Jesenski oblačilni report

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

27. okt 2009 8:21

Andrejka, rdeče krilo so imeli v H&M, oprijeto, do kolen. Izbiraš lahko med več barvami: živo rdeča, ciklamna, črna, sivozelena (ali sivorjava, nekaj vmes). Sama imam črno in ciklamno, super se obnese. Ne vem pa, če jih še imajo, ker se je vmes že zamenjala roba. Drugače pa bi jaz rdeče krilo kopmbinirala z belo bluzico in belimi peep toe čeveljci in rdeče nalakiranimi nohti na nogah. Zraven pa lepo zagorele noge :) Se pravi, poleti. Pozimi bi se bolj osredotočila na rdeče dodatke. Uf, kje je poletje :) Gigi_84

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

3. nov 2009 8:13

Vendelina, kje se kupijo potnice? mimika

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. nov 2009 10:27

@mimika: Na Rimski v trgovini Klara. Imaš večje za k blazerju in imajo tudi manjše za srajce - te so bolj uporabne za pletenine. Vendelina jr.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

3. nov 2009 16:03

Prosim za kak namig, kje je najboljši šoping v Londonu. Morda katera ve, kdaj so tam razprodaje? Hvala! Saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. nov 2009 16:33

spagon je napisal/a:
Prosim za kak namig, kje je najboljši šoping v Londonu. Morda katera ve, kdaj so tam razprodaje? Hvala! Saša
Odvisno od tvoje kupne moči. Se mi zdi, da se boš čisto znašla na Oxford Streetu in ulicah tam okoli, v Kensington in Canary Dwarf pa raje ne hodi nakupovat. Je pa tako, da imaš tudi v Londonu eno maso internacionalnih brandov, tiste tipično British so pa ali podn od materiala (za britanski delavski razred) ali izdelave ali pa drage do neba (Burberry, Aquascutum, Scotch House, Westwood) Decembrske razprodaje se pa začnejo približno ob enakem času, kot v ZDA, Londonski šoping je fin tam okoli 1. decembra in potem kake tri dni, potem je pa že totalni obup, ker je masa ljudi z vseh koncev in imaš ves čas občutek, da si v eni paradi, ki se nikoli ne konča in ne moreš izstopiti iz povorke. Vendelina jr.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

3. nov 2009 16:39

Vendy hvala. Nisem napisala, sem pa bolj v TopShop in Miss Selfridge stilu. Malo sem gledala po netu, pa vidim da je to vse na Oxford Street. Bom šla pa takrat, ko praviš da je obupno, v drugi polovici decembra...pa še panika okoli božičnih in novoletnih nakupov bo...ampak se ne bom sekirala, nisem vsak dan v šopingu v Londonu :) Saša Sporočilo je spremenil(a) spagon dne 03.nov 2009 16:39

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. nov 2009 20:09

Potem si zadela. Na Oxford Streetu je itak glavnina šopinga in ulica je dolga. Je pa treba upoštevati (podoben štos je tudi v Španiji), da imajo v VB bolj milo podnebje, kar pomeni, da je nabor resnično zimskih stvari (tisto, kar bi mi nosili decembra in januarja), relativno ožji glede na celotno ponudbo. Skratka, če boš kupovala nekaj, kar se da nositi februarja in začetek marca, boš z londonskim šopingom zadela, če pa boš iskala nekaj zimsko-zimskega, boš pa dlje časa iskala. Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

3. nov 2009 22:32

spagon je napisal/a:
Prosim za kak namig, kje je najboljši šoping v Londonu. Morda katera ve, kdaj so tam razprodaje?Hvala!Saša

Dej, dej Spagon, saj šoping lahko počaka, ti rajši povej, če boš šla kaj Wembeley pogledat?

Mojca

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

3. nov 2009 22:58

Ja, ja, na Oxford street, obvezno. Metro postaja je Oxford circus al pa circle? evo, ne vem iz glave, zemljevid imam v hodniku, ker mi je London ponavadi postojanka, preden odletim kam dalj... No, iz te postaje, direkt naravnost čez sesto je ogromen, huge TopShop, not majo senčila od BarryM. Sicer so jih mal prestavili od lani, jaz sem kar prodajalko vprašala, da ne bi hodila po celi trgovini... V Londonu, imej funte s sabo, ali pa menjaj pri pakijih, ki ti ne vzamejo provizije. Jaz sem bila ob 40% na Regent streetu, ja, sem bila brihtna... Pol so me prišla senčila 50 evrov, namesto 20... : ) Aja, MamaF, tokrat sem jaz stanovala v neposredni bližini Wembleya, sam več kot to se pa ne spoznam. Sej veš, nisem za šport... Nimam pojma. Moj mi je razlagal, kako je to oh in sploh... (da se še mal smilim sama sebi, v novi službi sem.... Nič ne znam... Vsega se učim... Vsa sem zmedena... Časa imam full več vsak dan... Sem še bolj zmedena... Razstavo imam v četrtek, skupinsko, pa sem spet zmedena...)... Ah ja, saj bo... lidka [sonce]

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

4. nov 2009 8:03

mamaF je napisal/a:

spagon je napisal/a:
Prosim za kak namig, kje je najboljši šoping v Londonu. Morda katera ve, kdaj so tam razprodaje?Hvala!Saša

Dej, dej Spagon, saj šoping lahko počaka, ti rajši povej, če boš šla kaj Wembeley pogledat?

[pribor] Mojca
Mojca na Wembley, na Stamford Bridge, na Emirates, ni da ni saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti