviti svojega izvirnega zajtrka, ker ne vem kakšno izbiro so imeli. Sem pa prepričana, da bi se še kaj našlo, kar niso predstavili.Vsaj tak občutek sem imela.

 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

9. okt 2012 19:47

Pa saj je bil dobršen del tehle kuharjev tudi prepričan kako so dobri. Mogoče so celo računali, da bodo šefu kaj novega pokazali in ga očarali s svojim znanjem, pa se jim je na koncu vse sesulo. Pa verjamem, da znajo tudi dobro skuhat, ampak tisti, ki so se manj izpostaljali so imeli na koncu boljše rezultate od onih, ki so bili sami nad sabo navdušeni. Običajno je pač tako, da je skromnost lepa čednost.

zeta

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

9. okt 2012 20:45

Trixi je napisal/a:

Se opravičujem, začetek tiste oddaje sem zamudila in ko sem videla njihove krožnike me je zmotilo, da so bili precej podobni.  Tako ne morem predstaviti svojega izvirnega zajtrka, ker ne vem kakšno izbiro so imeli. Sem pa prepričana, da bi se še kaj našlo, kar niso predstavili.Vsaj tak občutek sem imela.

 

 



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Potem ne pametuj, če bistva sploh nisi ujela. Vsi so imeli na voljo to, kar si videli na krožniku, uporabiti so morali vse stvari. Kuskus, suhe slive, jajca, sir za žar, začimbe. Mislim, da sem pozabil eno sestavino. Se pravi izbire sploh ni bilo, izvoli, go for it...

Commis débarrasseur

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

9. okt 2012 23:24

Poleg tega, kar našteva ZZak, so imeli na voljo še svež paradižnik in papriko (to vem, ker sem si zapomnila, da je ena tekmovalka natredila sataraš). In kuhati so morali n majhnem "kamp" kuhalniku z zelo improvoziranimi pripomočki - skratka svojega fensi kompleta nožev niso vlačili s sabo itd. Nekaj svežih začimb je raslo tam okoli in tisti, ki se je znašel, je lahko uporabil tudi te.

 

Matr, čisto sem not padla

Mojca

espanja  

član od: 2.4.2010

sporočila: 20

10. okt 2012 7:05

rimljanka je napisal/a:

espanja je napisal/a:

Upam, da se bo kdo na kulinariki potrudil in objavil vsaj približne recepte:)

 

 

Saj se lahko ti potrudiš, a ne?



rimljanka

 

 

Meni to ne bi bil problem, če bi imela dostop do voya... pa ga ne mislim plačevat ker ne podpiram pop tv-ja in njihovih plačljivih vsebin. So mi uničli tv3 (eden izmed zame boljših programov) in jih ne spoštujem več.

 

Ne vem zakaj ste vsi tako našpičeni??? 

espanja

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

10. okt 2012 7:35

Saj imaš voyo 14 dni lahko brezplačno

anibas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti