Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

13. sep 2014 14:25

Ko sem Tini rekla, da Kulinarika navija zanjo, mi je bilo takoj jasno, da bi lahko rekla samo v svojem imenu, ker ima vsak pravico navijat za kogarkoli. In ko sem sinoči gledala te mlade, simpatične ljudi, ki so se trudili in kuhali, sem bila še toliko bolj prepričana, da ima vsak od njih svoje sanje, ki jih je prišel izpolnit v Gostilno. Vsak od njih ima svojce, prijatelje, znance, ki jim privoščijo, da bi jim uspelo. Tudi jaz ne morem reči, da privoščim samo Tini, naj zmaga tisti, ki bo zdržal ta tempo in vse ovire, ki mu bodo nastavljene. A je normalno, da tistega, ki ti je malo bližje kot drugi, podpreš, če ne zaradi drugega, zardi "cehovske" pripadnosti. Recimo, da smo mi na Kul kuharski ceh, ki malo pa le podpira našo članico. A zmaga naj le najboljši.  

Tako, da dragi Zzak, ti le navijaj za svojega favorita!

 

naor

Sandra_a  

član od: 6.12.2010

sporočila: 447

13. sep 2014 15:09

Jaz spoštujem prav vse, ker odločitev, da se prijaviš na takšno oddajo in se s tem tudi konkretno izpostaviš sigurno ni lahka. Verjamem, da ima vsak od njih res željo po znanju in uspehu na področju kulinarike, drugače dvomim, da bi se šli tako izpostavljat očem javnosti. Poleg tega se vsi zavedajo, da delajo napake, nekateri nimajo izkušenj, drugi mogoče malo podlegajo stresu, ki ga prinesejo kamere in kar precejšnja izolacija, kljub temu pa se čisto vsi trudijo in tudi tisti, ki bo prvi odšel domov bo s seboj odnesel nekaj novega znanja. Izjava, sa nekdo ni dorasel vsem ostalim se mi zdi prej odraz tistega, ki je to izjavil, kot pa odraz dejanskega stanja. Svaka čast vsem...

Sandra_a

mamimamasta  

član od: 20.6.2013

sporočila: 16

13. sep 2014 15:10

Tina je s Kulinarike? Nisem vedela  Kateri pa je njen nickname?

mamimamasta

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

13. sep 2014 17:38

No tudi jaz ne navijam za Tino. Parvite da je članica Kulinarika ampak jaz je pri najboljši volji v vseh letih nisem še zasledil tukaj tako da ne vem kaj počne in koliko prispeva k njeni obči zanimivosti in širini. Videl sem jo prvič in mi od prvega trenutka ni všeč ker je tako kot je napisal kolega Zzak grozno antipatična- vsiljiva, tečna o kuhariji se i pa kaj dosti ne sanja. Včeraj na maratonu je v bistvu v vsakem paru samo sekljala , malo pomešala po kastrolah kaj več od nje pa nisem videl. Je pa zato govorila in govorila, težila in utrujala. Ne bom se dotaknil še česa drugega pa sej je to povsem dovolj da nikakor ne more biti moj favorit. 

hedonist

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

13. sep 2014 23:53

Naor, sem v ekipi, kjer navijamo za Tino 

Meni je simpatična. 

yulchi

dolenc52  

član od: 2.1.2012

sporočila: 72

14. sep 2014 10:59

Pozdravljene!

Tudi jaz spremljam šov. Nimam svojega favorita,najbolj me zanimajo recepti in pa kako pripravljajo hrano.Če bi pa že morala odločati bi pa najprej nominirala Tino.Drugi so v redu se vsi trudijo najmanj se Tina samo kregala se bi.Gre mi najbolj na živce.Smo pač različni.

dolenc52

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

14. sep 2014 11:10

Dolenc52 ne vem ce ti ne zamenjujes TIne in Spele, kajti, tvoj komentar se najbolj ujema s Spelinim obnasanjem, ne pa s Tininim.

Oprosti, ampak meni je Spela najbolj antipaticna in si skoz nekaj zmisljuje, isce dlako v jajcu, se samo prepira...

jaša

dolenc52  

član od: 2.1.2012

sporočila: 72

14. sep 2014 12:17

Se opravičujem. Res sem mislila Špelo. Še enkrat naj mi tudi Tina oprosti. Hvala

dolenc52

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2011

14. sep 2014 16:28

Sandra se popolnoma strinjam s tabo - Izbrali so pač različne ljudi, tako po karkterjih, kot po znanju in izkušnj- vse skupaj je le šov, in če bi si bili ljudje, ki bodo kar dobre 3 mesece preživeli skupaj v nekakšni izolaciji, preveč podobni in bi preveč dobro funkcionirali skupaj pač ne bi bilo tako zanimivo - tako očitno menijo ustvarjalci te oddaje. Trenutno nimam favorita, kar več mi jih je zalo simpatičnih, nekateri malo manj, nekaj pa je tudi takih, ki bi jih zaradi obnašanja kar poslala domov. Počakajmo in bomo videli kako se bo razpletalo v prihodnjih tednih.

tedyka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

14. sep 2014 16:48

Mami..., Tinin nick name je Tunna.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti