Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

ursiii  

član od: 19.1.2011

sporočila: 543

6. nov 2012 18:56

Ma dobro, ta s kokicami in kokoškami, že v drugo, zakaj tako (negativno) razmišljat, s kje ta (podcenjevalna) ideja? Meni na kraj pameti ni padlo.. No ja.. Ajoj

Jaz pa zelo uživam v tem showu, navijam za rdeče in komaj čakam da pocepajo ven vsi črni A sem grozna?

Mislite, da se bo tista menjava tekmovalcev na katero je Lili namigovala zgodila?

Lp

ursiii

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

6. nov 2012 19:18

Ja, veš, Marcelll, jaz pa rada pogledam tudi Janija, ker je zelo čeden. Koliko zna ali ne zna kuhati me sploh ne zanima, ker ga ne mislim vzeti za kuharja. Oči si na njem pa prav lepo spočijejo. Tudi Rok je luštkan, pa Teja tudi...

pirnica

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. nov 2012 19:43

Amis buš, ne piši kao govorš, amapak pravilo, da lahko tujke napišeš tudi fonetično, namenjen poslovnim ženskam, je bil strel mimo.

Koruza za ženske je  znana asociacija, če odmisim možnost, da nekdo poje vse, kar mu daš na krožnik, tudi stiroporaste kokice.

 

Šef z izbranimi  izkušnjami bi moral imeti boljše ideje in je imel dovolj časa, saj je verjetno gledal posnetke, v katerih so se pogovarjali o nameri.

Poslovne ženske bi jaz razveselila z nekim sadjem ( melona, hruška ), avokado,  v kombinaciji s skuto, med, naribana zelena. Ničesar, od česar ti nato zauidrja iz ust.

Bine bi iz teh sestavin, s svojo domišljijo, in znanjem, lahko naredil čudeže.  

Jani mi je simpatičen, ker se lepo nasmeji. ZA šov moraš biti tudi všečen, pri tem me zelo zabava pogled na Branka, ki je Škrat Bolfenk.

Sicer pa bo v moji gostilni kuhal kak tak kot Rok, lahko pa mu pomagajo drugi.

F r i n a

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

6. nov 2012 20:12

frina je napisal/a:

Amis buš, ne piši kao govorš, amapak pravilo, da lahko tujke napišeš tudi fonetično, namenjen poslovnim ženskam, je bil strel mimo.

Koruza za ženske je  znana asociacija, če odmisim možnost, da nekdo poje vse, kar mu daš na krožnik, tudi stiroporaste kokice.

 

Šef z izbranimi  izkušnjami bi moral imeti boljše ideje in je imel dovolj časa, saj je verjetno gledal posnetke, v katerih so se pogovarjali o nameri.

Poslovne ženske bi jaz razveselila z nekim sadjem ( melona, hruška ), avokado,  v kombinaciji s skuto, med, naribana zelena. Ničesar, od česar ti nato zauidrja iz ust.

Bine bi iz teh sestavin, s svojo domišljijo, in znanjem, lahko naredil čudeže.  

Jani mi je simpatičen, ker se lepo nasmeji. ZA šov moraš biti tudi všečen, pri tem me zelo zabava pogled na Branka, ki je Škrat Bolfenk.

Sicer pa bo v moji gostilni kuhal kak tak kot Rok, lahko pa mu pomagajo drugi.



F r i n a

 

...ja, res...se strinjam s vsem, kar si povedala

vd007

marcelll  

član od: 24.4.2012

sporočila: 34

7. nov 2012 7:02

ampak zavedati se moramo, da GOSTILNA IŠČE ŠEFA....

Torej en Jani ne more biti izbran, ker ni niti kuhar, kaj šele šef.

Morda pa bi bil Jani (in Tea tud) dober za kakšen drug šof, ker bi se ribali med sabo, tudi po omarah in skritih kotih stopnišč(predvsem kotih, ki jih kamera ne doseže).

 Itak pa bo gostilna zelo kmalu propadla, če jo dobi Jani.

Tako mlad, pa ima že sedaj povešen trebuh, to je samo od lenobe, poglejte ga kako stoji, z zvito hrbtenico, torej ni pokončen-POKONČEN človek, ampak ena zvita lisica.



marcelll

Sporočilo je spremenil(a) marcelll dne 07.nov 2012 07:05

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

7. nov 2012 7:17

Marcelll, a ti zasebno poznaš Janija, da si tako "gorak" nanj?

Frina, s tvojo oceno amis buša se pa popolnoma strinjam.

pirnica

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

7. nov 2012 8:41

Mene pa zanima, če kdo ve, zakaj se je Teja sama odpeljala kuhat, Janija pa je odpeljal šofer?

syu

menola  

član od: 30.8.2010

sporočila: 126

7. nov 2012 8:42

Sicer pa ne smemo pozabiti, da je tu glavni stric iz ozadja ( beri Čakarmiš), ki si je izbral lutke in vleče vrvice. Do žensk pa ima konflikten odnos - ene so itak takoj odletele, ena je koketa - maserka, druga pa materinsko kuha kavico in zajtrk, da jo bodo mulčki ubogali, ko je vodja.

pa lep dan ;) menola

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4334

7. nov 2012 8:53

Tudi meni se zdi, da ima tale marcell kaj osebnega proti Janiju.

rrr

marcelll  

član od: 24.4.2012

sporočila: 34

7. nov 2012 11:57

osebno nimam nič proti Janiju, ker ga sploh ne poznam, še zdajle ne vem od kod je, prav nikogar ne poznam iz te ekipe.GLedam samo preko POP TV, zvečer ko je na sporedu, sicer pa nimam tega dodatnega programa, ker potem bi blo pa za bruhat, pa še časa nimam.

Res pa je da je tale fant Jani, zelo len, kar se takoj opazi po fizisu, pa tudi na prvi pogled, brez da bi kaj spregovoril - zelo ciničen pogled.

Sploh ne razmume, da je lahko ženskam všeč, saj ženske vedno iščejo nekega alfa samca, močnega, pokončnega,

resnega.....ne pa tako pohuljeno šlevo, brez hrbtenice, z nožem za hrbtom....

marcelll

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti