Čas je za nogomet!!!

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

15. jun 2014 20:16

Eh, moji Angleži so pa včeraj izgubili :( Pa še Lampard ni igral :( Ni se glih splačalo it spat šele ob 2h ponoči...

saša

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8844

15. jun 2014 20:26

Dajmo se malo ozret tudi na druge športe       

Slovenski rokometaši po sanjskem drugem polčasu gredo na svetovno prvenstvo!  

http://www.24ur.com/sport/ostalo/

Pri nas bi se skoraj nadstropje podrlo od navijanja.

 

Pozdravček!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

15. jun 2014 21:40

Bravo rokometaši, pa veslači na divjih vodah (svetovni prvaki in podprvaki v dololenih disciplinah), saj se najde še kaj.

Samo vse pademo v kolesje spektaklov in take nogometne debate, ko so v ospredju dečki, so prava popestritev. Okej, jaz sem šport - veliko panog - spremljala že pd malega, nogomet še najmanj, ampak tule na kulinariki je to taka simpatična debata, da me kar zanese. Kar je čisto v redu, se fejst fantje najdejo med njimi 

 

Nocoj pa da vidimo, kako bo Bih igrala z Argentino, spopad Davida in Golijata ...

mamamia

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

15. jun 2014 21:56

V naši soseski so mlajši sosedje vsak večer na terasi, ven prinesejo televizor in nam ostalim ni treba gledati tekme, že po reakcijah vemo, da je gol ali da so favoriti dobili gol.

 

naor

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jun 2014 6:13

Samao, spagon, draga, Balotellijev gol je bil pa mojstrski, navijanje gor ali dol....

Takisto navdušena nad Benzeemajem....

Vendelina jr.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

16. jun 2014 9:54

Ja, seveda, saj nič ne rečem. Tudi Van Persijev gol z glavo proti Špancem je bil genialen, ampak še vseeno sem navijala za Špance :) Gole je vedno fajn videt, še bolje če padajo v taprave mreže :)

 

Naor, pri nas imamo na balkonu big screen, projektor, zvočnike, en kup ene mašinerije :) Dragi si je omislil zadevo lani za košarkarsko prvenstvo in stvar se je prijela :) Ta postavitev se bo potem nadaljevala še v jesen, ko bo svetovno prvenstvo v košarki.  In to z našimi! To bo šele luštno (in glasno!) :D

 

 

saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jun 2014 10:19

spagon je napisal/a:

Gole je vedno fajn videt, še bolje če padajo v taprave mreže :)

 
saša

 

Love it!

Vendelina jr.

Mygrace

sporočila: 6506

16. jun 2014 10:54

Svetovna izjava navijaca iz BiH:

- Valja smo boljsi od Argentine! Oni so dali samo en gol, mi pa dva!!

Mygrace

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

16. jun 2014 14:52

Mygrace je napisal/a:

Svetovna izjava navijaca iz BiH:

- Valja smo boljsi od Argentine! Oni so dali samo en gol, mi pa dva!!



Mygrace

 

Ja, Bosanci se ne dajo! Držim pesti zanje v nadaljevanju, pa za Hrvate tudi. Sicer pa sem pred mnogimi leti navijala za Nizozemce (generacija Rijkaarda, van Bastena in Gullita), potem sem preklopila na Špance, zdaj pa bom kot kaže spet zamenjala rdečo za oranžno!

sonci

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

16. jun 2014 20:21

spagon je napisal/a:

Naor, pri nas imamo na balkonu big screen

 

saša

 

Si mislila rečt plenico? 

Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti