Čas je za nogomet!!!

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

30. jun 2010 10:18

spagon je napisal/a:

Meni je bilo pa škoda, da so se meni ljubi Španci in Portugalci pomerili tako zgodaj. Raje bi jih videla v polfinalu ali finalu

saša

 

Kajne? 

Mene je ful razočaral Christiano Ronaldo - se zavedam, kakšen pritisk pomeni SP za nogometaša, ampak njih veličina je tudi, da znajo prenašati takšen pritisk, mar ne? Se mi zdi, da se na takšnih prvenstvih rado zgodi, da superzvezdniki odpovedo - poglejte na primer Messija, ki se še ni razigral, da oh-in-ah-pred-prvenstvom-opevanega Rooneya sploh ne omenjam.

Me je pa David Villa sinoči totalno fasciniral. Ok, saj se ve, da je ful dober, ampak sinoči pa Še bolj huda bo Barca s temle torpedom, le z Ibrakadabro bo mal gneče   

Košuta

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

30. jun 2010 10:40

Mene pa CR ni razočaral. On je na špici in čaka uporabne žoge, ki pa jih včeraj ni bilo prav veliko. Ali pa lahko preseneti iz prostega strela. Sam pač ne more predriblat celega igrišča in zabiti gol.

Nasprotno sem bila razočarana nad Španci, ki jih imam sicer zelooooo rada. Villa je dober, ne rečem nič, ampak njegovo valjanje ob vsakem dotiku mi je proti koncu že pošteno presedalo. To je navadno počel Cristiano Ronaldo, pa ga zdaj sodniki ne jemljejo več resno, ko pade, in ne piskajo prekrška. Tudi če bi ga morali. Tako je bilo tudi včeraj. So pa španci s tistim ubijanjem žoge po sredini po zadetku čisto uničili včerajšnjo tekmo. Dolgčas. Upam da v prihodnje ne bodo tako igrali, in da se bo zbudil moj ljubi El nino

 

saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. jun 2010 11:28

Punce, kaj pa tisti del, ko so Llorenteju strgali majico in jo je moral zamenjati..... Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. jun 2010 12:26

Košuta, na enega lepega človeka se vedno najde sto zavistnih. Velja za oba spola, poklic ni važen. Vendelina jr.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

30. jun 2010 12:27

Košuta je napisal/a:

Igra CR7 gor ali dol, tole je pa bljak:

http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/fifa-sp-v-nogom

Košuta

To vsi fuzbalerji delajo, zakaj je to bljak? Za CR pač skoz kamera hodi, privlačen je za medije, povsod ga vlačijo in karkoli naredi je treba takoj objavit. Ko je Heinze na tekmi med Argentino in Mehiko zbil kamermana, ni to nikjer pisalo. Heinze pač medijsko ni zanimiv (meni je pa prav OK tip )

saša

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

30. jun 2010 13:46

Ups, tule se pa opravičujem. Link sem prilepila, ne da bi video pogledala do konca. Se bom do naslednjič popravila, do takrat pa se posipam s pepelom.

 

Jah, tako je, če človeka preveč zagrabi evforija. Sori, punce. Sori, Christiano.

Košuta

Sporočilo je spremenil(a) Košuta dne 30. 2010 13:47

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

2. jul 2010 18:00

Nena-morje je napisal/a:
Moj moz, nizozemec, je v globoki alkoholni komi
In kako bo preživel današnji dan?. Mi je všeč, da je šla Brazilija ven, se vsaj Pele ne bo več napihoval.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

2. jul 2010 18:18

Meni je tudi všeč da so šli Brazilci via. Zdaj navijam za Evropejce!

saša

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

2. jul 2010 22:11

Tekme še ni konec, ampak po nogometnem kriteriju (pa tudi po fotogeničnem, seveda) v idealno enajsterico po moji presoji vsekakor sodi tudi Diego Forlan, Urugvaj: 

http://de.oleole.com/fotos/fifa/diegofurlan/mp8532

 

 

 

 

Košuta

Sporočilo je spremenil(a) Košuta dne 02. 2010 22:45

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti