Seznam prehrambenih izdelkov s katerimi niste bili zadovoljni?

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. maj 2012 8:03

O bože. Grem mu kot varčen lastnik še naprej hranit ostanke.     Svašta.

Začetnica

paulina d  

član od: 5.6.2010

sporočila: 249

29. maj 2012 11:30

Zelene olive polnjene s papriko - Tušev izdelek.Zavohajo se od daleč in po njih se mi je spahovalo cel dan.

paulina d

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. maj 2012 11:31

paulina d je napisal/a:

Zelene olive polnjene s papriko - Tušev izdelek.Zavohajo se od daleč in po njih se mi je spahovalo cel dan.
paulina d

 

Poskusi enkrat Tuševe zelene olive nerazkoščičene - so pa odlične.

Začetnica

ealy  

član od: 27.5.2004

sporočila: 173

29. maj 2012 11:31

Uh moram se oglasiti, ravno včeraj sem rekla možu, da bi morali to prav prepovedati prodajati. Kupila sem Sparove pakirane njoke. Kaj fuj in fej je to, še malo manjka, pa bi bilo lepilo. Brez okusa, sam poc, kar obleži v želodcu, in se popa po ustih...groza res.

ealy

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

29. maj 2012 11:39

Ealy, tukaj ti pa moram pritrditi. Ničemur niso podobni in druga polovica vsebine se nam še vedno valja v zamrzovalniku.

zeta

Anansie  

član od: 30.4.2005

sporočila: 194

29. maj 2012 18:29

pa vendar je nastanek "so called-lastnih trgovskih znamk" plod nas in naše kupne moči, zakaj? Ker hočmo met VSE. Kaj pa 40let nazaj, ko je bilo čudo božje, da je blo pr hiši kilo kave ali pa sploh kruha ni blo za dobit. Zdej pa ne veš kaj bi vzel zaenga, ker je tolk tega kruha?

 

Kako smo lahko dale ceni prednost pred kvaliteto?? Na tak način bomo razvrednotiličisto vse, ker trgovci stiskajo dobavitelje pri cenah, ker želijo navit svoje marže, torej morajo dobavitelji privit delavce, ki delajo itak na minimalcu...

Anansie

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

29. maj 2012 18:40

Anansie je napisal/a:

...Kako smo lahko dale ceni prednost pred kvaliteto??...



Anansie

 

Trikrat lahk ugibaš, zakaj

zeta

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

29. maj 2012 19:25

Mislim, da bi si nas veliko, če ne skoraj vsi, radi privoščili kvaliteto pa preprosto ne gre. In hvala trgovskim znamkam imam vsaj kaj dati na mizo, sicer bi bilo res skoraj dobesedno kruh in voda. O "pogoltnosti in želji po imeti vse" ni ne duha ne sluha, niti blizu. Aja pa zdrava sem, delovno aktivna in brez podmladka, se pravi o zmožnosti kupovanja kvalitete tistih, ki niso tako srečni kot sem sama, nočem niti razmišljat. Je preveč žalostno.

 

Off topic se opravičujem, ampak me pač špikne in boli, ko te nekateri ljudje gledajo dol in imajo veliko za povedat, ker jem Hofrov uvožen paradižnik za 1€ po kili, namesto slovenskega Luštnega za 2,6€ (toliko je bila cena pred ene 10imi dnevi). Bi Luštnega, bi z veseljem, pa ne znese.

Viva Meier

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

29. maj 2012 20:03

Viva, se ti močno pridružujem. Tudi jaz oz. moji bi jedli Lušt, pa Premium pa ne vem, kaj še vse, pa nam ne shodi. Saj imamo vrt, pa vlagamo pa shranimo, pa probamo domače, ampak v bloku težko kaj shraniš,za zamrzovalnik ni prostora, čez zimo in spomladi je pač treba kupit. 

Ko pa preberem še, kake vsote lahko zmečete za hišne ljubljenčke, pa se vprašam, kaj je narobe z mojo univerzitetno diplomo, da si vsega tega ne moremo privoščiti. 

Ja saj vem, ni tema odprta za to, ampak tako nekako vzvišena se mi zdi do nas, ki pač jemo S-budžet in podobno. Pa sem zelo vesela in ponosna nase, da mi uspe poleg plačanih položnic skozi ves mesec nahraniti familijo. pa da ne bo pomote: redno, vsak dan kuham in čaram. Lušt je pač za nas priboljšek. 

Pa oprostite za skrenitev. Včasih kako živilo res še za v smeti ni, se strinjam tudi s tem.

marjja

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4538

29. maj 2012 20:03

Uf, ne vem kaj napisat, Viva Meier, a nekaj moram, pa magari le: dobro si tole povedala! Ali pa: žalostno, da je sploh treba to povedat. Ali morda: dol (zelo vljudno povedano) s tistimi, ki so krivi, da o tem govoriš.

lp

mzm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti