Čas je za nogomet!!!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

19. jun 2014 20:23

[citat=--yulchi--]

Mene so Španci tudi razočarali.  Pa naj bi bili prvaki 6 let zapored. Očitno se je toliko obrazov obrnilo v ekipi, da so počasi izgubili tisto moč, zaradi katere so sloveli. No, noben ne more biti večno v formi. Hrvati pa so res včeraj razturali 

Bo pa zanimiva tekma Anglija - Urugvaj. Saj vemo, da bodo Urugvajci zmagali 


yulchi, premalo obrazov se je pri njih obrnilo. Večina ekipe, mislim da osem igralcev, je iz prve postave, ki je harala zadnjih nekaj let - dva krat evropski in vmes svetovni prvaki. Igro so so jim spregledali in prilagodili, pa je konec prevlade. V Nizozemski ekipi so le trije igralci iz zadnjega finala svetovnega prvenstva (ko so jih Španci premagali), In to tisti trije, ki so glavno breme nosili na tekmi s Španci (maščevanje je jed, ki hladna najbolj tekne). In mladci ob njih, stari med 22 in 23 let. To je torej moštvo - izkušnje in mladostna zagnanost. Tika taka tehnika je presežena, ekipe imajo odgovore na to, in veliki Del Bosque bo moral pogruntati nekaj novega (ali kdo drug, če ga bodo menjali). Tako je tudi Barcelona sestopila z evropskega trona, ko je bilo konec tika taka igre (čim daljša posest žoge, kratke in hitre medsebojne podaje).

Španci so v minulih šestih letih osvojili vse, razen olimpijskega naslova, in fantje so rutinerji, brez potrebnega navdiha, pa še utrujeni od ligaških maratonov in verjetno tudi vsga že malce naveličani. Ni prave motivacije in izziva, očitno. 

 

 

 

yulc

 

 

mamamia

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

19. jun 2014 20:31

No, imajo pa novega luštnega kralja, če že ne bo bleščečega naslova iz Brazilije 

Ognjič

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

19. jun 2014 21:40

spagon je napisal/a:

Vendelina jr. je napisal/a:

Po debaklu Špancev se moja navijaška pozornost sedaj seli na Mehiko, Italijo in Francijo. Neymarovi blond prameni mi preprosto ne potegnejo....

 
Vendelina jr.

 

Kaj pa Dani Alves s frizuro Jaya Manuela?



saša

 

Kaj je z moškimi in temi pramenčki in čudaškimi barvami?  Ni blo to 15 let nazaj popularno? In namesto, da bi se pripravljali, se majo cajt vmes farbat? 

Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

19. jun 2014 21:42

yulchi je napisal/a:

Bo pa zanimiva tekma Anglija - Urugvaj. Saj vemo, da bodo Urugvajci zmagali 

yulchi

 

Ne ga lomit! 

Začetnica

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

20. jun 2014 0:31

Spagoooooon, si še živa?

Pa to ni res! Mislim, kaj se dogaja na tem prvenstvu, sploh verjet ne morem

 

Kaj mi je še ostalo. Nemci? Nemci. Grem čekirat, če je kaj užitnega tam.

Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

20. jun 2014 1:11

Hmmm, ma ja, kaj se bo že dalo ponucat , o jaaaa!

 

No, evo, Basti mi je bil zmeraj všeč, s tole staro frizuro še bolj, ma naj mu bo (ti, Začetnica pa ne protestiraj, prosim 

 

Ginter, fajn, žlehtkan izgleda, kot poba iz kakšne grozljivke, to mi je všeč (spagon, prosim, nehaj se smejat, ja?

 

Boateng, tudi fajn, ni sicer arijska surovina, ma OK, paše malo sentiša vmes, ane

 

Evo, za protiutež še dobri stari vojak Mertesacker, fejst dečko

 

Durm ... hmmm, en tak nemški princ Harry se zdi. Mladiček. Jah, no, v rezervi, ajde

 

Brez golmanov pa zame ni ekipe, itak. Samo kaj, ko ni bohvekaj. Odkar ni več Olija, so Nemci čisto bosi.

OK, Weidenfeller ... na enih fotkah je nekaj, ma ni prav tapravi, ne. Hmmm ...

 

Zieler ... je kar na dobro poti, ne smete gledat preveč pocukranih fotk, tistoje brezveze. Za najstnice. Malo je še premlad, mu manjka še nekaj let robatega življenja, ma zna bit, da bo še kaj iz njega

 

OK, Nemce nekako imam pod streho. Glede na špansko tragedijo, se bo treba letos severneje ozirat. Italijanov jasno ne bom niti gledala.

 

 

 

 

 

 

Mojca

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

20. jun 2014 7:48

Ahahahha, Mojca, you know me so well, crknila sem od smeha

Angleži so bili včeraj tako anemični, da je bolelo gledat. Res da navijam zanje in jih imam rada, ampak s tako igro pač ne gre. Sploh pa Hodgson ne da v igro Lamparda in to me je čist sesulo.

Sploh ne vem, za koga naj zdaj navijam? Verjetno bom za Portugalce in Francoze...

Sem pa naletela na zanimiv članek, o tem, kako bi izgledale nogometne ekipe, če imigrantom ne bi bilo dovoljeno igrat: http://www.globalpost.com/dispatch/news/regions/america

Francozi bi jo bolj slabo odnesli...

 

 

saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. jun 2014 10:06

V Španiji  polom nogometašev ne boli tako zelo iz naslednjega razloga: včeraj je prisegel novi kralj in nacija je navdušena and tem, da ima najbolj fotogeničen kraljevi par in dve cort princesi.  Namesto nogomente imajo sedaj kraljevsko pravljico in je duša potolažena.

Jaz sedaj veliko upa polagam v Italijo in Francijo.

Glede moških z blond prameni - hm, vsak človek ima v sebi eno veliko blondinko in vsaj enkrat ta blondinka priden na plano

Vendelina jr.

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

20. jun 2014 11:55

mamaF, +1

Objava tedna, če ne že meseca, rofl.

Life is war against boredom~

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. jun 2014 12:26

Well that was an utter waste of 90 minutes of my life!!!!!

Pripomba moje angleške prijateljice.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti