Čas je za nogomet!!!

neznan uporabnik

6. jul 2010 22:52

Hobotnica mi daje misliti... Napovedujem: 1. Španija 2. Nizozemska 3. Nemčija 4. Urugvaj japaja

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

6. jul 2010 22:57

Uh, ta napoved mi je pa všeč:). Res je bla napeta tekma, sodnik bi moral pa nazaj v razred, kjer so jemali uro, kar ni bilo konca. Samo mam občutek, da Nemci predobro igrajo, Španci se glih prav šlepajo naprej, ponavadi taki zmagajo, pa še hobotnica Nemčiji ne obljublja nič dobrega. Kakor koli, Evropa je zmagala

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

6. jul 2010 22:58

Me je japaja prehitela, napoved Vilme mi je všeč, ne hobotnice :)

neznan uporabnik

6. jul 2010 23:12

Sej men tut moja napoved ni všeč haha! Navijam oz. všeč so mi Nemci, tako čistega fuzbala že dolgo nisem gledala.. Po drugi strani so pa hobotnice ena neraziskana nadinteligentna žival in žoga je okrogla.. Drgač pa pojma nimam o fuzbalu, sem postavila lestvico zgolj zaradi sodelovanja japaja

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

6. jul 2010 23:22

Oranzno, vidim oranzno

http://g.sports.yahoo.com/soccer/world-cup/news/dutch-f

A ste videle gol iz 37. metrov  

Taksnega selektroja in trenerja ze dolgo ni bilo na Nl....decko ima pravi poker face

Moja prognoza:

Nizozemska

Nemcija

Spanija

Uragvaj

 

Nena-morje

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

7. jul 2010 7:55

Moje nogometno srce v tej bitki pripada Špancem.

Košuta

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

7. jul 2010 8:05

Prvak bo Nemčija, morda Nizozemska, želim si pa, da bi bila Španija A se bojim da igrajo preslabo

za finale...

saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. jul 2010 10:35

Midva s sodelavcem imava zadnje dni napovedi in on ima to nesrečo, da je napovedal zmagi Brazilije, Argentine in Urugvaja. Danes napoveduje zmago Nemčije. Kar se mene tiče, jaz tule vidim vzorec.... Drugače pa, hvala bogu za nogomet. Se vsaj da kaj pogledati na naši nacionalki. Imam v mislih to, da so se na razvedrilnem programu (kamor spada tudi šport) res potrudili in jim uspevajo kar duhovite domislice. Tista, ko je animirani Zahovič rekel puncam iz fejsove skupine Nogomet za punce, kje da so bile, ko je še on igral...ta je carska. Pa tista Jerkovičeva, da so silno srečni, da večerna tekma med Španijo in Paragvajem ni imela podaljška, ker so jim program že dolgo teče, je bila tako iskrena Čeprav tisti kenaaaaaaaa-ko, ki ga vrtijo vsakih petnajst minut, mi je ajoj. Pa ajoj so mi totalno netelevizični nogometni strokovnjaki tipo Verdenik, tipo Oblak, tipo tisti sodnik Milan-kako-se-že piše. Pa tista frizura od Jarca - jaz sem najprej mislila, da je to še en vuvuzelasti štos, da ima človek lasuljo, pa ima RES tako frizuro Pri Dragu Kosu pa imam težave: on o korupciji govori tako, kot da bi bila nogomet, o nogometu pa tako, kot da bi bila korupcija Sta me pa totalno pozitivno presenetila nekdanja nogometaša Gliha in Udovič. Se vidi, da imata televizijsko kilometrino. Če bi bilo po moje, bi morali vse dneve nogomet razlagati Gliha, Udovič in Vasle, sodniške zadeve bi morala komentirati tista rdečelasa Tanja (sodnica), novinarska ekipa iz nacionalke mi je pa vsa okej. Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

7. jul 2010 11:00

Jaz bom imela velik problem, če bosta v finalu Nemčija in Nizozemska, težko bi se odločila za katero ekipo navijat. Ali pa je to najboljša rešitev, ker lehako neobremenjeno gledam tekmo, ker mi je vaseeno, kdo zmaga?

Bom danes vse stavila na Nemce. Ne morem si pomagat, ampak njihova igra proti Angliji in Argentini me je navdušila, velo tako zelo, da enkrat za spremembo spremkjam igro in ne, kak lepotec je kateri od igralcev...

Mamamia

mamamia

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

7. jul 2010 11:04

Že od desetega leta starosti ( ne me vprašat zakaj, ker ne vem ) navijam za Nemce zato srčno upam, da letos zmagajo. Drugih in tretjih mest je bilo dovolj ! banana130

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti