Ljubezen gre skozi želodec

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

26. okt 2009 13:04

Centralna tržnica v Ljubljani. Se mi zdi, da kar vse kupujeta tam, nisem pa gledala vseh oddaj.

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

26. okt 2009 13:17

Tudi meni ta oddaja ne sede. Preveč nerazumnega govorjenja, hitenja, prerivanja, ... Sploh ne morem slediti ... So bile tudi boljše kuharske oddaje. Kje so tisti časi ko sta nam kuhala Emeršič in Bakovič. Tam se je vse odvijalo bolj počasi in nazorno. lep pozdrav! rolada

tejčika  

član od: 2.10.2008

sporočila: 251

26. okt 2009 13:43

hvala bogu,sem že mislila,da sem edina,ki ji ta oddaja ni všeč.vse se dogaja preveč na hitro in vse je "zbasano" not. tejčika

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

26. okt 2009 14:24

Meni je pa super, meni je pa super Res sicer, da ne gledam oddajo kot celoto, saj to smo se že pogovarjali, da avtorja pravih receptov ne podajata... Tokrat sem se spomnila, da je treba iz zadnje police potegnit na pol izpraznjen kozarec medu in sodelavki (mož je čebelar) naročiti novega. Pa štrudlja se bom lotila , res ne vem, zakaj sta štrudelj in potica babičina ekskluziva . OK, potico ji bom kakšno leto še pustila, štrudelj pa res ni big dil, sploh če na veliko zamesiš testo kafetarca

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

26. okt 2009 15:24

Ogledala sem si prvo oddajo in še malo druge. Na podlagi mnenj, da se oddaja izboljšuje, sem si ogledala včerajšnjo. Oddaja mi še vedno ne potegne. Zelo veliko govorjenja, praznega in nerazločnega, tako, da ne veš komu je oddaja dejansko namenjena, razen promociji Novakovih. Malo pred to oddajo sem gledala kuhanje z Nigello in mi je bilo veliko bolj všeč, čeprav nisem redna gledalka njene oddaje. zvezdica55

neznan uporabnik

27. okt 2009 15:42

Kuharske oddaje, tudi ta, so na sporedu le zaradi sponzorskega denarja. Vse se spreminja, tudi to.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

3. nov 2009 20:18

Evo, danes sem bil v metropoli in mal pogledam po knjigarni V. Novak v City parku. Dvignem pogled in zagledam šefa ( Luko ) in šefico ( Valentino ) in kamere kako jih snemajo. Zdi se mi, da so snemali del neke oddaje, on je nosil tisti " ceger " za trg. On je videti enako zanikrno ( kosmato ) kot na TV ona pa enako sladka kot na TV. A so mene kje ujeli v kamero ne vem, ko bo oddaja bom gledal, morda še pridem na TV.

ežoj

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

4. nov 2009 9:53

Ežoj, super, bom odslej pogledala čisto vsako njuno kuharija, v upanju, da uzrem kje tudi tebe! helenag

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

4. nov 2009 9:59

Ja, helang, če bo tam več luštnih mladeničev, kako me boš prepoznala?

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

4. nov 2009 11:35

No, pa če sem že v knjigarni, pri omenjeni založbi se dobi lepa knjiga o ribah ( osnovna ribja kuharija ). Če ste na začetku kulinarične kariere in nimate podobne knjige: priporočam. Od začetka so razloženi vsi postopki priprave rib ( in ostalih dobrot iz vode ), v drugem delu knjige so pa recepti ( 25 € po starem zapisu, po kapitalističnem pa 24,9 €  ).

http://www.cangura.com/knjigarna/kulinarika-in-kuhar

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti