Čas je za nogomet!!!

HejHoj  

član od: 14.2.2008

sporočila: 135

8. jul 2010 8:11

matejac je napisal/a:
Švicko? Hehe, on bi svojmu otroku lego kocke iz druge roke kupil (in to je resno izjavil).
In zakaj jih naj ne bi?

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

8. jul 2010 8:22

Sej sem vedla. Nemci so bli na prejšnjih tekmah enostavno predobri. Španci so se skozi prvenstvo lepo naprej vlekli z 1:0, po sreči premagali Portugalce, Brazilijo in Argentino so jim drugi spucal in zdaj majo odprto pot. V finalu bom gledala oranžno, sam me skrbi, ker so do zdaj vsi, za katere sem navijala, izgubili. Ne vem, kako naj se naučim ne navijat za naše Drugače pa vsem Španceljubkam iz srca privoščim veselje

neznan uporabnik

8. jul 2010 9:42

Ampak pišuka, vsi manekeni so že odšli domov ali pa so v odhajanju.. Kaj zdej to pomeni, da lepota ni vse? japaja

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

8. jul 2010 10:12

Japaja, Iker ostaja, on odtehta za enih 15 drugih

saša

neznan uporabnik

8. jul 2010 10:27

Ja, tale ni samo lep, je tudi navihan, gre naprej. japaja

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

8. jul 2010 13:19

Čestitke tudi z moje strani vsem španskim navijačem.

Upam, da bodo Nemci do naslednjega prvenstva tisto hobotnico pripravili na kak okusen način. Ker toliko vraževerja kot sproža Paul-i, sigurno ne vpliva dobro na njihovo psiho in igro.

V finalu navijam za oranžne, v tekmi za tretje mesto pa seveda za Nemce.

Vilma

Sporočilo je spremenil(a) Vilma dne 08. 2010 13:20

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

8. jul 2010 15:46

Vilma je napisal/a:

Upam, da bodo Nemci do naslednjega prvenstva tisto hobotnico pripravili na kak okusen način. Ker toliko vraževerja kot sproža Paul-i, sigurno ne vpliva dobro na njihovo psiho in igro.

 

Vilma

Sporočilo je spremenil(a) Vilma dne 08. 2010 13:20

 

Menda obstaja tudi jasnovidni jež Leon, ki je napovedal zmago Španije.

http://cekin.si/clanek/za_dom_in_druzino/nogo

saša

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

8. jul 2010 18:42

A kej razmišljate za naprej? Meni se zdi, da bo Nemčija v soboto izgubila, ker jim je po včerajšnjem porazu "vse dol padl" in se ne bodo mogli zmotivirat, saj se je videla (zame) blazna razlika že med situacijo na tekmi z Argentino in na tekmi s Španijo - kot da ne igrajo isti oz. kot bi imeli svinec v kopačkah in to se jim po porazu zagotovo ne bo obrnilo, ne glede na to, na katero škatlo se bo Paul-i spustil. Če se bo zmotil v napovedi ali ne, ga je pa pod nujno po prvenstvu pojest, da ne bo panike delal med navijači! Za nedeljo pa: navijala bom za Nizozemsko, so mi pač bolj simpatični, Špancev nekako ne maram. anaboleyn

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

8. jul 2010 20:07

Ma jaz bom v nedeljo oranžno gledala , pa še z haikenom v roki . Španci mi nekako ne potegnejo - razen Casiliasa seveda .

So mi pa nizozemci nekako simpatični še iz časov Van Bastna in Gullita ( odkar se je ostrigel je sploh cukr ).

Bernarda

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

8. jul 2010 20:24

Ta različnost okusov me zelo veseli, kajti meni zdaj ostane "samo" Xavi, pravi ognjevit Španec:

Španci

 

 

 

Sporočilo je spremenil(a) Košuta dne 08. 2010 20:26

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti