Oblačilni report pomlad poletje 2011

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

28. apr 2011 23:39

lunacka si pogledala kaj v Zari? Spominjam se mlajše profesorice na faksu, stilsko kar solidna, da je večkrat v jeansu iz Zare in zgleda zelo lepo-malo bolj nam "dostopno" v kombinaciji s pletenim puloverčkom ali pa prav elegantno s srajco, suknjičem in petkami. Viva Meier

violy  

član od: 12.3.2011

sporočila: 38

29. apr 2011 7:53

lunacka je napisal/a:
Bi lahko, lepo prosim, še kakšen nasvet kje kupiti modne kavbojke (znižan pas, žepi na riti da ta zgleda tako kot je treba in ne kot babica ...) ampak da niso zdrgnjene, sprane, ofucane - vse to tovarniško seveda. Iščem kakšne fajn kavbojke, ki niso ravno črno modre - pa dobim le "lisaste" in jih seveda ne vzamem. Dobro mi stojijo recimo modeli od Only, samo kaj, ko so le za v srednjo šolo, kar se blaga tiče Torej hvala vsem za namige! lunacka
Lunacka v Modiani (izberi kakšno večjo z več izbire) imajo sedaj veliko izbiro zelo lepih modnih kavbojk (Garry Weber, ipd), ki so renično ženske (lepa enakomerna barva, znižan pas, vezenina na žepih...), če si iz LJ pojdi v Svet mode v MC v Šiški - tam imajo sedaj še ogromno in čudovito izbiro - sicer jih pod 100 eur ne boš dobila, ampak so kakovostne in modne ter vredne denarja. Jaz sem si jih nakupila lani, različne barve (črne, sive, bele in lila kavbojke) precej sem jih nosila, ampak so še kot nove. Priporočam! Nasploh ima Modiana lepe stvari za ženske. Še to sem pozabila, v Svetu mode v MC Šiška pojdi v 2. nadstropje (jaz sem bila prvič spodaj in nisem vedela, da je zgoraj še eno nadstropje, naslednjič sem pa zgoraj odkrila pravi raj ;-). V pritličju imajo namreč boljcasual zadeve, zgoraj so pa samo lepe stvari. violy Sporočilo je spremenil(a) violy dne 29. 2011 07:55

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. apr 2011 9:49

Lunačka, pri kavbojkah je žal tako, da je treba poskusiti kakih 30 modelov različnih proizvajalcev, preden ugotovimo, kateri modeli nam pašejo. Bližnjic ni.

Je pa okej, če zajameš sapo in probavaš kavbojke v trgovinah, kjer prvenstveno prodajajo džins. Tam prodajalci več vedo o merah in krojih - tudi če ne kupiš nobenega modela, se vsaj naučiš, kakšne mere imaš.

Vendelina jr.

lunacka  

član od: 13.6.2005

sporočila: 156

29. apr 2011 10:38

Hvala, bom pogledala še v omenjene trgovine. Vem, Vendelina jr., najbrž sem jih probala še več sem kar izbirčne sorte in za kroj ni problem. Samo tiste so navadno zdrgnjene. No, vsekakor bom še iskala, kaj mi pa preostane lunacka

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

29. apr 2011 12:52

Pogledaš lahko tudi v Street One in v Zero. K

neznan uporabnik

29. apr 2011 15:00

Lunačka, na Miklošičevi 6 ali 7 v LJ poglej  v Trussardi trgovini (Max Mara in Perla sta tudi tam), se zna zgoditi, da najdeš bolj nobel kavbojke..

japaja

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

29. apr 2011 18:59

O kakšno debato o trenirkah sem zamudila.

Če pravijo, da je navada železna srajca, naj povem, da sem jo uspešno zamenjala in od januarja 2010 ne nosim več tega kosa oblačila doma, zunaj, nikjer, celo na fitnesu ne.  

Včasih sem se počutila lepa samo tako na obroke, ko sem se uredila, zdaj se počutim odlično od jutra do večera.

Vendelina, hvala ponovno!  

Vilma

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

30. apr 2011 16:13

Za tiste, ki ste si začele graditi garderobo, je lahko tale link precej uporaben. Zelo lepo prikazano, kateri kosi oblačil so v  garderobi nepogrešljivi. Kroj se seveda z modnim trendom spreminja, a osnove so, kar so: Osnove. Če se odločiš za klasiko, v cenovnem razredu, ki si ga pač lahko privoščiš, ni hudir, da ne bi dobro izgledal. Številka 1 je ena mojih najljubših kosov. Bela srajca. (priznam, da tako rekoč vse ženske v njej odlično izgledajo. )

http://www.net-a-porter.com/am//magazine#/76

 

 

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. apr 2011 20:55

Dober link!

Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

1. maj 2011 10:41

Vanja, krasne reči so na tvojem linku! Tista usnjena jaknica na veliki sliki in trenč sta sploh prva liga.

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti