Čas je za nogomet!!!

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

12. jul 2010 9:39

No, končno malce tako opevane španske strasti in ognjevitosti, v nogometni igri je namreč nisem zasledila.

Vilma

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

12. jul 2010 11:00

Vendelina jr. je napisal/a:
Aja, pa še ena erotična. Čeprav Puyolove brisače se ne da prekositi...Novinarka TV postaje sprašuje Casillasa, kako se počuti po osvojenem prvenstvu...in potem Iker zmore prvi odgovor, potem pa ne zmore več. Novinarka je namreč privatno njegova puncahttp://www.elpais.com/videos/deportes/beso/Iker/Cas jr.Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 12. 2010 08:52

 

Iker je super! Zelo sem vesela zanj!!

Če morda kdo ne razume vsega, gre tako:

Novinarka ga vpraša kakšna je bila tekma in kako se počuti zdaj in on reče: Kaj me sprašuješ, kaj hočeš da ti rečem?

In ona: Ja kako je, kaj zdaj čutiš?

On: Vesel sem, zadovoljen, srečen, super srečen, bili smo dobri od začetka do konca, zahvaljujem se vsem ki me podpirajo, staršem, bratu,...(in pol mu gre malo na jok)...

In ona to vidi: Nič hudega, bova raje govorila o tekmi?

No potem pa Iker zahvali še njej

 

Kako lepo! Vesela sem, da so zmagali Španci.

Sicer bo pa tudi meni manjkal nogomet, že zdaj ga pogrešam.

saša

Sporočilo je spremenil(a) spagon dne 12. 2010 11:01

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

12. jul 2010 18:05

O, Vendelina, zaradi tvojega linka sem spet vsa solzna

Sinoči sva s hčero hlipali ob Ikerjevih prvih solzicah ob golu, pa ob drugih - ob koncu tekme, zdaj pa še tale lep video!

@Spagon - a si ti tudi kaj jokala takrat, ko je Torres padel po tleh in je bil videti tako obupan? MIdve z Rouzi sva bili čisto na tleh ... Sem pomislila tudi nate.

 

V glavnem, zame se je tole prvenstvo končalo prehitro. OK, ampak končalo se je po mojih željah, vsaj to

Zdaj pa naprej na kvalifikacije za evropsko. Moj mož pravi, da dajmo močno navijat za naše, da se uvrstijo naprej, ker me bo v tem primeru čez dve leti peljal na "dopust" na Poljsko

 

@Košuta - lepo si to napisala! kakršna koli diskriminacija nima mesta nikjer - ne v javnosti, ne v varnem zavetju za domačo ograjico.

 

Mojca

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

12. jul 2010 23:18

mamaF je napisal/a:

@Spagon - a si ti tudi kaj jokala takrat, ko je Torres padel po tleh in je bil videti tako obupan? MIdve z Rouzi sva bili čisto na tleh ... Sem pomislila tudi nate.

Mojca

 

Ne govor, par minut nisem dihala!

Kaj pa tole: angleški Guardian je dal v top enajsterico tega svetovnega prvenstva v gol našega Samirja!!

Joj, zakaj je že konec fuzbala!!!

saša

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

13. jul 2010 9:05

A ga je že konec??????

lp

cervus

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. jul 2010 10:01

Za tiste, ki imamo večje težave z odvajanjem od nogometa, še nekaj iz sprejema v Madridu. MamaF, pripravi si veliko robčkov Ostale pa tudi: Prvi sprejem, po tem, ko so nogometaši srečali domače, pojedli in ko so se lahko spodobno stuširali po letu iz JAR, je bil pri kraljevi družini. Tam je bilo precej emotivno. Zlasti kralj je objemal vse po vrsti (a si predstavljate, da bi kaj takega počeli pri Windsorjih?). Kralju so nogometaši izročili majico s šampionsko zvezdico in podpisi....potem pa sta postali glavni zvezdi mali princesi.....Tu boste potrebovale res veliko robčkov http://www.rtve.es/mediateca/videos/20100712/leo Potem je bil sprejem pri predsedniku vlade, Joseju Rodriguezu Zapateru (jaz bi volila Zapatera tudi če bi zgolj bral telefonski imenik...moja mama tudi...). Tu je najbolj emotiven del, ko dajo pokal Alvaru del Bosqueju (sin selektorja, ima Downov sindrom in je športnik in hodi na specialne olimpijade) in potem se grejo še špansko verzijo "kdor ne skače ni Slovenc..." http://www.rtve.es/mediateca/videos/20100712/zap Potem je še zelo komprimirana verzija sprejema http://www.rtve.es/deportes/20100712/seleccion-e Imate pa itak zraven še mnogo linkov in lahko gledate, dokler se proces odvajanja ne bo končal.... Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

13. jul 2010 10:41

Ah, Vendelina, ti si prava terapevtka za odvisnike

... in tisto zgoraj je jasen dokaz, zakaj si vsa dekleta v otroštvu upravičeno želimo postati princeske vsaj za en dan!

Mojca

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

13. jul 2010 13:07

Super!!! Se mi pa zdi kraljica Sofia, odkar je videla Puyola v brisači, na vsakem posnetku tako... eee ... no... nekam radostna

Košuta

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

13. jul 2010 13:26

Košuta je napisal/a:

Super!!! Se mi pa zdi kraljica Sofia, odkar je videla Puyola v brisači, na vsakem posnetku tako... eee ... no... nekam radostna

Košuta

 

jaz bi tudi bila, hehe

Končno je videla nekaj mladega in krepkega, saj že 45 let bulji v tisto kraljevsko faco...

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti