Čas je za nogomet!!!

začetnik  

član od: 14.3.2005

sporočila: 113

20. jun 2014 13:11

Ampak Rooney z lasnim vložkom, je bil pa včeraj vseeno dober. Hiter in povsod, samo majčkeno slabo je ciljal.

Urugvajci so bili definitivno boljši.

začetnik

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 934

20. jun 2014 21:37

No pa se poslavljajo še Angleži.

reza

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

21. jun 2014 8:25

Jaz sem krepnila od smeha včeraj ob twitu Christopherja Brookmyrea: "Scotland were losing to Costa Rica at the World Cup way before all the cool kids started doing it." That's the spirit

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

21. jun 2014 21:29

mamaF je napisal/a:

 

 

No, evo, Basti mi je bil zmeraj všeč, s tole staro frizuro še bolj, ma naj mu bo (ti, Začetnica pa ne protestiraj, prosim 

 

Ginter, fajn, žlehtkan izgleda, kot poba iz kakšne grozljivke, to mi je všeč (spagon, prosim, nehaj se smejat, ja?

 


Mojca

 

Bogu hvala Basti nima več tiste barve na glavi, zdaj so se mu za 1% dvignile šanse pri meni. 

 

Tega drugega pa ne bi rada srečala v temi... 

Začetnica

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

22. jun 2014 3:15

Začetnica, ne se bat, tega drugega bom srečala v temi itak samo jaz

V glavnem, sem prav zadovoljna, Klose je rešil zadevo nocoj. Saj je res malo smotkan,zmagovalni salto pa lepo naredi, ane

Tudi tebe imam rada, Mirko

Mojca

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

22. jun 2014 22:27

Najini aduti iz Fantamondiale ekipa so šli skoraj vsi ven (so se poškodovali, ne igrajo, in kar je bistveno, ne zadevajo) ... no ja, trenutno sva na 93. mestu (100 ekip tekmuje), upam, da bo v drugem delu tekmovanja boljše! :)

Še vedno pa se ob gledanju zabavamo

Saša

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

23. jun 2014 23:39

Hrvaška : Mehika, zadje minute, v treh minutah 2 gola za Mehičane ampak to še ni vse ... je v tejle mehiški ekipi obilo dobrega materiala, mamamia! Wooohoooo! En srček Moreno je že v oči padel

Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

24. jun 2014 0:27

Alora Mehika, všeč mi je, zelooo všeč. Glih tapravi kontrast mojim arijcem

Golman, valjda. Ochoa. Ah,kakšni laski, wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 

Marquez, mhmmmmm

 

Dos Santos, jžšna, kak lep otrok! Mlado, premlado zgleda, tak Ronaldinho stil, a obeta

 

Rodriguez, hot, hot, hot

 

Jimenez ... pa kje je bil danes? Krasen mladenič, upam, da ga še vidimo v prihodnjih tekmah!

 

Moreno. Ne vem, kaj počnejo fotografi z njim, danes v živo se mi je zdel božanski. Tule pa tak telenovelski fejst poba. Kul.

 

Reyes, upam, da ga bo videti v naslednjih tekmah. Lep in priden fant, sanje vsake tašče

 

Ni kaj, dober izplen Hrvati so žalostni, so jih fejst zmasakrirali Mehičani, 1:3.

Pletikosa je fajn dedec

Mojca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

24. jun 2014 7:40

Nekako me Mehičano ne ganejo, sem pa včeraj sem ob res dobrem nogometu ugotovila, da je en res dober tip Vedran Ćorluka.

Še vedno pa vodi tisti lepi grški golman, začetnica ga je prilepila ... Pa tudi golamn iranske reprezentance ni za spregledat ...

 

So pa včeraj Hrvati v oddaji po tekmi lepo priznali, kako prizanesljiv je bil sodnik: ne le, da ni zaradi igre z obema rokama Srne (ki je na ta način prestregel žogo iz kota) dosodil enajsmetrovke, v takšnem primeru namreč mora slediti izključitev, je povedal en hrvaški sodnik, ki običajno komentira sodniške odločitve. 

Pa še kaj zanimivega je povedal, tudi o odločitvah z drugih tekem. Je zanimivo poslušat te ljudi, se kaj načuiš o nogometu in tudi lažje razumeš sodniške odločitve. 

 

Še vedno ne vem, za koga naj navijam v nadaljevanju: NL, Nemčija, Francija, Urugvaj - če pride naprej

Ugotavljam, da je super gledat tekme, če za nobenega ne navijaš, vsaj izrazito ne ... Kak lepotec pa vedno priteče v kader, hehe.

mamamia

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

24. jun 2014 7:52

MamaF, meni je tud Ochoa simpatičen!

Pa včeraj mi je bil hrvaški selektor, Niko Kovač, všeč. Ne vem, a zarad za**banega izraza na obrazu, al zarad tega, kako je nosil tisto bleščeče belo srajčko :)

saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti